693 Shares 9798 views

Filtry szumowiny „AkvaSchit”: opinie z właścicieli, porady dotyczące instalacji

Każdy, kto jest tak zepsuty przez wygodami, które myślą o własnym mieszkaniu, domku lub domu, bez komunikacji, terminowe dostawy wody lub ciepła, nie jest możliwe. korzyści postęp teraz poszedł tak daleko, aby podjąć wszelkie niezbędne zasoby ludzkie i komunikacji jest możliwe w ogóle, nawet w najtrudniejszych warunkach. Ciepło zarządzać miejsca nawet na dalekiej północy, gdzie temperatura sięga -50 wskaźnik i żadnego pęknięcia rury. Nawet więc, rozwój nauki i technologii są nadal kwestie jakości dostarczanych towarów i usług. I to nie tylko jakość materiałów komunikacyjnych i jakość zasobów wodnych. Nie tak dobre dzisiaj, czysta woda do konsumenta, bez obawy, można go pić, gotować z niego. Nawet umyć i żelazo nie będzie działać bez strachu. Nagle woda ma wysoki próg wapna, a miesiąc później, niektóre rzeczy po prostu wyrzucić i pralka, a także drogie żelazko, do przeprowadzenia naprawy. Maszyna waży dużo, za jeden przewóz będzie musiał bulić.

Sposoby rozwiązywania problemów wapna: usuwa kamień kotłowy

zmiękczanie zakres i oczyszczania zasobów wodnych na terenie dzisiejszej Rosji wkracza w jakościowo nowy poziom. Są producenci, którzy zyskują nie tylko na rynku krajowym, ale również pochodzić z ich towarów na rynek wybrednych konsumentów europejskich i amerykańskich.

Wśród filtrów AQUAPHOR „”, „Gejzer” konkurencja jest bardzo silna, ale im przeciwstawić można chyba tylko filtr anty-scale „AkvaSchit”. Ten elektromagnetyczny rozwój Instytutu Rosyjskiej. Urządzenie dostępne jest w Rosji. A zatem, kosztuje o wiele tańsze niż zagraniczne analogów. Choć deweloper i znajduje się w Ufie, ale można nawet dostać AkvaSchit na Krymie.

Poza tym urządzenia zmiękczające, problem może być rozwiązany poprzez surowym wody w inny sposób:

  • Zakup wody stojącej.
  • Usuwanie płytki nazębnej ręcznie.
  • Przystępne zapobieganie domu – ocet, sól, piasek.

Skuteczność tych metod, aby konkurować z niskim dotykowym. Nic lepszego procedury filtracji i zmiękczania nie wymyślić. I tak w urządzeniach reagentów, takie „zalety AkvaSchit” w stosunku do innych urządzeń mnożą. Mimo że pozycje te nie przechodzą mimo niedociągnięć.

nowa generacja transmisji niż „AkvaSchit” kuszony przez konsumenta?

Mówiąc o zaletach produktu, nie wspominając o filtrze samą zasadę skali „AkvaSchit” roboczy. Po zapoznaniu się z procesem staje się bardziej zrozumiałe istniejąca opinia konsument sam.

Co to proces promieniowania zanieczyszczone wody wapiennej? Wszelkie manipulacje wymaga specjalnego urządzenia. zamontować zawierać wylot, a silny, stały rdzeń magnetyczny przychodzi do pracy. Pod jego wpływem, sól wewnątrz zanieczyszczonej wody są również zaczyna się rozwijać. I ich standard zachowanie przyczepności i sedymentacji nie zmienia. Ich nowa sylwetka ma teraz kształt cienkiej igły eyeless nie jest w stanie trzymać się ogrzewanej powierzchni. W tym stanie, z igłą sole mogą tylko zdrapywania powierzchni stary uregulowana krzepnięciu soli gipsu stanu.

Przezwyciężyć takie depozyty – och, jak trudne. Ale czas i nowa forma pomocy-napromieniowane soli igieł. Są one bardzo powoli, ale systematycznie poluzowane osadu. I około miesiąc później, klient widzi pierwsze efekty takiego urządzenia bezdotykowego. Rozluźnienie starej skali w postaci piasku i kawałków zacznie wypłukiwać z urządzeń gospodarstwa domowego.

Ogromna zaletą procesu zmiękczania jest to, że nowa sól nie przyklejają się do ścian, a także pomóc konsumentowi usunąć nieprzyjemny deszcz bez jego udziału. I wraz z wodą, w przeciwieństwie do osoby, by się łatwo do wszystkich zakątków hydraulicznego i grzejnego lub systemu grzewczego. Demontować nieporęczny i ciężki sprzęt, aby zatrzymać cały proces produkcji nie jest konieczne.

Ale poza pewnym maksymalnym idyllicznym obrazie. Ale w rzeczywistości nie downsides w taki wpływ na wodzie. Napromieniowanie jest bezpieczny dla ludzi, ale nie ma nawet prosty proces filtracji. Oznacza to, że w wszystkie sole twardości wody pozostanie na swoim miejscu. Mówi ona tylko jedno. Urządzenia elektromagnetyczne działają dobrze na poziomie technicznym produkcji, ale dla takiej życiowej wody pitnej dobre nadal są raczej słabe. Musimy uzupełnić je z innymi instalacjami zmiękczających, obraz był kompletny.

