426 Shares 907 views

Ocena elektrogrile: popularne opinii modelu. grill elektryczny wewnątrz lub na zewnątrz – co jest lepsze?

Elektryczny grill za domem znajduje się urządzenie, które może być używane do gotowania:


  • dania mięsne;
  • gotowane na parze warzywa;
  • makaron;
  • jaj;
  • naleśniki;
  • grzanki.

Obecnie ogromna liczba producentów pojazdów mają w swojej linii produktów, tych urządzeń, które mogą być używane nie tylko w mieszkaniu, ale także na obszarach podmiejskich. Jednak przed zakupem takiego sprzętu, trzeba zdecydować, co się kierować przy wyborze, a także wyeliminować możliwość nadpłaty za dodatkową funkcjonalność.

Co wolisz grill na zewnątrz lub wewnątrz

Grill elektryczny do domu, aby być zakupiony przez Ciebie dopiero po uda Ci się zrozumieć różnorodność tego urządzenia. Nowoczesna technologia obejmuje szereg uniwersalnych wewnętrznych i zewnętrznych opcji. W tym ostatnim przypadku, gdy powierzchnia robocza jest usytuowana bezpośrednio nad elementem grzejnym w podczerwieni. Choć zamknięta struktura modelu wygląda prasy, co pozwala na przygotowywanie posiłków zgodnie z zasadą, która wykorzystuje tradycyjne kuchenki. Ale uniwersalne grille elektryczne mogą być zamknięte i otwarte w tym samym czasie, dzięki temu będzie można wybrać najlepszą metodę gotowania.

Jeśli wciąż nie możesz się zdecydować, czy kupić otwarte lub zamknięte elektryczny grill, należy wziąć pod uwagę doświadczenie użytkowników. Twierdzą oni, że jeśli zakup otwartą urządzenie, trzeba oddychać dymem podczas smażenia mięsa.

Złożoność wyboru

Otwarta model tłuszcz będzie kapać elektrycznych elementów grzejnych, które będą przyczyniać się do pojawienia się dymu. Między innymi, palety tekturowe nie można nazwać wygodne podczas mycia, więc najlepiej jest dać pierwszeństwo opcji zamkniętego, który pozwala na korzystanie z wielu technik gotowania. Jeśli nie przeszkadza wydać pieniądze na sprzęt high-end, a nawet lepiej wybrać uniwersalny model, który pozwoli gotować, smażenie, i na odkrytej powierzchni, a umieszczenie go wewnątrz piekarnika.

Popularne modele elektrogrile

Ocena elektrogrile, które zostały przedstawione w tym artykule może pozwolić, aby dokonać właściwego wyboru. Jednym z nich jest często nabyte Tefal CB 220412, który ma więcej funkcji i grilla. Nie ma zewnętrzną pokrywę i przewiduje regularne gotowanie odbijania żywności, ponieważ ogrzewanie będzie występować tylko po jednej stronie. Ten grill elektryczny Tefal pozwala gotować jedzenia, od steki do kanapki. Może być stosowany do ogrzewania.

Wśród modeli low-end na czele Vitek VT-2630, który gotowania falistą powierzchnię, więc na dania gotowe można uzyskać ostre. Płytki mają powłokę antyadhezyjną, aby przygotować je do żywności może być bez oleju. W urządzeniu można ustawić temperaturę na poziomie 70 ° C za pomocą termostatu. Urządzenie posiada specjalne wskaźniki, które ostrzegają o gotowości potraw.

Innym grill elektryczny Tefal – model GC3060, który jest instrumentem wielofunkcyjny o pojemności 2000 watów. Wśród funkcjonalnego nie tylko grill, ale również:

  • powolne gotowanie;
  • ogrzewanie;
  • gaszenie;
  • grillowanie.

Jeśli chcesz gotować w trybie grilla można używać urządzenia w stanie otwartym lub zamkniętym. Zestaw zawiera przesuwną tacę do zbierania nadmiaru tłuszczu, pojemnik na sosy i talerza.

