526 Shares 2289 views

Wyroby z plastikowych butelek jako element nowoczesnego wzornictwa

dom ogród i teren obok niego – to idealne miejsce dla realizacji własnych pomysłów. Wyroby z plastikowych butelek może przekształcić zwykły uchastochek Grunty w jasnym atrakcyjnego widowiska. Charakterystyczną cechą plastikowych pojemnikach z innych materiałów do dekoracji i konstrukcji strony – ich taniość. Dodatkowo, tworzywo sztuczne jest podatna na przetwarzanie materiałów i produktów własnych osiągnięć zawsze będzie ceniony znacznie wyższa zakupione. Przy odrobinie wyobraźni i cierpliwości, a otoczenie będzie zaskoczony nie jest żart!

Wyroby z plastikowych butelek jest dość proste do wykonania, wystarczy wyciąć z części butelki wymaganej wielkości i kształcie, aby dać im pożądanych krzywych i dekoracji z dodatkowymi elementami. Alternatywnie, można ozdobić różne rzemiosła farby.

Self-made motyle i kwiaty – miłe dla oka z produktów plastikowych butelek do ogrodu. Aby motyla, trzeba wyciągnąć go na butelki sylwetce, dekoracji i rzeźbić. Wygięte w odpowiednich miejscach formy wstępnej jest to konieczne, uzyskując motyla pożądany kształt. Przewód anteny można zrobić i trzymać koraliki lub cekiny, można podać znacznie bardziej elegancki wygląd.


Również wytwarzane wyroby z tworzyw sztucznych w postaci kwiatów – wyciąć odpowiedni kształt płatków, pomalowane różnymi kolorami. Płatki są przyłączone do każdego przewodu, który może służyć jako trzpienia do montażu w ziemi i łączników do dekoracji różnych drzew i krzewów.

Również przy pomocy plastikowych naczyń jest możliwe, aby chronić sadzonki przed atakami gryzoni. Aby to zrobić, wystarczy wyciąć dno (i jeśli to konieczne szyi) butelek, cięcie wzdłużne i umieścić go w bagażniku rośliny.

Podobnie, w prosty sposób można zbudować umywalkę. W tym przypadku trzeba wyrobów z tworzyw sztucznych 5-litrowych. Jest to konieczne, aby wyciąć dna zbiornika i obrócić pokrywę w dół, zamocować na pionowej powierzchni (na przykład wiążące się z drzewa). I gdy jest to konieczne, aby umyć ręce, trzeba odkręcić korek trochę, ale nie całkowicie, tak że woda nie spływa do nóg upadł.

Wyroby z plastikowych butelek do podlewania trawników zachwyci każdą ogrodnika. Butelka jest wykonane liczne otwory o małej średnicy węża szyjki zużyte, konstrukcja ta jest umieszczone w miejscu pożądanego wilgoci. W przypadku stosowania wody pod wysokim ciśnieniem przez otwory strumieni rozprzestrzenia się w różnych kierunkach. Dla bardziej uporządkowany kierunku strumienia w otworze, można wstawić zużytą długopisu bez pręta. Jest to świetny pomysł na produkt z plastikowych butelek do ogrodu urzeka swoją praktyczność i niskie koszty.

Pojemników plastikowych można myśleć o licznych elementów i akcesoriów w celu ułatwienia pracy, najważniejsze – niech wodze fantazji. Szufelki na nawozy i śmieci, woki do nawadniania, wsparcie pod kolanami podczas sadzonka sadzenie, maskę ochronną podczas malowania sufitu lub bielenia drzew i wiele innych – wszystkie te produkty z plastikowych butelek wykonanych z własnej, przyniesie wiele pozytywnych emocji i stać się nieodzownymi pomocnikami.