679 Shares 3339 views

Benidorm: opinie i wrażenia

Jeśli lubisz połączenie przepychu, brokat, nowoczesny design z morza i opalania, wtedy nie masz chwilkę tego miasta jak Benidorm! Komentarze o nim przede wszystkim podziwiany. Chociaż ktoś i narzekają na wysokie ceny, ale jeśli myślisz o hiszpańskich kurortów tańsze rosyjskim. Po prostu nie warto bezwarunkowego zaufania biur podróży i żyć w tym raju „dzikusa”, a jeśli wynajęty samochód, a nawet budżetu. Ponadto, trudno jest powiedzieć, dla których jest to ośrodek. To jest trudne, a jednocześnie łatwo. Dla każdego! Dla miłośników leżeć na plaży i aktywnych turystów, dla młodych i starych, dla rodzin i singli. Każdy może znaleźć to, czego chce. Taka jest on – ten Benidorm.


Opinie turystów często mówią o „międzynarodowym” Wobec tego ośrodka. Tak, kocha Europejczycy doceniają hiszpańskich i rosyjskich turystów jakby rozpuszcza się w tej masie uśmiechnięty wesoły ludzi, którzy przychodzą tutaj, aby się dobrze bawić. I nikt nie czuje się obco w tym „celebracji życia”. To niesamowite (dosłownie na pierwszy rzut oka przypominający Nowym Jorku), miasto jest blisko dwóch starożytnych klejnotów wybrzeża Morza Śródziemnego – Walencja i Alicante. Dlatego nigdy nie będziesz żałować, że wybraliście Benidorm. Opinii nie zrobić oponę chwaląc go za tak doskonałej lokalizacji, ponieważ działalność na plaży i pośród licznych stron i centra rozrywkowe mogą również być łączone z wycieczek poznawczych. Nawet nie trzeba korzystać z usług przewodnika – po prostu na lokalnym pociągiem.

Mimo popularności tego ośrodka i jego reputację jako „Europejska Manhattan”, nie cierpią z powodu wad rosyjskich lub ukraińskich plaż w szczycie sezonu, kiedy dosłownie nigdzie jabłka spadają. Trzy plaże – Levante, Poniente i Mal Pas – całkowicie spełniać wszystkie wymagania miłośników zarówno rozrywki i prywatności. Czysty piasek, woda i nie bardzo zatłoczone wybrzeże – to kolejny plus w stolicy Costa Blanca. Benidorm (opinie o pozostałej w nim znowu, bardzo inspirująca) w rzeczywistości nadal ma starożytną historycznego centrum miasta, gdzie można zapomnieć o wieżowców i koktajli i cieszyć lokalnej kuchni, a zwłaszcza słynny Walencji paelli.

Wiele z nich ma każda inna niż Hiszpania może przyciągnąć. Opinii na temat tego kraju raz patriarchalny-agrarnej mówią nam, że w 21 wieku, to nie stoi w miejscu. Benidorm – to tylko symbol rozrywki, która może zaoferować Ci ten kraj, pomimo kryzysu i o każdej porze roku. Tak, nie jest często można opalać się i pływać nawet zimą – temperatura wody nie spada poniżej 19-20 stopni. Tak więc, gdy jesteś na wakacjach, czekasz na morze, słońce, hiszpańskie przysmaki i desery (zwłaszcza chwalił lokalnych kawę, pączki i czekoladą) i wiele, wiele radości.

W skrócie, pobyt w Benidorm każdy lubi. Nawet jego „hot spots” przyciąga gapiów nocą – jest coś zobaczyć, i to jest bezpieczne. A co jest na zakupy! Drogie kobiety, pluję na biadolenie mężami i zdecydowanie warto dodatkową walizkę. To warto. Ale najważniejsze – nie starają się odpocząć tu ponad tydzień.