258 Shares 3065 views

Kiedy, gdzie i jak uzyskać polisę medyczną

Polityka obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego powinna być absolutnie każda osoba, która przebywa na terytorium Rosji. Po tym wszystkim, tylko wtedy, gdy nie ma absolutnie każdy zakład opieki medycznej, można uzyskać bezpłatną pomoc ekspertów. Ale teraz, niestety, nie wszyscy Rosjanie wiedzą, gdzie i jak dostać się do lekarza polisę.


Począwszy od 2011 roku, każda osoba ma możliwość wyboru firmy ubezpieczeniowej, w której chce się dostać polisę medyczną. Taki wybór nie ogranicza się do podstawowej lub wielokrotnego otrzymania tego dokumentu, ale również zastąpienie poprzednio wybranej firmy, gdzie jego otrzymania. Warto też wspomnieć, że w 2011 i 2014 roku i wydane nowe zasady będą wydawane pojedynczej próbki dla absolutnie wszystkich częściach kraju. Zasady te są dostępne w postaci własnej lub w przypadku gdy ważność dokumentu umieszczonego w dłoni, wygasło. Na tej wymianie należy podać firmę ubezpieczeniową lub dział, w którym służycie, następujące dokumenty: paszport, snils, dokument, który należy wymienić. W niektórych przypadkach konieczne jest również, aby pokazać i zapis pracy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu uzyskania politykę obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego można znaleźć nie tylko w firmach otrzymujących zaangażowanych w ich emisji, ale także na swoich oficjalnych stronach internetowych. Dlatego, aby dowiedzieć się, jak dostać się do lekarza polisę, wystarczy odwiedzić stronę internetową wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego i wszystko dokładnie i powoli odkrywać.

Co do natychmiastowej wymiany nie tylko dokumentem, ale jest to również firma, która go wydała, należy wiedzieć, że w tym przypadku konieczne będzie napisać dwa wnioski. Jedna aplikacja jest napisana w bieżącym spółki ze wskazaniem na fakt, że obywatel nie chce być jej klientem. Drugie stwierdzenie jest napisane w nowej firmie ubezpieczeniowej, w którym dana osoba ma zamiar uzyskać ubezpieczenie zdrowotne. Jak mogę dostać, powiedz personel nowo wybranego przedsiębiorstwa.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przede wszystkim pytanie, w jaki sposób dostać się do lekarza ubezpieczenie, opiekę imigrantów, którzy przybyli do pracy w Rosji. Dla tych obywateli procedura i warunki uzyskania takich dokumentów są identyczne jak te używane do Rosjan. Ale należy wiedzieć, że prawo do otrzymania politykę medyczną są tylko ci obywatele, którzy mieszkają na stałe w Rosji. W przypadku czasowego zamieszkania, taka polityka jest wydawana. W przypadku użytkowników niezbędność mogą spodziewać się jedynie do usług świadczonych w ramach pogotowia.

Inną kategorią obywateli, którzy są bardzo zaniepokojeni kwestii jak uzyskać medyczną polisę, nowych rodziców. Rzeczywiście, w ciągu pierwszego miesiąca życia należy pokazać lekarzowi, a do tego potrzebujemy dokument. Uzyskaj politykę dziecko może być jeden z rodziców. Aby to zrobić, należy napisać wniosek i przesłać do firmy ubezpieczeniowej metrykę urodzenia dziecka, paszport i (jeśli są dostępne) snils. Polityka podpisuje również rodzica.