786 Shares 8268 views

JSC "Demikhovsky Plant Engineering"

Demikhovsky roślin technika dla więcej niż 20 lat doświadczenia w produkcji wielu jednostek taboru. W tym czasie firma opracowała ponad dwa tuziny różnych rodzajów pociągów elektronicznych. Ale produkcja ma ponad 8000 samochodów. Pociąg elektroniczne produkowane przez przedsiębiorstwo, dziś bez przeszkód mogą być stosowane w każdej strefie klimatycznej Federacji Rosyjskiej i krajach WNP.

Początek i rozwój

Niewiele osób wie, że historia zaczyna się DMZ odległej 1935, gdy roślina została zastosowana w celu dostarczenia ZSRR specjalistycznej aparatury chemicznej. W tym czasie liczba pracowników tej spółki wyniósł tylko 100 osób, a podczas swojego istnienia nie udało się wytrzymać ogromną ilość zmian i konwersji etapach.

Warto odnotować fakt, że w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej elektrowni dodatkowo przeformatowanych w celu dostarczenia sił zbrojnych Związku Radzieckiego, wielu specjalistycznych urządzeń, takich jak „Katyusha”, czołgów, samolotów i tak dalej. Już w 1947 roku zakład rozpoczął produkcję pierwszych samochodów torfovoznye, to uruchomienie produkcji elementów kolejowych, które następnie bardziej rozwiniętych.

Nowy etap w historii

W późnych latach 80-tych ubiegłego wieku nastąpił zupełny reorientacja produkcji przedsiębiorstwa. W związku z wprowadzeniem nowych technologii i rozwoju eksploatacji 12 i 14-samochód pociągów potrzebne, aby zapewnić najbardziej pilnej modernizacji taboru. Warto odnotować fakt, że fabryka samochodów budynek Ryga, który w tym czasie był głównym producentem pociągów podmiejskich na terytorium ZSRR, był wyraźnie w stanie poradzić sobie z wyglądał popyt.

To z tego powodu, że rozpoczął pracę w tym kierunku Demikhovsky Inżynieria Roślin. Recenzje pracowników zatrudnionych w zakładzie w tym czasie wskazują, że mimo wszystkich niepowodzeń w zarządzaniu firmy zawsze powinny zapewnić maksymalną wygodę i komfort dla swoich pracowników, a także dla wszystkich pasażerów, którzy następnie używać ich produktów ,

W 2006 Demikhovsky inżynierii roślin produkowany i sprzedawany 571 elektroniczne pociągi wagon ED4M modele ED4MK i ED9M, natomiast wszystkie rodzaje części zamiennych do tego przedsięwzięcia został zrealizowany ponad 40 $ mln. Rubli. Warto zauważyć, że w 2006 roku przedsiębiorstwo wykonane własnego rozwoju – ED4MKM model pociągu. W przyszłości, pierwsza wersja EMU otrzymał certyfikat tylko w 2008 r. Został on przeznaczony do przeprowadzenia tzw transportu intermodalnego. Z biegiem czasu, wzrost produkcji tylko wzrosła, aw 2007 już 630 sprzedanych pociągów elektrycznych samochodów, w tym zaktualizowanego modelu ED9MK.

rozwój nowoczesnych

W 2015 roku, po krótkiej kryzysem rozpoczął rozwój specjalistycznej elektroniczny podmiejskim modelu EP2D pociąg. Kompozycja ta jest następcą modeli ED4M 500 series. On spełnia najnowsze wymogi bezpieczeństwa ustanowione w krajach unii celnej, i ma na celu zapewnienie wygodnego transportu pasażerskiego w obszarach, w których szerokość toru wynosi 1520 mm, a gdzie energia elektryczna ma napięcie DC 3000 V.

Warto odnotować fakt, że nowy model pociągi mogą działać na każdej linii, niezależnie od wysokości peronów. W tej chwili, daje możliwość tworzenia w najbliższej przyszłości podobny model AC elektryczny EP3D i specjalistycznych skład diesla.

skala produkcji

Szczególną uwagę należy zwrócić na imponującej zdolności produkcyjnej, która ma Demikhovsky Plant Engineering. W chwili obecnej obszar spółka 47,2 ha, na której montaż i spawanie, montaż maszyn, Wagon, zbiorów i tłoczenia oraz wiele innych sklepów. Tak więc, kompleksowe prace z kilku jednostek pozwala na maksymalną wydajność i wysokiej jakości pracy, ponieważ kontrola nad realizacją jest prowadzona nawet podczas produkcji małych części.

Demikhovsky Plant Engineering zapewnia miejsca pracy dla ponad 2400 osób, z znaczna część pracowników firmy obejmuje najwyższy poziom specjalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie inżynierii mechanicznej.

pracować szczególnie

Warto zauważyć następujące cechy tego przedsięwzięcia:

 • używać tylko najbardziej niezawodnych rozwiązań technicznych;
 • pełna zgodność wytworzonych struktur, podstawowych norm bezpieczeństwa oraz wszystkich rosyjskich norm;
 • zgodnie z życzeniem klienta fabryka może produkować pociągi innego kompozytu;
 • każdy pociąg różni się wystarczająco wysoki poziom pasażera;
 • Surowce są wykonane tak, że w trakcie swojej pracy, aby zapewnić znaczne oszczędności energii (w tym specjalnym pociągiem są wykonane, wyposażone w oddzielny zestaw energooszczędnych urządzeń);
 • Maksymalny poziom komfortu pasażerów;
 • możliwość powstawania środowisku barier ;
 • bardzo niskie koszty utrzymania oprogramowania.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że pociągi, które są wykonane Demikhovsky Plant Engineering, stosowane w trakcie licznych imprez światowej klasy takich jak Letniej Uniwersjady, szczytu APEC, Winter Paraolimpijskich i Igrzysk Olimpijskich, a także rosyjskiego etapu Formuły 1, która odbyła się na terytorium Soczi.