Weber Q140 – model, który idealnie nadaje się do zastosowania w typowym wieżowiec balkon. Element grzewczy znajduje się pod ruszt do gotowania, dzięki czemu potrawy są soczyste, choć przygotowaliśmy na węglu. Jeśli chcesz kupić taki sprzęt, to powinno się przeczytać. Elektrogrile dostał do swoich preferencji.

popularna marka

Może Bork G800 będzie model z twoich snów. Urządzenie składa się z trzech warstw czyste powłoki nieklejąca powierzchni roboczej, która umożliwia, aby gotować bez oleju i tłuszczu. Taką powierzchnię można łatwo oczyścić z brudu, a elementy grzejne są zaprojektowane tak, że proces pracy ogrzewania podłogowego odbywa się szybko i równomiernie. Tak więc, można oczekiwać wysokiej jakości produktów pieczenia na obu stronach i na całej powierzchni. Warto zauważyć, że ta wersja grilla jest uniwersalny, dzięki czemu może być stosowany w formie otwartej lub zamkniętej.

Recenzje marki grill Philips HD 6360/20

Elektrogrile „Philips” jest jednym z najczęściej zakupione. Jeśli wciąż nie zdecydowali, co dać pierwszeństwo do producenta, możliwe jest do zapoznania się z informacją zwrotną konsumentów na modelu Philips HD 6360/20. Wśród nich można dowiedzieć się, że ten sprzęt opcja o wartości 10.500 rubli. Konstrukcja jest stacjonarny i nie jest połączony korpus. tryb zarządzania, można za pomocą mechanicznego interaktywność. Elementy grzejne są wykorzystywane jako element grzejny. Można liczyć na obecność powłoki antyadhezyjne oraz palety, która jest wykorzystywana do budowy tkanki tłuszczowej.

Jak twierdzą użytkownicy waga 4,9 kg sprawia, że jest łatwy do przenoszenia sprzętu z miejsca na miejsce i zainstalować go w dowolnym miejscu w domu. Dwustronna płyta falista ma gładką aktów powierzchniowe jako uzupełnienie pojemnika do przechowywania przypraw i ziół.

Wybór wyglądu

Jak wiecie, przed zakupem produktu przydatnego, aby przeczytać opinię. Grill elektryczny znak „Philips” nie jest wyjątkiem. Według użytkowników, jest to kompaktowe urządzenie, które jest bardzo wygodne do pracy. Produkty uzyskane soczyste i smaczne i przygotowane bardzo szybko. Dla niektórych ważną cechą jest konstrukcja. Kupujący pamiętać, że w tym modelu jest bardzo atrakcyjna, a można je dopasować do każdego wnętrza.

Recenzje grillu elektrycznym zaznacza Vitek VT-2630 ST

W celu dokonania właściwego wyboru, oczywiście, należy przeczytać. grill elektryczny, oczywiście, muszą spełniać Państwa oczekiwania. W odniesieniu do opisanego modelu, jest to urządzenie w postaci prasy. Wykonane urządzenia w Chinach, jest gwarancją przez okres jednego roku. Użytkownikom podoba się fakt, że grill posiada funkcję regulacji temperatury oraz powłokę zapobiegającą przywieraniu. Nie będzie zmierzyć się z problemem nadmiernego tworzenia się tłuszczu, jak to będzie płynąć do zasobnika poprzez specjalne kanały.

Zdaniem nabywców, moc 2000 W jest wystarczająca do gotowania w domu. Miłym dodatkiem jest obecność wyświetlacza wtrąceniami. Materiał obudowy – metalowy i jest zainstalowany na urządzeniu gumowaną.

Aby wiedzieć, gdzie wchodzi sprzęt, należy zapoznać się z jego wielkości. Wysokość, szerokość i głębokość jest 16, 37 i 37 cm, odpowiednio. Członkowie zauważyć bardzo niska waga, która wynosi 4,8 kg, a także piękny srebrny kolor.

wniosek

Eksperci doradzają, przed dokonaniem zakupu, aby przeczytać o nabytych towarów opinii. grill elektryczny – urządzenie nie jest tanie, i używane przez dłuższy czas. Dlatego trzeba wiedzieć o takich drobiazgach jak sposób, aby otworzyć pokrywę. Wzór pokrywa, co jest opisane w tej ostatniej części, otwiera się do 180 ° C, która jest bardzo wygodna.