554 Shares 1893 views

Magia biegów. Rozwijanie markowe „biegów”: opis i recenzje

Ach, świat magii biegu! Czy on pozostawia obojętnym dziecka, nawet jeśli dorośli są czasem w stanie oderwać się od tej zabawy? Najprostszy mechanizm składający się z kolorowych zabawnych szczegółów, jest w stanie uchwycić uwagę dziecka na długi czas. Odsetki w modelu nie ma wyłączony po montażu, jak prawidłowo złożony bieg uruchomił jasny wygląd. Wspaniałe designer „Gears” na statywie lub na magnesy – wielkie zabawki zabawy dla dzieci w wieku od dwóch lat lub starszym.


Różnorodność opcji

 1. projektant przestrzennych. Z dużej liczby części mogą być oferowane zebrać dowolną budowę na specjalnym stojaku, który otwiera nieograniczone możliwości dla wyobraźni. Zbierz markowe „biegów” przez twórców proponowanych schematów lub eksperymentu, tworząc własny model – to zależy od dziecka.
 2. Dynamiczne projektanci biegów. Łączenie części programu, dziecko staje się właścicielem tematem centrum gier. Istnieją zestawy reprezentujące dżungli, parków rozrywki lub podwodny świat. Z reguły są one uzupełnione małymi postaciami ludzi i zwierząt. Za pomocą specjalnej dźwigni zamontowane modelu można łatwo przekształcić do wesołego jazdy.
 3. Projektant „Gears magnesy”. Elementy zestawu są montowane na lodówce, tworząc różnego rodzaju kół zębatych , które zaspokoją wszystkie gusta. Silnik zbudowany w największej części, jest w stanie wprawić w ruch, aby utworzyć projekt.

przydatne zabawka

Gdy dziecko wyrośnie grzechotkę, dać mu projektant byłby najlepszym rozwiązaniem. Rozwijanie zabawka jest zasadniczo różny od prostego lalki lub misia jak wykonuje wiele użytecznych funkcji dla edukacji dziecka:

 • Powstawanie umiejętności motorycznych;
 • wiedza o związkach przyczynowo-skutkowych;
 • poprawa logiki;
 • Trening pamięci i uwagi;
 • rozwój myśli i wyobraźni.

Wraz z pomocny, zabawa dodać dodatni i pewność swoich umiejętności dziecka. Ważne jest, aby nie mylić z wyborem modeli, które powinny być dostosowane do wieku, zdolności i zainteresowań chłopca lub dziewczynki. Designer „Gears” może składać się z bardzo dużej części, idealny do zabawy dzieci od dwóch lat. W tym przypadku próbka będzie proste. Modele dla najmłodszych zazwyczaj składają się z 15-30 części. Zdecydować o darze pomóc oznaczenia na planie opakowaniowego, który odłożył zalecany minimalny wiek.

Segment liderów

Wysoka jakość i bezpieczeństwo – główne kryteria zabawek edukacyjnych dla małych dzieci. Warunki te spełnia popularnej biegu projektanta Fenming. Zakres fabryka Fenming Zabawki miłośników wolnego projektu. Tanie modele tematyczne pozwalają na tworzenie miast, a nawet całe światy biegów, które ożywają po złożeniu przez naciśnięcie przycisku start. Zmontowane samochody i kontrola dziecko radiowy pociąg grać długo i z przyjemnością, ponieważ koła zębate są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, są bardzo trudne do złamania. „Drogi metropolia”, „Ocean”, „Wonderful Garden” i wiele innych wszechświatów ekscytująca gra oferuje chińskie marki Fenming.

Produkty rozwijające Quercetti znana firma powstała w porozumieniu z psychologów dziecięcych, po wielu latach obserwacji i badań. bieg projektant Quercetti w pełni brać pod uwagę potrzeby i cechy percepcji dziecka. Przedstawił różne rodzaje zestawów: "Koleydoshesterenki", "Zoo", "Farm". Modele te dają dziecku podstawową wiedzę z prawami fizyki, ponieważ oprócz biegów w bardziej złożonych struktur obecnych łańcuchowe i napędy taśmowe, i śmigła.

opinie klientów

Designer „Gears” spowodował ogromne zainteresowanie wśród dzieci, sądząc po opiniach. Początkowo rodzice musieli pomóc dzieciom zrozumieć podstawy modeli mechaniki kolekcji. Ale w przyszłości, chłopcy i dziewczęta z powodzeniem poradził sobie z problemem na własną rękę, kilka razy demontażu i ponownego wznoszenia wszelkiego rodzaju wzorów. Zabawka cieszył się, co to jest:

 • bezpieczeństwa;
 • oryginalny, jasny i interesujący;
 • tani;
 • przekładnie różnych częściach firmy są często sprzeczne ze sobą;
 • rozwija;
 • długo utrzymać uwagę dziecka, zastanawiam się, jak zaprojektować i grać;
 • To sprawia, że można marzyć, aby tworzyć własne.

Projektanci „narzędzia” na magnesów i odrostów zasługują na szczególną nabywców pochwały. Są niezwykłe zainteresowanie nich ma dzieci nie znika wraz z upływem czasu, ponieważ jesteśmy zawsze bawi, możliwe jest wymyślić coś nowego.

wniosek

Wciągająca gra z zębatką nie tylko wprowadza dziecko w świat technologii, jest równomiernie rozwinięte półkula mózgu:

 • prawo, które jest odpowiedzialne za intuicji i wyobraźni;
 • lewa, odpowiedzialna za logikę, umiejętności matematycznych i powstawania mowy.

Ich jednolita doskonałość – gwarancja harmonijnego rozwoju dziecka.