522 Shares 1252 views

Widzi i słyszy dziecko z kołyski: kiedy zaczyna widzieć i słyszeć noworodka

Trudny okres jest już za nami. W rękach was wciągać trochę kulechek. Teraz przychodzi czas, kiedy zastanawiasz się: „Ale wszystko jest w porządku z moim dzieckiem?”.

Widzi i słyszy dziecko z kołyski

W pierwszych tygodniach po urodzeniu maluch nie jest obojętne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. On może spać, płakać i brudne pieluchy są o wiele bardziej niż jest. Jego zmysły funkcję rzeczywistości i mógł usłyszeć dźwięki, zapach, które są nieodłączne w nowym świecie dla niego.

Trudne dla rodziców, aby wiedzieć, kiedy dziecko zaczyna czuć, ale jeśli zwrócić szczególną uwagę, zobaczysz jak on reaguje na światło, hałas, głośna muzyka i podniesione głosy.

Spójrzmy prawdzie w oczy, gdy zaczyna widzieć i słyszeć noworodka?

W pierwszych tygodniach życia dziecka można zobaczyć z odległości 20-30 cm. Jeśli jest on w ramionach mama lub tata, uważaj na niego, to na pewno się patrząc na ciebie, a skupić się na odległych obiektów. Dziecko jest bardzo wrażliwe na jasne światło, więc najlepiej jeśli pokój dziecięcy zostanie stłumiony miękkie światło. Rozwój noworodka dziecka rozpoczyna się z jego wczesnych dni. Po tym jak pod moją mama i tata, tylko jasne plamy i przeciwstawianie wzorców, to będzie wyglądać w ruchu rzeczy w jasnych i dźwięcznych zabawki, wszystko to będzie przyciągnąć i utrzymać swój pogląd na znacznie dłużej niż wcześniej.

Chociaż widok malucha działa, to wymaga jeszcze trochę
łatwa konfiguracja, zwłaszcza jeśli chodzi o skupienie. nawet
Może się wydawać, że małe okruchy oczy kosić. Nie martw się, to normalne: małe dzieci mięśni oka będzie jeszcze silniejszy w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale jeśli czujesz, że oczy Twojego dziecka są skrzyżowane więcej niż powinni, albo błotniste, należy powiadomić lekarza. Zwisać szopki z zabawek jasnych kolorach, jest on zainteresowany wszystkim, kiedy zaczyna widzieć i słyszeć. Noworodek będzie z zainteresowaniem patrząc na nowe miejsca, jeśli jesteś bardziej prawdopodobne, aby zapewnić mu zmiany krajobrazu.

A co rozprawie okruchów?

Usłyszeć dziecko zaczyna się, gdy jest on jeszcze w łonie matki. To jest jak serce bije mojej matki, dudnienie w brzuchu, nawet usłyszeć jej głos i dźwięki innymi także analizuje.

Po urodzeniu dziecka dźwięki zewnętrznego świata staje się dla niego głośno i wyraźnie. Kiedy zaczyna widzieć i słyszeć noworodka, może uderzyć nieoczekiwany pies szczeka w pobliżu lub hałas, który emituje odkurzacza. Staraj się zwracać uwagę na to, jak dziecko reaguje na głos. Głos mama i tata szczególnie mu znane, a tym razem czuje ochronę i spokój. On wie, kiedy to się karmić, położył, kąpać, a rozwój dziecka jest przeprowadzana. Nowonarodzone dziecko jest bardzo łatwo przestraszyć huk lub hałas. Aby tego uniknąć, należy uważać, aby upewnić się, że twoja rodzina jest wrażliwy na ten czynnik.

Mamy do czynienia z pytaniami o to, kiedy zaczyna widzieć i słyszeć niemowlę, ale wciąż jest tak wiele nauczyć, a rodzina trzeba mu pomóc uporać się z tym wszystkim. Po tym wszystkim, nikt nie zna tak dobrze jak okruchy rodzicami.