Opinie konsumentów o „wyjątkowy elektromagnetyczny”

Filtry EMC od skali ( „AkvaSchit” i nie tylko), które niedawno stały porośnięte legend. Wielu nie ufa to „wow” -effect funkcjonowania urządzenia, wielu uważa, że jest to przesada. Ale każdy, kto próbował korzystać z takich urządzeń, pozostawiając głównie dobre recenzje.

Od klientów sławna „AkvaSchit” można zaznaczyć i znanych firm gazowych i naftowych gigantów. Nie pozostaje z dala od różnych opinii i PREZHO i usług komunalnych, których głównym zadaniem jest dostarczenie ich obszary z ciepłej wody i ogrzewania w odpowiednim czasie.

Wiele opinii pokazują, że liczba mycia antiscale znacznie się zmniejszyła. osady wapienne pomiary kontrolne stały się rzadsze. Powierzchnie urządzenia stają się znacznie czystsze. wymienniki ciepła zaczęła się bardziej efektywnie i szybko działać. I podczas specjalnych zespołów do zatrzymywania i czyszczenia systemów, prawie nikt nie zwraca.

Recenzje i powiedzieć, że AkvaSchit dobrze współpracuje z wymienników ciepła. Te ostatnie nie mają do czynienia z nawet w najgorętszym sezonie wyeliminować starą pyłu wapiennego. Urządzenie naświetlanie stopniowo oczyszcza i dość skomplikowany wzór płytowego wymiennika ciepła lub dysku. Dla przemysłu, takich jak ogrzewanie i wodę, efekt czyszczenia filtra skalowania jest główną zaletą przy wybraniu odpowiedniego urządzenia do zmiękczania.

Opis działania i montaż filtrów „AkvaSchit”

Dzięki współpracy z takimi urządzeniami jak „małych AkvaSchit”, konsument powinien mieć na uwadze zasady funkcjonowania i montażu tych urządzeń. Chociaż magnesy trwałe i bardzo mało wymagające w użyciu, ale jeden zły ruch i użyteczne urządzenie wytwarzające promieniowanie przystanków. Albo będzie bardzo niski pobór mocy i … bezużyteczna.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę – instalacja systemów. Kiedy po raz pierwszy spojrzeć na małe urządzenie „AkvaSchit” z niektórych drutów, konsument nie od razu zrozumieć, co i gdzie zamontować. Ponieważ instalacja powinna być zawsze przeprowadzane, wyraźnie następujące wymogi instrukcji dostarczonych z urządzeniem.

Montaż filtra odkamieniania „AkvaSchit” może być wykonywane na każdej średnicy rury, wykonane z dowolnego materiału. Jednak obok urządzenia, które ma być chronione, musi być jakaś wolna przestrzeń. Zamontowane urządzenie do otwierania znajdujący się z tyłu. W tym celu, ściana będzie musiał wbijać gwóźdź lub przykręcić śrubę. Można również podłączyć urządzenie i na haku.

Przewody, które go z ciała powinna być nawinięty na naświetlanej rury. Przy czym jeden drut jest nawinięty bardzo ciasno między zwojami uzwojenia, z jednej strony prowadnicy. Innym drut jest nawijany w przeciwnym kierunku. końce uzwojenia obowiązkowych stałych pierścieni z tworzywa sztucznego. W przypadku trzeba i można je naprawić za pomocą taśmy.

Po wszystkie manipulacje na filtrze skalę jest podłączony do sieci. To rozpoczęło proces naświetlania. Pierwszy tydzień i pół efekt specjalny i WOW, wyniki nie będą widoczne. Który w rzeczywistości prowadzi do nieprzyjemnych plotek na temat tego urządzenia. Ale stopniowo nowa sól będzie zdzierać stare osady i długo oczekiwany efekt oczyszczający i zwiększyć wydajność urządzenia.

Ponieważ urządzenie jako rdzeń wyposażony w potężny magnes, następnie użytkownik powinien być ostrożny z urządzeniami wrażliwymi i gadżetów. To dziecko łatwo zepsuć i wody metrów, a zatrzaski magnetyczne. Blisko najlepsze takie urządzenia nie posiadają.

I kolejna ważna cecha tych filtrów: je zamontować na rurze musi tylko raz w tym segmencie będzie czysta, albo przynajmniej minimalnie oczyścić stare osady. Przejście promieni dziedzinie poprzez starej osadzie jest bardzo trudne, a więc cały efekt jest tracona na winorośli na początku. Więc lepiej jest rozmontować pierwszy krótki odcinek rury, gdzie jest podobno wzmocnić środek zmiękczający i przemyć ją od starej skali, a jeśli to konieczne, i oczyścić dawną żelazną pędzla. Ponieważ wydajność urządzenie bardzo szybko przejawiać pozytywne rezultaty.