494 Shares 1909 views

Katya Ivanchikova (Grupa Iowa): Biografia, kariera i życie osobiste

Katya Ivanchikova – jasne i niezwykła dziewczyna, profesjonalną piosenkarką. Zasłynęła dzięki udziałowi w grupie młodzieżowej zwanej Iowa. Czy jesteś zainteresowany w jej biografii? Chcesz poznać szczegóły prywatnego życia piosenkarza? Jesteśmy gotowi dzielić się informacjami.


Katya Ivanchikova: biografia

Urodziła się 18 sierpnia 1987 roku. Nasza bohaterka jest rodem z małego białoruskiego miasteczka Chausy. Jej rodzice – zwykli ludzie, którzy nie są związane z show-biznesu.

Kate rosła uległego i ciekawy dziecko. Od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką. Zauważywszy to, mama i tata dał go do szkoły muzycznej. Od kilku lat, dziewczynka nauczyła się grać na fortepianie. Ale to nie wszystko. Katiusza uczestniczyli również rysowanie okręgu i studio tańca. Wszystko to pod warunkiem jej pełnego rozwoju.

studentship

Kate od dzieciństwa marzył o udanej karierę muzyczną. Jednak pod koniec liceum, postanowiła odroczyć realizację tego planu. Ivanchikova udał się do Mińska. Tam łatwo przyjęty do im BTU. Tank. 5 lat później otrzymał dyplom ukończenia studiów. Dziś Katie dwa stopnie – dziennikarstwo i filologii.

kariera muzyczna

IOWA grupa powstała w 2009 roku. Jednym z pierwszych członków zespołu stała się Kate Ivanchikova. Utwory zawarte w Iowa repertuaru zostały napisane przez naszą bohaterkę. Mówimy tylko o tekstach. Tworzenie muzyki poznać innych ludzi.

W 2011 roku zespół wyruszył na podbój Moskwy. Basista Vadim Kotletkin, DJ Wasia Bulanov, gitarzysta i wokalista Leonid Tereschenko Katya Ivanchikova rozpoczął występy na ulicach stolicy. czapka leżącego obok instrumentów muzycznych. W swoich zwykłych przechodniów wpłacić pieniądze. Oczywiście, utalentowane dzieci z Białorusi było żenujące. Ale to, w jaki sposób promować swoją sztukę do mas. Ich wysiłki nie poszły na marne.

Pewnego dnia Kate i jej przyjaciół podszedł nieznany mężczyzna. Radził drużynę do udziału w muzycznym show. IOWA chłopaki z grupy korzystały z tego zalecenia dopiero w marcu 2012 roku. Pojawiły się one na wystawie „Red Star” ( „Kanał”). Muzycy byli w stanie zainteresować publiczność. Jednak po 2-3 tygodniach, ludzie zapomnieli o nich.

W kwietniu 2012 roku, Iowa zespół nakręcił teledysk do piosenki „Mama”. Film został opublikowany na Youtube. Podczas swojego krótkiego czasu oglądany ponad 1 mln użytkowników. Po tym paśmie muzyczna kariera nabrała rozpędu. Białoruskie dzieci są zapraszani do różnych konkursach i wystawach.

Dziś kreatywność zespołu IOWA znają i kochają rosyjskich słuchaczy. Takie kompozycje jak „Smile”, „busem”, „Simple Song”, „pchanie bitu” stały się hitami.

życie osobiste

Katya Ivanchikova – atrakcyjna i pewna siebie dziewczyna. Jako taka jest niemożliwe, aby nie zakochać. W jej życiu nastąpił zawrotne powieści. Ale nie doprowadzić do poważnego związku.

Wielu fanów chce wiedzieć, czy Katie serce swobodnie. Niestety, będziemy musieli ich zawieść. Ivanchikova spełnia gitarzysta jego zespołu – Leonid Tereschenko. Mężczyzna i kobieta są związane nie tylko kochać siebie, ale także twórczych działań. Na przykład piosenka „bus” jest ich wspólny „dziełem”. Katya Ivanchikova napisał słowa i skomponował muzykę Leonid.

Na jesieni 2015 roku okazało się, że plan para poślubić. Dokładna data i miejsce uroczystości są nadal nieznane. Ale Katarzyna już szuka sukni ślubnej.

Harmonogram Tour grupa IOWA malowane na kilka miesięcy wcześniej. Miłośnicy twierdzą, że muszą znaleźć 2-3 dni wolnego na luksusowy ślub.

Konkludując

Biografia i życie osobiste Katie Ivanchikova zostały szczegółowo przeanalizowane przez nas. Równie dobrze może nazywać się szczęśliwa dziewczyna. Po tym wszystkim, że ma jasny wygląd, ukochany i udanej kariery muzycznej.