137 Shares 3796 views

Feedback i propozycje powinny być w każdej organizacji

Feedback i propozycje – dokument przedstawiający wydajność każdej organizacji. Kiedyś, w czasach Związku Radzieckiego, był nazywany książka skarg. Ścisłe Komisja przyszedł i od razu zapytał magazynek. Gdyby to było krytyczne komunikaty, mogą powodować poważne postępowanie.

Zdziwiłbyś się, ale nic się nie zmieniło, poza tym, że teraz magazyn nazywa się „Recenzje książek i sugestie”. Dokonywanie tego dokumentu ma swoje własne zasady. Jest ono zawarte w nomenklaturze (lista) podstawowych dokumentach organizacji. A jeżeli działalność instytucji, firmy lub firmy jest bezpośrednio związane z obsługą klienta, to po prostu musi być.

Dokonywanie książka opinie i sugestie zaczyna się od tego, że jest przypisany numer Gotowy formularz lub oddzielnych arkuszy zszytych i opieczętowane w lokalnym oddziale Rospotrebnadzor. Ma to na celu zapewnienie, że nie mogą zostać wyrwane i zastąpione. Tak, to jest bardzo poważne. Po tym wszystkim, recenzje książek i sugestie do tej pory jest dokumentem, na podstawie którego można zastosować organizacja sankcji. Kiedy planowane i biurowe oraz specjaliści Rospotriebnadzor Przeglądy nieplanowane Prokuratury zobowiązany do przedstawienia tego dokumentu.

Dlatego też, recenzje książek i sugestie – naprawdę działa na formie ekspozycji na artystów oszustwa. W niektórych przypadkach można zostawić notatkę w książce? To może mieć każdą osobę, która jest klientem organizacji. Najczęściej jest ona skuteczna w sklepach czy kawiarniach, restauracjach, jeśli podawane są słabo lub kupiłeś zły produkt, w klinikach, szpitalach, przedszkolach, szkołach i agencjami pomocy społecznej. Co najważniejsze, roszczenia były prawdziwe i uziemione, należy pozostawić swoje dane i numer telefonu kontaktowego. Żaden organ kontrolny nie podejmuje się sprawy bez potwierdzenia. Jeśli chodzi o zakupy, serwisy gastronomii lub świadczenia wszelkich usług, konieczne jest, aby utrzymać wpływy udowodnić, że naprawdę jesteś w tym miejscu. Ponieważ w praktyce złożenia skargi do instytucji państwowych jest znacznie łatwiejsze niż firm prywatnych, więc wszelkie dowody nie będą zbędne.

Opinie i sugestie powinny być przedstawiane do pierwszego wniosku. Jeśli pacjent został poinformowany, że taki dokument nie jest, nie krępuj się grozić pisanie twierdzi Towarzystwo Ochrony praw konsumentów lub prokuratury, jak to możliwe „, nie pozostawiając od kasie „natychmiast wezwać policję (mają przyjść). Nieobecność tej książki – jest to naruszenie o charakterze administracyjnym, na które powołuje się raczej duże grzywny do 30 000 tysięcy rubli. Więc jeśli konsument evinces podkovannost prawną, kilka osób powiązanych z nim. Zawsze powoływać się na nieznajomość naszych obywateli. W przeważającej części nasza wina, że kupujemy usługi i towary o niewłaściwej jakości. Jest nas zbyt leniwy, aby pokazać świadomości, często nie chcą się komunikować, ale im więcej ludzi, którzy będą bronić swoich praw, łatwiej będzie ich bronić.