370 Shares 8123 views

Jak sprawić, by na stokach okien plastikowych i jakiego materiału wybrać?

Wymiana okien zawsze pociąga za sobą szereg dodatkowych prac. Aby zakończyć wygląd otwarcia, trzeba zainstalować parapety, a zamknięcie światła obwodzie. Wiele firm oferuje całą gamę usług w umowie do wymiany okien „pod klucz”. Oczywiście, jeśli wiesz jak zrobić stokach na plastikowych okien, można się wykonywania pracy, a tym samym zaoszczędzić pieniądze.


Tańsze w użyciu tynku. Ale zadanie nie jest proste i wymaga pewnych umiejętności. Poza tym, powierzchnia ścian muszą same być przygotowane do nakładania warstwy tynku. Początkowo zatem dokonać podkładu, następnie wyrównać ściany, a następnie pomalować stokach.

okna PCV na stokach mogą być wykonane z paneli z tworzyw sztucznych. Wybór ich wielka, sklep przedstawia różne kolory, różne faktury. można odebrać plastik z symulowanym drewna różnych ras. Istnieje dąb, sosna, buk, czereśnia. Dobry wygląda marmuru lub malachitu. Ale na stokach białe panele częściej wykorzystywane. Pomagają one w cieniu okno, zwłaszcza jeśli jest wykonana z drewna.

Może być stosowany do ścian gipsowych stok. Nawet tańsze tworzywa sztucznego. Lepiej dla jej podjęcie wodoodporne arkusze. Traktowano kompozycję, która przyczynia się do ochrony materiałów przed wilgocią. Jak zrobić stokach na plastikowych okien płyt gipsowo-kartonowych? Technologia ta jest nieco inna od plastikowych paneli, ale podstawa jest taka sama. Płyty gipsowo-kartonowe mogą być malowane farbą lub wkleić na nią cienką warstwę tworzywa sztucznego.

Jak sprawić, by na stokach okien plastikowych z mniejszym wysiłkiem, ale o wysokiej jakości? Można użyć płytę warstwową. Pozwalają one połączyć dwa elementy: izolację i plastiku. Mogą być stosowane bez dodatkowego ocieplenia połaci.

Jaka jest kolejność całego procesu? Jak zrobić stoki na okna plastikowe prawda? Lepiej jest być określone z góry z materiałem. Płyty warstwowe mogą być układane w specjalnym profilu, który jest dołączony do ramy podczas montażu okna. Druga opcja mocowania paneli dekoracyjnych – w pianki montażowej. W tym oknie zapenivayut ze wszystkich stron. Po utwardzeniu, panel piankowy jest tam ustalona, przy czym węzeł ochrony silikonu.

Stoki na okna mogą być wykonane z różnych materiałów. Ale dać Otwór A gotowego wygląd, stawy paneli i wykończenia ścian lub pokrywy lub obszaru. Jeśli zdecydujesz się na uproszczenie dalszej opieki oknami, to najlepiej użyć osłonki plastikowe zatrzaski. Zawsze mogą zostać usunięte przed naprawą lub zanim zdecydujesz się ponownie kij tapety.

Na jak stoki są spełnione w zależności od temperatury w mieszkaniu. Dlatego też, jeśli ukończyli uszczelnienie stokach siebie, sprawdź, czy wieje przez okno. Można to zrobić za pomocą ognia. Aby to zrobić, zapalić świeczkę lub mecz. Na ugięcie płomienia będzie jasne, czy istnieją luki w stoku. Więc nie masz okna w zimie są zamrożone, to najlepiej, aby wyeliminować wszystkie błędy z góry.

Wybór materiału na stoku, należy pamiętać, że płyt gipsowo-kartonowych i tynk musi być okresowo aktualizowana. Panele plastikowe wystarczy umyć okna, a oni znowu wyglądać świeżo i pięknie.