556 Shares 7902 views

DVR w lusterku: opinie. Samochód DVR Lustro: Testy ocena

Istnieją różne rodzaje magnetowidów w lusterku (Car DVR lustro). Przede wszystkim, modele różnią się częstotliwością. Podany parametr w zakresie od 110 do 250 MHz. Ponadto urządzenia są wykonane z różnych typów matryc. W tym przypadku wiele zależy od producenta. Zazwyczaj modele są dostępne z jednym lub więcej baterii. Powinno być dobrym modelem na rynku około 16 tysięcy złotych. Rub.


Recenzje modelu BGT-043HD

Dobre recenzje Car DVR-043HD Lustro BGT odbiera na matrycy jakości. Badania pokazują, że model jest w pełni zdolny do fotografowania w ciemności. Dopuszczalne urządzenia temperatury (maksymalną) – 45 ° C. Procesor jest wykorzystywany w celu ochrony układu w pierwszej klasie. Wszystkie główne kanały rejestrator obsługuje. Montowany w modelu zamka. W razie potrzeby można łatwo wyregulować lusterko wsteczne. Ważne jest również, aby wspomnieć, że model stosowany jest dość proste menu.

Interfejs jest przejrzysty i zrozumieć ustawienia mogą nawet początkującym. Tryby „tor” i model „City” ma. Kanały K i X obsługiwane przez urządzenie. Odbiornik wykorzystuje typ przewodowego. Czujnik jest model ma tylko jedną. W zimie, to działa dobrze. Jednak braki w modelu jest nadal. Przede wszystkim dotyczy to brak mikrofonu. Ważne jest również, aby wspomnieć, że model obsługuje dyski, które mają pamięć 2 GB. Powinien on zostać złożony Car DVR lusterka (cena rynkowa) nie więcej niż 14 100 rubli.

Parametry urządzenia BGT-045HD

Model ten ma wiele zalet. Dobre recenzje Car DVR-045HD Lustro BGT odbiera na zwartość i prostotę. Tryby modelu mogą dostosować menu główne. Z boku urządzenia znajduje się pięć przycisków. Model ten jest ładowany poprzez zapalniczki. Zdaniem ekspertów, posiadacz jest stała bez żadnych problemów. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że model nie jest regulowana rozdzielczość wideo.

Badania wskazują, że jasność obrazów w ciemności jest znacznie zmniejszona. dopuszczalna temperatura (co najmniej) równy -15 °. Waży rejestratora w lusterku Aż 430, dyskryminator zastosowanego modelu typu kondensacyjnego. Częstotliwość procesora 220 MHz jest dokładnie. System ochrony ma drugą klasę. Czujnik w tej nagrywarce jest tylko jedna. Kanały K i C system umożliwia bez problemów. Aparat modelu jest wyposażony w wysokiej jakości matrycy. Badania wskazują, że model jest idealny do jazdy w ciemności. W deszczowej pogody, wszystkie obiekty na drodze są wyraźnie widoczne.

Jednak ważne jest, aby wspomnieć wady urządzenia. Przede wszystkim dotyczą one słabą baterię. W tym przypadku, napęd ten może być stosowany tylko 1,2 GB. W niektórych przypadkach, awarie podczas nagrywania wideo występuje. Przy zwiększonej wilgotności powietrza w kabinie rejestratora samochodowego w lusterku może zostać odłączony. Kupić ten model na rynku, użytkownik może w cenie 13 500 rubli.

Urządzenie badawcze 43 FlyDigital FDM

Wspomniany wystąpiła w lusterku badano w różnych warunkach. Przede wszystkim eksperci wskazują, że model wykazuje doskonałe wyniki w ciemności. W śnieżnej pogody jasność obrazu jest znacznie ograniczone. Matryca stosowana w urządzeniu wynosi 4,3 Mb. Na szczególną uwagę zasługuje procesora rejestratora. Jego częstotliwość jest na 245 MHz. Eksperci twierdzą, że rzadko się zepsuje.

