165 Shares 9110 views

iTunes: analogi, opis funkcji

Uniwersalne zastosowanie iTunes, jak wiadomo, jest to standardowy zestaw wszystkich bez wyjątku, systemy komputerowe z systemem Mac OS X oraz urządzeń mobilnych, stosowane jako platformy roboczej z systemem iOS. Program wydaje się zapewniać dość szeroki wachlarz możliwości, ale dlaczego w takim razie wiele szukać odpowiedników iTunes, a nie chcą korzystać z oryginalnego oprogramowania?


iTunes: jest to naprawdę dobry jest ten program?

Niestety, bez względu na to jak fajnie, programu iTunes, choć ma wiele możliwości i nauczyć się „podciąć makijażu”, jednak do tej pory, według większości użytkowników, pozostaje jednym z najbardziej niewygodnych mediów zarówno pod względem wykorzystania, jak i pod względem dostrajania. O często występujących usterek i awarii, nawet jeśli nie jest w użyciu.

A jeśli przed alternatywą wniosek można było policzyć na palcach, teraz lista rozszerzyła znacząco. Nawet programy mają kilka świetnych funkcji, które czasem przewyższają oryginalne iTunes użytkowych. Analogi dla platform Android BlackBerry lub systemów dającej się przewidzieć przyszłości, Apple zamierza zwolnić nie. Ale ten problem jest rozwiązany, a nie tylko dla systemu operacyjnego, i „Apple” urządzenia z dowolnego typu.

Opcje na zastąpienie standardowej aplikacji

Analogowych iTunes powinien zostać wybrany w oparciu o możliwości oryginału, jak to narzędzie łączy w sobie kilka funkcji podstawowych i pozwala na sterowanie tym samym telefonem z pre-blokujący urządzenie działa jak menedżer plików, pomaga szukać przestrzenie multimedialnych z Internetu, i tak dalej. D.

W zależności od kierunku i rozważenia alternatywnych programów i wtyczek, zwłaszcza jako alternatywa do dziś można znaleźć w praktycznie każdej znanej platformy.

Że wolą urządzeń „jabłko”?

Zacznijmy od „rdzennych” systemów, w którym wniosek został pierwotnie przewidzianych jako preset. Ponieważ wielu użytkowników nie są wyraźnie entuzjazmem zawiłych preferencjach iTunes, wielu programistów próbowało ich oprogramowanie uproszczone tak, że nawet nie występuje w ogóle zwykłego użytkownika przy użyciu problemów aplikacyjnych.

Wśród wszystkich, który jest obecnie oferowany jako zamiennik dla standardowych iTunes użytkowych, w pierwszej kolejności można zidentyfikować program, Sonora, że iTunes ma wszystkie narzędzia, ale ustawienie jest zaskakująco prosta. Pozwala także na wyszukiwanie muzyki, filmów, gier lub aplikacji w AppStore, pobranie treści lub grać online. Na szczycie tego wszystkiego, aplikacja posiada wbudowaną integrację z sieciami społecznymi Facebook i Twitter.

Nie mniej interesujące jest zastosowanie i Vox. Program ten jest dość skomplikowany w konfiguracji, ale jest to równoważone przez szereg dodatkowych funkcji. Na przykład, jeśli słuchasz utworu z albumu, kompilacja wszystko od razu można dodać do listy odtwarzania. Narzędzie konfiguracji dźwięku jest wyraźnie lepszy od iTunes, ponieważ jego system jest bardziej doskonały. Tutaj można korzystać z przeglądarki wbudowanej w wyszukiwarce na podstawie Finder.

Ecoute – inny odpowiednik iTunes, jednak jest bardziej skoncentrowany na melomanów, które stawiają na jakość odtwarzanego materiału przede wszystkim. Zarządzaj trochę bardziej skomplikowane niż Vox, ale wszystkie funkcje są dostępne bezpośrednio z menu głównego.

Program iTunes analogi Zarządzający plików

Ponieważ iTunes to nie tylko odtwarzacz, ale także menedżer plików i organizator, nie da się uniknąć i alternatywnych programów w tym kierunku.

Jednym z najpotężniejszych narzędzi jest uważany za program Mac Fone Trans, która pozwala nie tylko zarządzanie plikami, ale także, aby kopię zapasową danych, wiadomości, kontakty, itp. D. Jednak głównym „trick” wniosek jest, że podczas ładowania pliku urządzenia, który nie jest kompatybilny z iOS, aplikacja natychmiast przekształcić go w formacie czytelnym. ITunes nie jest nawet marzyć.