Jakie są zalety?

Pociągi, które są dokonywane przez JSC „Maszyna budowlana Roślin Demikhovsky” różnią się bardzo wysoką adaptacyjnych i mają dość nowoczesne wzornictwo. Firma stale pracuje nad poprawą jakości swoich produktów, dlatego modernizacja taboru przeprowadzana jest w pełni zgodny ze wszystkimi standardami międzynarodowymi. Prace mające na celu tworzenie nowych pociągów próbek są przeprowadzane w bezpośredniej współpracy z wiodących organizacji projektujących i instytucji nie tylko w Rosji, ale także w Niemczech, Francji, Łotwy i Czech.

Każdy pociąg, który zwolniony z „Demikhovsky Plant Engineering”, jest wyposażony w wyspecjalizowany system dostarczania dla klimatu, jak również wewnętrzny system nadzoru wideo, znajduje się zarówno we wnętrzach i na holach.

zapewniając komfort i bezpieczeństwo

W celu zapewnienia przydatności lokomotywy załogi, kompozycje są wyposażone w specjalistyczną operatora zdalnego sterowania, który stale wyświetla stan stosowanych systemów grzewczych, klimatyzacyjnych, a także bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ponadto, zestaw urządzeń w kokpicie jest uzupełniony przez narzędzia takie jak system alarmowy, automatyczne jazdy i komunikacyjnej „pasażer-kierowca”.

Wszystkie pociągi wyposażone w specjalne sprzężeń pomiędzy pojazdami elektroniczną, która zapewnia bezluzowe i sztywne połączenie całej kompozycji. Poprzez wykorzystanie tych elementów znacznie obniża ogólny poziom dynamicznego obciążenia wywieranego na samochody osobowe.

Całkowicie zamknięte przejścia pomiędzy pojazdami zapewnienia maksymalnej niski poziom hałasu, a także bardziej skutecznej izolacji termicznej i ochrony przed salonach strącania. Jednocześnie odchylane przesuwane drzwi automatyczne nadają się do wyjścia jak niskie i wysokie platformy, nie wspominając o tym, że specjalny mechanizm eliminuje możliwość zgniecenia części ciała lub jakichkolwiek osobistych w skrzydłach, który jest również dosyć ważne.

Wygląd wewnętrzny

Wnętrze pociągi elektroniczne, które produkuje DMZ (Demikhovsky Machine Works), odbywa się w tym samym stylu i biorąc pod uwagę najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym. Do produkcji ścian bocznych i przegród stosowanych kabinę z włókna szklanego, co pozwala znacznie zwiększyć żywotność paneli, a także rozszerzyć ogólną trwałość wykończenia wnętrz.

Warto zauważyć, że Demikhovsky Plant Engineering (krótka – DMZ) może rozwijać się w pełni spersonalizowane aranżacja wnętrza kabiny z wszelkimi wymaganymi do planu. Wybór klienta oferowana jest wiele opcji, w jaki sposób powinna być optymalna lokalizacja gniazd wewnątrz pojazdu. Różne krzesła i kanapy, które są zawarte w tych salonach, ale są wykonane z najnowocześniejszych materiałów odpornych na ścieranie.

dodatkowe elementy

Wśród innych elementów, które są oferowane do zainstalowania Demikhovsky Plant Engineering (Transmashholding, DMZ) należy przeznaczyć na następujące elementy:

 • bar;
 • Komora przewodnika;
 • przyjazne toalety próżniowej;
 • monitory, dzięki której strumień wideo;
 • pełny bezprzewodowy dostęp do Internetu;
 • wyspecjalizowanym systemem liczenia pasażerów i miejsce kompozycji;
 • ustalanie, które pozwalają na zapewnienie niezawodnego transportu rowerów.

Opracowanie dla osób niepełnosprawnych

Warto zauważyć, że Demikhovsky Plant Engineering (na zdjęciu powyżej) oferuje również zrobić z piłką, które zostaną dostarczone specjalne warunki dla osób niepełnosprawnych. Tak więc trenerzy szef kompozycji mogą być wyposażone w specjalne rampy harmonijkowych, a także wszelkiego rodzaju dźwigów przeznaczonych dla osób, które podróżują z pomocą wózka inwalidzkiego. W salonach zapewniają lokalizację specjalnych miejscach, na których mocowanie inwalidzkie i toalety rozszerzonych rozmiarach, ze specjalnymi poręczami.

Wszystkie cechy konstrukcyjne pociągów elektronicznych, które produkuje Demikhovsky Plant Engineering (Orehovo-Zuevo), mają na celu zapewnienie jak najbardziej komfortowych warunków dla przejścia pasażerów. To z tego powodu, że tabor zakładu są dziś używane we wszystkich krajach WNP.

zamykanie roślina?

Warto zauważyć, że ze względu na obecny kryzys, niemal wszystkie gałęzie przemysłu przyjść na trudne czasy, a DMZ nie jest wyjątkiem. Tak więc, w trakcie roku 2015 praca w przedsiębiorstwie przez pewien czas zatrzymał się i krążyły plotki o tym, że Demikhovsky inżynierii roślin zamknięte. W końcu, sytuacja jest mniej lub bardziej ustabilizowane, a teraz firma kontynuuje produkcję własnych preparatów.