System ochrony w procesorze zestaw pierwszej klasy. W razie potrzeby, urządzenie może być łatwo usunięte. Posiadacz w tym przypadku jest wykonana z tworzywa sztucznego. W modelu bocznego posiada pięć przycisków do kontrolowania. Interfejs jest prosty i intuicyjny. Wszystkie znaki widać wyraźnie. Jasność Rejestrator jest 55 mikronów. Kamera na urządzeniu jest używany z soczewek kontaktowych. Standardowe tryby „Ultra” i „utwór” urządzenie obsługuje. W razie potrzeby zawartość pamięci użytkownik jest w stanie szybko czyste. Problemy pojawiają się, nadpisywanie nie jest tak często. System ochrony przed awariami w tym rejestratora jest. Można ją kupić w cenie 13.700 rubli.

Charakterystyka FlyDigital FDM DVR 55

Powiedział videozerkalo (Car DVR Lustro) ma wielu fanów. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, w przystępnej cenie. Wszystkie główne formaty urządzenie obsługuje. dopuszczalna temperatura (maksimum) – 35 stopni. Procesor w tym rejestratorze stosuje się szereg PP20. Według specjalistów, że zawiera maksymalnie 230 MHz.

System ochrony postawił trzecią klasę, a awarie są rzadkością. Jest to również cechą wspomnianego rejestratora jest kompaktowy odbiornik z anteną wbudowaną typu. Aparat jest zainstalowany w modelu z matrycą 3,3 MP. Kanały K i urządzenia c podpór. W razie potrzeby, model może być łatwo odłączony od uchwytu. Kup ten lustro Recorder (DVR samochodów Lustro) użytkownik jest w stanie w 13 200 rubli.

Recenzje modelu FlyDigital FDM 80

Jest to tani i wygodny modelu. Recenzje Car DVR Lustro FlyDigital FDM 80 otrzymuje za jakość baterii. Aby sterować urządzeniem za pomocą czterech przycisków. Interfejs zapewnia wystarczająco przyjemny, a wszystkie elementy są dobrze widoczne. W tym przypadku pozycja kamery jest regulowany bez problemów. Specjaliści że rejestrator badano w różnych warunkach. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że model ma dobre szczegół.

Długi dystans kamera może bez problemów. W zimie, obraz jest wyraźniejszy. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby pamiętać, że niektórzy kupujący złamany uchwyt. W warunkach dużej wilgotności, urządzenie jest wyłączone. Mikrofon jest zamontowany nie jest najlepszej jakości. Warto zwrócić videozerkalo (Car DVR Lustro) około 15 200 rubli.

Urządzenie parametry Gazer MM502

Ten samochód DVR Lustro (DVR) jest produkowany z procesorem jakości. Maksymalna częstotliwość jest równa 130 MHz. Aby wyregulować głośność, istnieje odrębna opcja. Rejestrator wewnętrznej pamięci 1,3 GB. Bateria w tym przypadku jest tylko jeden. Jak mówią eksperci, problemy z urządzeń przyłączeniowych nie występuje często.

Uchwyt wykonany w całości z tworzywa sztucznego. Kąt widzenia kamery jest równy 160 stopni. Czujnik jest z dobrą przewodność. Funkcja ostrzegania głosowego jest dostępna. Waży 350 model systemu procesorowego służy do ochrony drugiej klasy. Dopuszczalny poziom temperatury (maksimum) równy 35 stopni. Kup ten rejestrator, użytkownik może w cenie 14 500 rubli.

Urządzenie badawcze Gazer MM503

Said Car DVR Lustro (DVR) posiada nowoczesny design. Obudowa modelu przed wysoką temperaturą i wilgotnością. Procesor w urządzeniu stosuje się szereg KK20. Częstość jej wynosi maksymalnie 130 MHz. Czujnik jest model ma tylko jedną. Kąt widzenia kamery – 160 stopni. dopuszczalna temperatura (max) wynosi 40 °.

Matryca model dostępny jest na 2,5 MP. Badania wskazują, że model usuwa złe w nocy. tablice rejestracyjne na filmie można zobaczyć tylko z bliskiej odległości. Kanały E i K urządzenie obsługiwane. Dyskryminator rejestrator w lusterku brakuje. Kup model w specjalistycznych sklepach może wynosić do 14 200 rubli.

Recenzje modelu Gazer MM508

Wspomniany wózek rejestrator lustrzane (DVR) ma doskonałe właściwości. Recenzje on zwykle dostaje dobre. Wielu klientów docenią urządzenia wysokiej jakości dla procesora. Wyświetlacz jest częstotliwość 230 MHz. Ważne jest również, aby pamiętać, że procesor ma chronić system klasy drugiej. Model kanałów C i E wspiera.

