871 Shares 6624 views

Hotel Merperle Hon Tam Resort 5 * (Wietnam / Nha Trang): opis i opinie

Dla tych turystów, którzy kochają ośrodków plaża-morze i marzą, aby odpocząć na wakacjach od zgiełku miasta i codziennych problemów, to idealne miejsce może być egzotyczna wyspa Hon Tam w Wietnamie. On od dawna przyciąga spokój ludzi i niesamowite krajobrazy. W tym artykule chcemy mówić o jednym z hoteli w kurorcie – Merperle Hon Tam Resort.


Trochę tego hotelu

Wietnam jest znany turystom z całego świata jako miejsce spoczynku budżetu. Jednak oprócz ośrodków kontynencie, kraj bogaty w egzotycznych wysp, która zbudowała wiele hoteli oferujących wypoczynek w „Bounty” stylu. Jednym z tych miejsc jest wyspa Hon Tam, znajduje się wystarczająco blisko do słynnej miejscowości Nha Trang.

Merperle Hon Tam Resort – to mały hotel położony na brzegu. Kompleks składa się z bungalowów, które są otoczone zielonym ogrodzie. Został zbudowany w 2008 roku i składa się z 49 pokoi.

Odległość z lotniska do wyspy w linii prostej wynosi 20 km. Hotel będzie odwoływać się do tych turystów, którzy wolą spokojny wypoczynek nad morzem z dala od zgiełku i gwaru. Pomimo faktu, że kompleks znajduje się na wyspie, niedaleko od niego są najciekawsze zabytki Nha Trang, które omówimy później.

pokoje

Merperle Hon Tam Resort oferuje swoim gościom zakwaterowanie w pokojach znajdujących się w bungalowach. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Są to pokoje w następujących kategoriach a wśród nich:

  1. Deluxe Bungalow – Bungalow Deluxe double (powierzchnia 52 m.). Apartamenty wyposażone są w kanały telewizji satelitarnej oraz telewizor z płaskim ekranem, lodówka, sejf, bezprzewodowy dostęp do Internetu, wentylator, klimatyzacja, minibar, sejf, zestaw kosmetyków, zestaw do prasowania bielizny.
  2. Bungalow typu Deluxe z dwoma pojedynczymi łóżkami. Liczby te nie różnią się od poprzednich konfiguracji pomieszczeń kategorii.
  3. Family Suite – apartament rodzinny (64 m kwadratowych powierzchni.). Jeśli pierwsze dwie kategorie pokoi może pomieścić maksymalnie dwóch osób w apartamentach rodzinnych może pomieścić trzy gości. W tych mieszkań wyposażone w jedno łóżko typu king-size i jedno pojedyncze. Reszta wyposażenia pokoju nie jest inaczej.

Z okien wszystkich apartamentów roztacza się widok na ocean, ponieważ domki są zwrócone „twarzą” do wybrzeża. Domki zbudowane są w kilku seriach, większość sąsiadów są praktycznie na plaży, reszta – w ogrodzie. Więc goście są w stanie wybrać odpowiedniego zakwaterowania.

Dodatkowe korzyści dla dzieci

Merperle Hon Tam Resort zapewnia szereg korzyści dla najmłodszych:

  1. W każdym pokoju może pomieścić maksymalnie dwoje dzieci, których wiek nie przekracza 12 lat.
  2. Dzieci, które nie są jeszcze pięć lat mogą przebywać za darmo, pod warunkiem, że nie będą mieć oddzielny łóżko.
  3. Po przybyciu w recepcji dla dzieci w wieku od pięciu do dwunastu lat opłata za śniadanie (odbywa się to bezpośrednio na miejscu, niż przy rezerwacji).
  4. Dzieci powyżej 12 lat są uważane za dorosłych, a ponieważ ich pokój i wyżywienie jest wypłacana w pełnej wysokości.
  5. W przypadku konieczności stosowania dodatkowych łóżek należy zwrócić się do recepcji. Koszt usługi zależy od kategorii apartamentu.

catering

Merperle Hon Tam Resort 5 * oferuje posiłki w głównym i jedynym jego restauracji. Tylko śniadanie jest wliczone w cenę. Jednakże, jeśli chcesz, możesz zorganizować pełne wyżywienie w dniu przyjazdu. W porannego posiłku serwowane jest w formie bufetu. Resztę czasu można zamówić dania z karty. W razie potrzeby, twój rano można przynieść do pokoju, a opłaty wysyłki nikt nie bierze.

