529 Shares 5840 views

Jak zdobyć root-prawo na Android: instrukcja dla początkujących

W tej chwili, bardzo często zadawane pytanie „Jak uzyskać root-prawo na Android?” W tym artykule postaramy się udzielić kompleksowej odpowiedzi na nią. Wiele osób, które niedawno zakupione jednostki na „Android” platformy, dojść do jakiegoś zamieszania na takich roszczeń, gdy aplikacja prosi obecność praw Ruth. W artykule zostaną podane krótkie zwiedzanie głównych pojęć. Tak, to dowiesz się, jak uzyskać uprawnienia root aby android.


niezbędne informacje

W niektórych sytuacjach, «ROOT» dalej administratora. Jeśli mówimy prostym językiem, oznacza to, że właściciel urządzenia po coraz okopowe prawa mieć możliwość wykonywania wszystkich operacji bez wyjątku. Ich lista obejmuje zmianę systemu operacyjnego i oprogramowania. Przed dążymy właściwą drogę do android, trzeba zdecydować, jeśli ich potrzebują. Po tym wszystkim, po tym jak urządzenie staje się „rutirovannym”, zostanie on automatycznie usunięty z okresu gwarancyjnego. Plus, ten gadżet będzie bardziej narażone na włamania. Może to również obejmować możliwość śmiertelnych zdarzeń rezultatu (jeśli operacja jest źle). Jednocześnie masz wiele nowych funkcji, na przykład, takie jak usuwanie i przeniesienie wszystkich aplikacji (w tym standardzie), niezależnej zmiany systemu operacyjnego i możliwością instalowania programów, gdzie wymagana jest korzeń do normalnej pracy.

Pierwsza metoda

Teraz wszystko jest wypełniona zasobów do różnych zastosowań automatycznie otrzymywać trasy-prawa, gdzie wszystkie działania są zredukowane do faktu, że są wymagane jedynie do zainstalowania programu i kliknij kilka przycisków. Większość z nich uważa się za uniwersalne. Przykładem takiego zastosowania jest uniwersalna AndRoot. Po zainstalowaniu tego programu narzędziowego, „Ruth-prawo na android” uczyni wszystko sam, wystarczy nacisnąć przycisk «Korzeń J». Jednak warto zauważyć, że w niektórych sytuacjach, czasami warto przejść przez kilka aplikacji, ponieważ niektóre z gadżetów wymagają indywidualnego podejścia. Można wybrać jeden z następujących programów: Unlock Root Z4root rewolucyjny.

Drugi sposób

W niektórych sytuacjach jest o wiele łatwiej zainstalować custom firmware. Ten system operacyjny, który różni się od oficjalnego oprogramowania. Nie warto ich boki, a także, w niektórych przypadkach są one znacznie lepsze niż standardowy firmware. A większość z nich są już zintegrowane Route-prawo. Ale tu zaleca się operację ściśle ustalonych instrukcji, ponieważ istnieje szansa, aby włączyć urządzenie w „cegły”. Instrukcje dla każdego gadżetu, dlatego, aby opisać wspólne działania nie ma sensu.

wniosek

Więc nauczyłem się , jak uzyskać prawa okopowe na Androidzie na dwa sposoby. Nie martw się, jeśli nie wszystkie od razu jasne. Uzyskaj root-prawo może każdy użytkownik, to nie musi być chłodny profesjonalista. Wszystkie aplikacje w papierze rozproszone w Internecie w domenie publicznej, więc znalezienie ich nie będzie miał problemów. Jeśli urządzenie odrzuca opisany program, a alternatywy mogą być użyte. Mam nadzieję, że rozumiesz z tego artykułu, jak uzyskać root-prawo na Android.