Innym analogowe – Program iMazing nie jest gorszy od poprzedniego narzędzia. Działa z iCloud chmurze i pozwala przesyłać pliki, jak mówią, w jednym kliknięciem.

Wreszcie, najbardziej popularne klienci alternatywne uznane narzędzie iTools (chiński odpowiednik iTunes), który ma silną pozycję w tym sensie, że we wniosku, oprócz standardowych narzędzi, nie ma również wbudowany audio / konwerter wideo, który pozwala na automatyczne konwertowanie zawartości pobranej zawartości do żądanego Format użytkownika.

iTunes dla systemu Windows: analogowe odtwarzacze muzyki i organizatorów

W systemach opartych na systemie Windows mają własną wersję iTunes. Jednak wielu użytkowników nie spieszyć, aby go zainstalować. Niektórzy uważają, że wszelkie analogowe iTunes dla Windows wygląda o wiele lepiej niż w oryginale. W tym trochę prawdy. Na przykład, do tej pory najbardziej popularną alternatywą program WinAmp. Jednak w tym przypadku nie mówimy o samym programie, ale z dodatkowymi wtyczkami ml_iPod, po zakończeniu instalacji w menu odtwarzacza jest dodatkowa pozycja iPod Pomoc.

Interesujące jest to, aby wyglądać i aplikacja Kopiowanie Trans, która charakteryzuje się zdolnością do maksymalnego transferu plików z komputera do urządzenia mobilnego. W głównym oknie można zmienić znaczniki, aby pliki zmiana nazwy, wyświetli całą zawartość w oknie odtwarzacza, tworzenie kopii zapasowych, a następnie przywrócić dane z nich i więcej.

Proste, ale ciekawe, aplikacja zbudowana XPort. To pozwala na wykonywanie tych samych czynności, jak iTunes, ale jest w stanie wyszukiwać słowa, ma szybkiego kopiowania i tworzenia kopii zapasowych, a także pozwala na dwukierunkową synchronizację muzyki.

Innym doskonałym narzędziem – FooBar, zajmuje miejsce zaledwie 3,6 MB. Jest to dość łatwe w konfiguracji i obsłudze, ale do konwersji multimediów do innych formatów konieczne jest zainstalowanie wtyczki Nero AAC Codec, a do pracy z „żelazną” odtwarzacza iPod – Manager.

Ale Program Foola posiada standardowy zestaw narzędzi, jedyna w swoim rodzaju. Wystarczy pomyśleć – podczas synchronizacji obsługuje nawet telefonów Motorola, jednak nie chce pracować z iPod Touch, Nano 6G i iPhone.

Inną alternatywą dla iTunes , można wywołać z programu Songbird, która nie działa tylko w systemie Windows lub Mac, ale oferuje również zainstalować wersję Linuksa Ubuntu.

Wreszcie inna aplikacja – iPod akcji. Program jest bardzo prosty, ma wysoki wskaźnik kopiowanie, jednak jest przeznaczona wyłącznie na platformach Windows.

Najlepsza oferta dla Androida

Teraz zobaczmy, co może być analogiem iTunes dla Androida, ponieważ oryginalna wersja iTunes na tej platformie nie istnieją.

Wśród różnych programów zajmuje wiodącą pozycję na pewno aplikację doubleTwist Player. Te analogowe iTunes dla „android” urządzeń mobilnych podczas synchronizacji z komputerami jest absolutnie normalne i dogaduje się z Windows i MAC-platform. Jedyną wadą może być wywołana tylko aplikacja, która, oprócz samego programu, który można pobrać i zainstalować za darmo z tego samego sklepu Google Play, konieczne jest, aby zainstalować plug-in jest także AirSync, który kosztuje 150 rubli. Ale synchronizacji i zarządzania treścią będą dokonywane bezpośrednio przez Google Play za pomocą odpowiedniego konta.

Jaki jest wynik?

Jak widać, analog znaleźć nie tak trudne do iTunes. Oczywiście, wszystkie te programy różnią się w swoich możliwości i mają różną orientację w zastosowaniu. Mimo to, prawie wszystkie z nich wyglądają o wiele bardziej godne niż oryginał. Ale jeśli chodzi o zastosowaniu konkretnego zastosowania jest prawo wyboru użytkownika.