Wielu operatorów oferuje wycieczki Boże Narodzenie w Merperle Xon Tam Resort 5 *. Osobliwością tych wyjazdów jest to, że od mroźnej zimy można dostać się do nadzwyczaj ciepłej pogody na wybrzeżu oceanu. W latach Sylwestra, hotel organizuje bankiet, którego koszt jest wliczony w cenę zezwolenia. Z tego powodu, Boże Narodzenie wycieczki droższe niż zwyczajne. Ogólnie rzecz biorąc, te wycieczki są bardzo popularne wśród naszych gości.

Wyposażenie hotelu

Merperle Hon Tam Resort (Wietnam) ma bardzo piękny i malowniczy teren, która rośnie wiele egzotycznych drzew i krzewów. Ponadto, ma niesamowitą ilość kwitnących klombów wzdłuż torów. Widać, że personel starannie monitoruje czystość i porządek, nie zapomnij, aby dbać o rośliny. Teren jest tak dobrze wyposażony, że to przyjemny spacer w cieniu tropikalnych roślin.

Kompleks ma bardzo duży basen, który jest podzielony na odrębne strefy o różnych głębokościach. Jest również dział dla dzieci. Staw jest pięknie ozdobione bujną roślinnością, to łączy się harmonijnie w ogólnej kompozycji.

Hotel Merperle Xon Tam Resort (Wietnam), sklep z pamiątkami, kort tenisowy i spa. Według strony, można się poruszać na tuk-tuk, jeśli nie chcesz chodzić. Jednak droga w dowolnym kierunku nie przekracza 200 metrów.

Pomimo faktu, że hotel znajduje się na wyspie, użytkownicy zawsze mają możliwość wyjazdu do Nha Trang na zakupy albo na spacer. Boty są wysyłane do wybrzeża co godzinę, więc transport jest żaden problem.

Na miejscu Goście mogą zagrać w bilard, a dla dzieci – sala gier.

wakacje na plaży

Merperle Hon Tam Resort 5 * (Wietnam) znajduje się na wybrzeżu. Dlatego główną zaletą hotelu jest fakt, że trzeba w czasie wakacji są nad morzem i podziwiać jej piękno. Duża i szeroka plaża wyposażona w wiele różnych rodzajów leżaków. Na wybrzeżu z nich tak dużo, że w każdej chwili można znaleźć wolne miejsce. Ręczniki plażowe dostępne są w recepcji w nieograniczonych ilościach.

Merperle Hon Tam Resort (Wietnam): Opinie o Położenie hotelu

Mówiąc o oszałamiająco pięknej wyspie Hon Tam i hotel, chciałbym odwołać się do gości, turystów, którzy odwiedzili tam, aby mieć bardziej realistyczne wyobrażenie o tym miejscu. Merperle Hon Tam Resort 5 * (Wietnam) jest zbudowany na wybrzeżu. Hotel będzie odwoływać się do gości, którzy są zwolennikami rekreacji na świeżym powietrzu, jak na przestrzeni wakacji będzie otoczony egzotycznymi roślinami i oceanu. Relaks na Hon Tam jest bardzo różni się od przebywania w tym samym Nha Trang. Te dwa ośrodki są zupełnie niepodobny do siebie, choć są w bliskim sąsiedztwie. Jeśli Nha Trang – to miejski ośrodek, Hon Tam – oszałamiająco piękna przyroda z czystych plaż i wody.

Jednocześnie, będąc na wyspie, turyści są całkowicie odcięte od cywilizacji i może w każdej chwili przejść do lądu. W Merperle Xon Tam Resort 5 * (Nha Trang) odpoczynku dobrze z dziećmi, ponieważ morze jest bardzo blisko.