W razie potrzeby, rejestrator może być łatwo usunięte. Posiadacz użył dość trwałe. Funkcja czasu rzeczywistego modelu jest. Mikronów w urządzeniu nie jest przewidziane. Czujnik jest stosowany z dobrym przewodnictwem. Badania wskazują, że model nie toleruje wysokich temperatur. Odbiornik modelu stosowany jest typ kontaktu. System ochrony przed awariami on. Aparat na rejestratorze jest tylko jeden.

Zaprogramowane tryby „Highway” i model „City” ma. Jeśli to konieczne, wysokość kamery można regulować. System powiadamiania jest ustawiony za pomocą menu głównego. Dyskryminator w niniejszym sekretarza jest nieobecny. Matryca modelu użyto 4,6 MP. Kupić nagrywarkę jako Gazer MM508 lustro może być w cenie 12 800 rubli.

Parametry Trade RM-42 urządzenie

Pozytywne opinie Car DVR Lustro Trade RM-42 staje się nie tylko do nagrywania wysokiej rozdzielczości, ale również stylowy wygląd. Procesor model stosowany jest szereg KK202. Minimalna częstotliwość jest 120 MHz. Kanały E i K urządzenie umożliwia bez problemów. Jeśli to konieczne, model może być szybko usunięte. Uchwyt jest wykonany z rejestratora do wspornika. Mikrofon jest w tym przypadku nie występuje. Maksymalna dopuszczalna temperatura wynosi 45 °.

Jeśli uważasz, że opinie, nieprawidłowe działanie problem podczas pisania są rzadkie. System ochrony przewidziany procesor drugiej klasie. Kąt widzenia kamery nie jest wysoka. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że obiektyw jest używany z warstwą ochronną. Badania wskazują, że model nie boi wilgocią i pyłem. Przy słabym świetle obraz jest bardzo wyraźny. Kup przedstawiony przez rejestratora w lusterku w specjalistycznych sklepach można za cenę 13 800 rubli.

Cechy rejestratora Handlu RM-44

Wspomniany rejestrator w lusterko ma doskonałą procesor oraz kamery. Ponadto, w wysokiej rozdzielczości uzyskuje się przez matrycę. To właśnie w tym przypadku przewidzianym przez 4,6 MP. Dyskryminator jest obecny w modelu. Maksymalna, dopuszczalna temperatura wynosi 30 °. Model kanałów C i E wspiera. Jeśli to konieczne, ustawienia wideo można regulować. Testy modelu pokazać, że jest zdolny do przechwytywania deszczową pogodę dobrze. liczba samochodów widać dość wyraźnie.

Jednak przed zakupem sprzętu jest ważne, aby rozważyć mały kąt widzenia kamery. Soczewka jest używany z dwoma warstwami ochronnymi. Waży Sekretarza w lusterku, tylko 320 z systemem procesora służy do ochrony drugą klasę. Modele sprzedawane w cenie 13 600 rubli.

Urządzenie testujące handlowa RM-45

Powiedział sekretarz w lusterku był testowany przez wielu ekspertów. Przede wszystkim zauważają eksperci wysoką rozdzielczość. W słabej widoczności modelu usuwa porządku. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że kręcąc na drodze ma negatywny wpływ na jakość obrazu. Konieczne jest również wspomnieć o mały kąt widzenia. Procesor stosowane w tym przypadku serii KK201. Częstotliwość mu (max) wynosi 320 MHz. Zatem niepowodzenie nagrywania nie występuje często. Ogólnie rzecz biorąc, model jest łatwy do skonfigurowania.

Uchwyt ona wykonana z wysokiej jakości uchwytem. Komora może być niezależnie regulowana, jeśli jest to pożądane. System zabezpieczający jest stosowany w procesorze drugiej klasy. Wszystkie główne kanały obsługiwane model. dopuszczalna temperatura (maksimum) – 35 stopni. Matrycę stosowaną w niniejszym nagrywarki 4,6 MP. To również zalety to dobra bateria. Kup przedstawiony przez rejestratora w lusterku wstecznym, użytkownik może w cenie 14 900 rubli.