573 Shares 3760 views

Jak złożyć list od Hogwartu. Instrukcja użytkowania

Sklepy internetowe oferują komunikatów stylowe koperty z pieczęcią lakową za 500-700 rubli wyłączeniem dostawy. Ale nie wszyscy są skłonni wydać pieniądze na pamiątkę od „magicznego świata”, a często ludzie szukają sposobu, aby list Hogwartu własnymi rękami. W rzeczywistości jest to dość łatwe, jeśli się z poniższymi instrukcjami.

Rozmiar i papieru

Im bliżej do oryginału, wykazanej w filmie „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, tym lepiej. Wyraźnie widać, że wymiary w NIESTANDARDOWYCH obwiedni :. szerokości 10 cm i długości 14 cm, a ponadto w przedniej części nie są znane adresy znaczników i zawór zamykający ma kształt profilowany, który odtworzyć wzór. Szerokość arkusza z wiadomością dla przyszłych studentów – 13,5 cm, a wysokość – nie więcej niż 20 cm, dzięki czemu może być składany na pół.

Według książki listu Jana. Rowling i koperty Hogwartu wykonane z pergaminu, na podstawie których tradycyjnie odnosi się do cienkiej skóry ubrany. W obecnej sytuacji materiał jest rzadkością i można go znaleźć tylko za bardzo duże pieniądze. Na szczęście, master-fani wymyślili sposób, aby papier się Hogwarcie „wieku” w domu. Równie skuteczne mogą być następujące metody:

1. Wpływ na wysoką temperaturę, gdy arkusze są wysyłane przez 20-30 sekund w piecu (piec) podgrzewa się do temperatury 200 ° C. Papier powinien być nieco żółknie, ale nie spalony na krawędziach. Następnie arkusze powinny mieć żelazka.

2. Zastosowanie roztworu do farbowania. Przygotowany płynny tusz (1 łyżka. Łyżka kawy do 1 litra wody i 2 herbacianych torebek w 1 litrze wody), przelano do zasobnika papieru i podać ostatnią „pływać” 5-6 minut. Następnie arkusze delikatnie wysuszono w piecu. Ważne jest, aby upewnić się, że barwienie była jednolita.

Jako materiał wyjściowy, zaleca się użycie ciężkiego papieru o Whatman typu lub krajobrazu na kopertach i nieco cieńszą pisania.

Tekst listu oraz adres

Mistrz fani często przestają działać, ponieważ nie wiem jak zrobić list z Hogwartu z rękami w rosyjskim, bez odchodzenia od „kanonu”. Rzeczywiście, angielski jest dobry, ale odbiorca listu będzie szczęśliwy widząc nas od razu, a nie po przeniesieniu.

Klasyczny tekst apelu do ucznia oraz listę przyborów szkolnych można znaleźć w rozdziałach 4 i 5 książki „Harry Potter i kamień filozoficzny”. Ze względu na długotrwałą, publikacja pracy w redakcji „Exmo” można łatwo znaleźć w prawie każdym bibliotek elektronicznych. Jedyne zmiany, które uczynią – jest to nazwa zastępcza „Potter” należy do odbiorcy i leczenia „Pan” lub „miss” bardziej do przyjęcia dla Rosji „Mr.” lub „pani”.

Tekst adresu jest również możliwe, aby wzór z książki, ale z dodatkiem oryginalnych części. Na przykład: "Pani E. Ivanova, Moscow region, Czechow, Łąka Street, Building 6, mieszkanie 89, sypialnia z zielonymi zasłonami".

Sporządzenie listy wiadomości i podręczników

Wkładka w kopercie składa się z dwóch warstw, z których jeden jest czarny i biały szkoła herb i odwołanie do studenta, a drugi – na listę przyborów szkolnych. Przed dokonaniem list Hogwartu, należy zdecydować o sposobie zastosowania tekstu. Dzięki „książki kanon” wie, że wiadomość od przyszłego pierwszego roku napisana tuszem z Loki kaligrafii. Ale w dzisiejszym świecie, możliwość korzystania z gęsim piórem, a nawet żelazko mają bardzo mało. Istnieje jednak sposób, aby list Hogwartu z rękami z odręcznym efekt, który wymaga:

1. Wprowadź tekst za pomocą LinoScript, LegendeC zwykły, skrypt Ariadna lub jakąkolwiek inną piękną czcionkę z rusyfikacji. Podpis Minerva McGonagall powinna być inna od pozostałych części listu, i lepiej jest znaleźć imitację pisma.

2. Zmiana koloru czcionki, dzięki czemu tylko kilka odcieni ciemniejsze niż arkusz papieru, na którym rzekomo druku. Nie trzeba używać pogrubiony tekst twarzy.

3. Litery i lista szkolne, trzeba zakreślić za pomocą pióra atramentu czarnego koloru. Adres na kopercie jest nakładany na zielono.

Przed dokonaniem list Hogwartu, zaleca się, aby ustalić kolejność czynności. Najlepiej byłoby najpierw zastosować tekst, a dopiero potem wyciąć arkusze.

Uszczelki

Być może najpiękniejszy w komunikacie magicznej szkoły – (. Angielski Hogwart) to uszczelnienie z heraldycznych zwierząt i literą „H”. W wieku klejącej i materiału klejącego, takiego jak wosk stanowi poważny i Styl. Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie, aby list z Hogwartu, bez tego ważnego szczegółu. Było na niej i „potyka się” większości artystów.

Kup fioletowo-czerwony laku może być w sklepie sztuki i rzemiosła, ale jasno wrażenie herbem Hogwartu z rękami bardzo trudne. drukuj silikon nie będzie działać z powodu miękkość materiału i niewielką ulgę. Istnieją 2 sposoby rozwiązania problemu:

1. Kup gotowy druk „Hogwartu” do wosku w sklepie internetowym. Profesjonalnie wykonany upominek w sobie jest doskonałym dodatkiem do pisma.

2. Jednostki przez spajanie litery „H”, oraz jego zastosowanie do wytwarzania środka stempla z materiałem stałym (gips, glina, gips, etc.).

kałuże wosku forma powinna być zbliżona do koła, bez kropli przeciekał i grubości. Lokalizacja 2/3 druku, aby umożliwić otwarcie zaworu kopertę bez pęknięć go.

W ogóle, z właściwą chęci i czasu rezerwowego, aby ten magiczny dar nie jest trudne. Praktyka pokazuje, że w poszukiwaniu sposobów na zarobienie Hogwartu list w języku rosyjskim, wiele osób wybiera pracę ręczną. I jest to związane nie tylko z chęci zaoszczędzenia pieniędzy i czasu. Pergamin, atrament, drukowania – wszystko to kojarzy się ze starym.