Recenzje liczby pokoi

Hotel Merperle Hon Tam Resort oferuje zakwaterowanie w willach i bungalowach, zbudowany w typowym stylu tradycyjnym. Według turystów, nowe domy i pokoje są bardziej przestronne niż w domku. W tym miejscu warto zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania, ponieważ touroperatorzy nie określają te niuanse. Wnętrze pokoju są również wykonane w stylu tajskim.

Wszystkie apartamenty mają w przybliżeniu taką samą opakowania, a różnią się jedynie wielkością i odległości od wybrzeża. Doświadczeni podróżujący nie zalecamy wybranie bungalow blisko plaży. Wiele osób woli być umieszczone w nich nadzieję na spokojny i relaksujący wypoczynek. I okazuje się, że jest odwrotnie, bo w tym miejscu odbywa się wcześnie rano, cały personel i odwiedzających w ciągu jednego dnia Chińczyków. Dla bardziej relaksujący pobyt pasuje w dolnej części altan.

Według gości, pokoje są w potrzebie świeże kosmetycznych napraw, ale w ogóle, ich stan nie osłoni resztę. Hotel zapewnia codzienne sprzątanie. Ale w rzeczywistości, jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie zostać oczyszczone, warto przypomnieć pokojówce. Personel zmienia ręczniki codziennie, a pościel – raz w tygodniu. Każdego dnia w pokoju pokojówki pozostawić butelkę wody dla każdego gościa, ale ta ilość wody nie wystarcza na cały dzień, więc turyści muszą kupować bardziej od niej w Nha Trang.

Recenzje gastronomii

Merperle Hon Tam Resort 5 * (Wietnam, Nha Trang) oferuje swoim gościom posiłki w restauracji na miejscu. Co do zasady, jakość żywności i różnorodność jedzenia powoduje wiele dyskusji wśród turystów. W tym sensie, Merperle Hon Tam Resort 5 * (Nha Trang) nie był wyjątkiem. Zakres dań w formie bufetu w godzinach porannych nie jest wystarczający, aby pokazać wszystkich podróżnych. Wielu gości powiedzieć skromny wybór żywności. Czy to prawda, trudno jest ocenić, bo opinie na ten temat są dość sprzeczne.

Resztę czasu, turyści mają możliwość zamówić dania z karty menu restauracji. Niestety, wczasowicze, że trudno jest określić wybór jedzenia, jak w cenę nie jest tłumaczenie rosyjskie. Byli faktycznie kolejności losowej. Pracownicy restauracji dostarczających darmowe jedzenie do pokoju, jest to bardzo wygodna usługa, jeśli nie chcą opuścić mieszkanie.

Reszta cechą wyspy jest to, że nie ma tak ogromny wybór kawiarni i restauracji w Nha Trang. Dlatego musimy jeść wyłącznie w hotelu. Jeśli chcesz kupić jedzenie, to musimy przejść do lądu do supermarketu.

Ogólne wrażenie z hotelu

Jeżeli planujesz wyjechać na wakacje do Wietnam Merperle Hon Tam Resort może być dobrym rozwiązaniem dla zacisznej wypoczynku nad morzem. Dobra lokalizacja, piękne krajobrazy i niekończące się plaże – wizytówką kompleksu. Hotel sprawia, że najbardziej przyjemne doświadczenie, o czym świadczą liczne pozytywne opinie. Jedyną wadą, która jest często określane wczasowiczów jest ogromna liczba Chińczyków. Codzienne goście z Chin przyniósł do wyspy przez jeden dzień wypoczynku. Czasami zachowują się dość głośno, a to powoduje niezadowolenie gości Merperle Hon Tam Resort 5 *, których opinie – dowód. Choć warto zauważyć, że dla chińskich turystów dedykowany plażowych.

Reszta pobytu turystów na wyspy dziewicze. Doświadczeni podróżnicy z pewnością polecam wizytę w celu dywersyfikacji wycieczki rekreacyjne. Lepiej kupić je w dowolnej agencji Nha Trang, ponieważ koszt wycieczki powyżej hotelu. Wycieczki wiążą się z bardzo wczesne odejście od wyspy, ale łódź w czasie, jeszcze do zrobienia. Jednak ten punkt jest łatwo rozwiązany przez personel recepcji. Zapewniają one łódkę dla wszystkich turystów podróżujących do wybrzeża.

