869 Shares 5578 views

Szczegółowy przepis: „Chłopak kręcone” herbatniki i śmietana

Czasami chcesz zrobić sobie każdy nietypowy i pyszne ciasto. Po Shoplifting desery nie zawsze spełniają wymagania naszego smaku. Więc zdecydowaliśmy się szukać w szczegółach w najbardziej prosty i łatwy przepis. „Kręcone chłopcze” – to chyba jeden z niewielu ciast, za które nie trzeba kupować drogich i nietypowych produktów. Co więcej, taki słodki produkt odbywa się bardzo szybko i łatwo.


Krok po kroku receptury „nawiasach lad” białego i ciemne herbatniki

Niezbędne składniki:

 • duże jajko kurczak – 2 szt;.
 • kakao w proszku – 3 duże łyżki;
 • A 20% krem – 1 filiżanka;
 • pokoju jadalnym sody (sprzęganie ocet jabłkowy) – pół łyżeczki;
 • piasek Cukier – 1 filiżanka;
 • przesianej mąki pszennej – 1,6 filiżanki;
 • olej roślinny – do smarowania potraw.

ciasto

Ciasto „Curly lad” (przepis, deser zdjęcie można zobaczyć w niniejszym artykule) jest tylko grubych biszkoptów. Przed pieczemy je w piekarniku, dokładnie wymieszać bazę. Wymaga to silne uderzenie z mieszadłem jaja kurzego, a następnie połączyć je z cukrem i mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia produktu w masie. Obok składników niezbędnych do leżało 20% śmietany i mąki.

Również przepis na „kręcone włosach chłopca” przewiduje obowiązkowego stosowania sody gaszone octu restauracji. Po tym wszystkim, jeśli nie dodać ten składnik do fundamentu, to ciasto nie będzie rosnąć, i deser nie będzie działać w taki soczysty i smaczny, tak jak powinno być. Po utworzyli masę o konsystencji gęstej śmietany, należy podzielić na dwie części i jedną z nich umieścić w proszku kakaowego. W wyniku tej procedury, należy uzyskać dwa filary jasnych i ciemnych kolorów.

obróbka cieplna

Piec ciastka są zalecane do specjalnego formularza zwalnianego. Do tej potrawy powinny być ogrzewane, a następnie obficie nasmarować i umieścić jeden z fundamentów. Należy sporządzić ciasto w temperaturze 185 stopni przez 50-60 minut. Jeżeli piec umożliwia, może on być umieszczony bezpośrednio 2 tworzy z ciasta. Po zostaną upieczone światło i ciemne ciasto, muszą wydostać się z potraw i chłodne powietrze.

Również przepis na „kręcone włosach chłopca” obejmuje stosowanie tych produktów do kremu:

 • piasek cukru – 0.7 filiżanek;
 • 30% śmietany – 2 kubki;
 • czekolada – 100 g;
 • masło – 20 g;
 • mleko – 2 duże łyżki.

Sposób przygotowania kremu

Wypełnienie tego deseru jest bardzo proste. To z kolei wymaga bicz grubości śmietanki i cukier, przy pomocy mieszalnika lub mieszalnika.

formowanie ciasta

Aby taki słodki produkt należy umieścić na Angel Food Cake i rozmaz to tortnitsu 1/3 śmietany. Następnie trzeba się włamać do dużych kawałków ciemnego ciasta i umieścić ją na losowo zdeponowane nadzienie. Następnie deser wymaga w pełni wlać śmietany i ozdobienia powierzchni cienki strumień szkliwa. To, co następuje: konieczne jest, aby stopić czekoladę z masłem i świeżym mlekiem.

Jak służyć deser

Po uformowaniu ciasta „kręcone lad” (przepis ze zdjęciami są podane tuż powyżej) musi wytrzymać około 2-4 godzin w lodówce. Następnie chcesz wyciąć deser i podawać z herbatą.