Jakość usług

Szczególną uwagę zwraca się na jakość usług byłaby pożądana w Merperle Hon Tam Resort. Recenzje przepełnione wdzięcznością i podziwem dla rosyjskojęzycznej dziewczynie imieniem Albina miejsc pracy na recepcji. Zgodnie z gośćmi, ona jest twarzą hotelu dla rosyjskich turystów, ponieważ pomaga rozwiązać wszystkie problemy, począwszy od rozliczenia, a kończąc na zwiedzaniu. Do niego można uzyskać w każdej sprawie, a to nigdy nie zawiedzie Cię. Bez względu na to jak dobra znajomość języka angielskiego, to jest bardzo trudne do zrozumienia mowy miejscowej ludności z silnym akcentem. Dlatego obecność anglojęzycznego przedstawiciela jest znacznie łatwiejsze życie dla turystów.

Ogólnie hotel cały personel przyjazny i dobroduszny, ale tylko jedna osoba, zdobył wiele pozytywnych recenzji.

Opinie na wakacje na plaży

Jeśli kiedykolwiek spoczął na ten ośrodek jako Nha Trang, Merperle Hon Tam Resort będzie mile zaskoczyć z pięknego obszaru i jego bliskość do wybrzeża. hotele Miasto Nha Trang, wydają się mieć mały obszar, a nie zawsze nad morzem. Zgiełku – wiecznymi towarzyszami miasta. Zupełnie inną rzeczą – wakacje na wyspie Hon Tam. Tu, w otoczeniu morza i natury, można odpocząć od problemów i zanurzyć się w bezczynności kontemplację przepięknej scenerii.

Niekończące się piaszczyste plaże wyspy jest znacznie czystsze niż na kontynencie. Zwłaszcza, że personel czyszczone codziennie. Ważną zaletą wyspy jest zupełny brak fal. Tutaj, morze jest zawsze spokojny i czysty, ale dlatego, że można pływać w dowolnej chwili. Zwłaszcza, że jest wygodne dla wypoczynku z dziećmi. Pomimo liczby turystów przebywających w hotelu, plaża jest zawsze malolyuden, dlaczego pobyt w nim komfortowo i przyjemnie.

Trochę o ośrodku …

Jeśli wybierzesz hotel Merperle Hon Tam Resort w Nha Trang, nie koliduje z wstępnie zapoznać się z ośrodka. Hon Tam Island znajduje się w odległości 4 kilometrów od wybrzeża. Aby dostać się tutaj jest łatwe, jak codzienne łodzie kursujące do ścisłego przestrzegania harmonogramu. Na wyspie najlepsze warunki do wypoczynku na białych plaż. Wielu turystów, wczasowiczów w Nha Trang, chodź tu do nurkowania.

Pomimo faktu, że reszta wyspy oferuje spokój, nawet tutaj, turyści mogą znaleźć odpowiednią rozrywkę. Oferuje on – parasailing i paralotniarstwo, najbardziej wymagający mogą spróbować swoich sił w wspinaczce górskiej, a także windsurfing, nurkowanie, jazda motocyklem lub narty.

Zdywersyfikować swoje wakacje w hotelu, można odwiedzić wioskę etnicznej. Jej wizyta pozwoli zapoznać się z kulturą i obyczajami ludu. Wieś odtworzono w pełnej zgodzie z tradycją, która przyklejona do mieszkańców w budowie domów. Tutaj można zobaczyć elementy artykułów gospodarstwa domowego, odzieży i instrumentów muzycznych. W pobliżu wsi znajdują się liczne sklepy oferujące tradycyjne wietnamskie turystów na zakup pamiątek.

Jednak doświadczeni obozowicze są nie powinni ograniczać się do oglądania tylko wioskę i poradził, aby przejść do lądu, aby móc zobaczyć najciekawsze miejsca w ośrodku.

miejsc

Główną atrakcją Nha Trang można uznać za wieżą Po Nagar. Buddyjskie świątynie są dobrze zachowane do dnia dzisiejszego, pomimo faktu, że są one bardziej niż tysiąc lat. Gdy wieża była częścią dużego kompleksu świątynnego, który został zbudowany w 7-12 wieku naszej ery. e. Wietnamski Nadaje to miejsce szczególnym siła duchowa. To z tego powodu, że nie jest prowadzone buddyjskie ceremonie i inne rytuały.

Wielu turystów przyjeżdża do Nha Trang nie tylko patrząc na wakacje na plaży, ale także do odzyskania. Na obrzeżach ośrodka jest słynne kąpiele błotne Thap Ba. Centrum odnowy biologicznej jest oszałamiająco piękne tereny, pełne kwiatów i tropikalnej roślinności. Tu goście mogą zanurzyć się w wodzie źródła mineralne, kąpiel w basenach, kąpieli w leczniczych kąpieli błotnych. Po tych wszystkich zabiegach, goście mogą skosztować pysznych dań kuchni europejskiej i wietnamskich. Ławki pracy centrum, gdzie można nie tylko kupić pamiątki, ale także brud i makijaż z produkcji lokalnej.

Najbardziej popularne wśród turystów jest park rozrywki „Vinpearl”, znajduje się na wyspie Hon Che. Ogromny kompleks turystyczny obejmuje sieć hoteli, restauracji, centrów handlowych, uzdrowisk i wszelkiego rodzaju rozrywki. „Vinpearl” – największe i najlepsze centrum rozrywki w Wietnamie, analogi, że nie istnieje już w kraju. Turystów wizyty na wyspie, oferuje różnego rodzaju rozrywki. Zdecydowana terytorium parku podzielona jest na strefy. Jest tam park wodny, amfiteatr, centrum handlowe, park rozrywki, plac zabaw dla dzieci i wiele więcej. Ponadto, goście mogą odwiedzić wyspę kilka kin, karaoke, przejażdżki dla dzieci.

Jednym z najbardziej interesujących miejsc w ośrodku można uznać za Monkey Island, znajduje się 20 kilometrów od Nha Trang. Obecnie jest domem dla około 1500 małp. Zobacz te zwierzetami będzie interesująca nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Instytut Oceanografii – jest to jedno z tych miejsc, które warto pokazać dzieciom. W ramach instytucji dachu obecnie to nie tylko centrum badań oceanograficznych, ale także duże akwarium i ogromny szkielet wieloryba. Instytut rozpoczął pracę w 1922 roku, w trakcie swoich działań w eksploracji Morzu Południowochińskim i innych mórz i oceanów zgromadził dużą kolekcję artefaktów, które stały się podstawą do stworzenia akwarium. Już w 2005 roku ośrodek badawczy otrzymał status atrakcji kulturalnych i historycznych, więc teraz jest otwarta dla turystów.

Nie mniej interesujące dla odwiedzających akwarium Nguyen Chi. Miejscowi nazywali go nie tylko jako Pałac Neptuna. Jego wygląd to instytucja zobowiązana jest do miejscowego rybaka, który należał do bezgranicznej miłości natury. Postanowił stworzyć własne muzeum morskiego. Godny uwagi jest fakt, że prawie wszystkie pieniądze, poszedł do budowy i otwarcia instytucji, były własnymi środkami. duży staw dla życia morskiego został stworzony przez budowniczych. Obecnie, odwiedzający z różnych krajów odwiedzić akwarium, aby zobaczyć wyniki wieloletniej pracy wspaniałego człowieka, który dał swoje marzenie od wielu lat.

Zamiast epilogu

Tych turystów, którzy planują spędzić następne wakacje na wybrzeżu Wietnamu, polecam udać się do rajskiej wyspie zwanej Hon Tam. Hotel Merperle Hon Tam Resort 5 * (Nha Trang), znajdujący się na jego brzegu, jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną. Piękne krajobrazy i białe plaże spodoba się miłośnikom ustronnych nadmorskich kurortów. Ale miłośnicy aktywnego nocnego życia, być może, jest znalezienie innego miejsca na wybrzeżu Nha Trang, gdzie kipiącym aktywnego życia.