97 Shares 2608 views

Zvereva Karina Yurevna: biografia i zdjęcia

Zvereva Karina Yurevna – jasny i atrakcyjna dziewczyna. Wielu z nas pamięta go do występów w duecie z komika Gennady Vetrov. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła i studiował Karina? Kiedy zaczynam wykonywać na dużej scenie? Jak jest jej życie osobiste? Jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Biografia: Rodzina

02 czerwca 1977 w Leningradzie (obecnie – St. Petersburg) Zvereva Karina Yurevna urodził. jej rodzina To nie jest związany z show-biznesu. Jej matka, Valentina Terentievna, przez wiele lat pracował w Domu kreatywności dzieci. Jego ojciec, Jurij Siergiejewicz, miał własną firmę w branży budowlanej. W 2002 roku, mężczyzna zmarł. Przyjaciół i krewnych o niej były tylko dobre wspomnienia.

Karina ma siostrę Nana, który przez kilka lat był dyrektorem zespołu kreatywnego G. Vetrov. Teraz pracuje w biurze jednej z największych firm w Petersburgu.

Dzieciństwo i młodość

Z 5 lat Karina udział różne środowiska. Była zaangażowana w tańcach kulkowych, śpiewała w chórze i grał na pianinie.

W normalnej szkole studiowała na „cztery” i „pięć”. Nauczyciele zauważyć jej pracowitość i dobre zachowanie. Rodzice nigdy nie musieli rumienić się córką.

W liceum, Karina nowe hobby. Ona naukę w szkole filmowej. Dziewczynka chętnie uczestniczyło w zajęciach. Nasza bohaterka była przekonana, że wiedza tam uzyskane wiąże się przydatne do niej.

Warto zauważyć, że do 18 lat, nasza bohaterka była Marina. Potem zdecydował się zmienić jej nazwę. Z czym jest to związane? Fakt, że ma zamiar zostać aktorką. Marin wokół partii. I że imię Karina, nie jest tak powszechne.

studentów

Pod koniec liceum Zvereva już zdecydowaliśmy się na uniwersytecie. Jej wybór padł na Uniwersytecie Humanitarnej, znajduje się w Petersburgu. Dziewczynka udało się za pierwszym razem, aby wejść do działu „Zarządzanie w show biznesie.”

Zvereva Karina Yurevna nie tylko dobrym uczniem, ale także udział w inicjatywie uniwersyteckiej. Nasza bohaterka została pisanie scenariusza, tworzenie zabawnych scen i pokoje.

małżeństwo

Na jednym z koncertów studenta Karina spotkał się z Gennady Vetrov. Dorosłych i nakładające człowiek (20 lat starszy od niej) poprosił o numer telefonu na młodego piękna. Zaczął dbać o nią: obdarzyć kwiaty obsypany komplementami, zapraszając restauracji i na spacer w parku. Udało mu się zdobyć serce Karina Zvereva.

W lipcu 1997 roku, kochankowie wzięli ślub. W uroczystości wzięli udział przyjaciele młodej pary jak i ich krewnych. Para mieszkała w Petersburgu. Zvereva Karina Yurevna (patrz zdjęcie. Powyżej) ukończył liceum. Zaczęła pracować w grupie tańca Fantasy show.

humor

Po 2 latach, Karina rozpoczął pracę jako asystent w koncertach męża. Wymyśliła dla siebie śmiesznych zdjęć. Wielu widzów pamięta słodka dziewczyna Lala w krótkiej sukience i kobieta w średnim wieku z okularami Muse Pietrowna na pół twarzy.

Przed rokiem 1999, Vetrov Giennadij wykonywane solowych koncertów w Petersburgu. W lokalnej telewizji, miał kilka programów opinii. Jednak humorysta jak twórczego rozwoju. Kiedy został zaproszony do wzięcia udziału w „Full House”, od razu się zgodził. Gennady wraz z ukochaną żoną przeniósł się do Moskwy. Udało im się stać prawdziwymi gwiazdami „Full House”.

Gennady później stworzył teatr „wietrzny ludzi.” Zespół, który obejmował komik siebie i żonę, udział w różnych programach telewizyjnych. Wśród nich są „Pokój śmiechu”, „Izmailovo Park”, „śmiech jest dozwolone” i inne.

Zvereva Karina Yurevna: piosenkarz

W 2003 roku dziewczyna była oferowana do działania w grupie „genialny”. Miała zastąpić odszedł z zespołu Jeanne Friske. Ale musiała zrezygnować z tej propozycji ze względu na jej ukochanego męża.

Nieco później, rudowłosa piękność stała się członkiem grupy „BeBiZ”. Zverev działał pod pseudonimem „Karmel”. Gdy zespół pojawił się w teledysku do piosenki hrabia Gagarin „Oh, I przyniosły kobiety.”

modelowanie kariera

Zvereva Karina Yurevna, biografia, która jest uważana przez nas, posiada doskonałe danych zewnętrznych. Ona ma długie nogi, zaostrzona postać, gęste włosy i olśniewający uśmiech. Na wysokości 170 cm, kobiety o wadze 50 kg. To przylega do systemu zdrowej diety. Karina jest zagorzałym wegetarianinem. Utrzymanie idealnej formy pomaga jej regularne ćwiczenia. Lubi jeździć konno, tańczyć różne style i skoki spadochronowe. Jest także zaangażowana w motocross, surfing i kondycji.

Zverev często uczestniczą w erotycznych sesjach zdjęciowych. Jej wizerunek można zobaczyć w magazynach takich jak Maxim i Playboy. Ona nie boi się rozebrać i pokazać swoje wdzięki. W różnych okresach pracowała z fotografami Ruslan Roschupkin i Alekseem Kozlovym i projektant Marinoy Hlebnikovoy.

Karina udział w pokazie mody ubrania z projektant duet PeeshPro. Wszystkie stroje spojrzał na nią po prostu niesamowite. Ona pewnie zszedł po wybiegu w wysokich obcasach. I była marzeniem z dzieciństwa, aby stać się wzorem.

Nagrywanie filmów

Choreografia, modelowanie, śpiew – to nie wszystkie obszary, które opanowali naszą bohaterkę. Ona ma kilka ról w filmach. Role były małe, ale obrazami Zvereva oklaskiwany przez publiczność.

W okresie od 2012 do 2014 roku, następujący obraz wyłonił się z jej udziałem:

  • "Kto, jeśli nie ja?" (2012) – Xenia, prawnik mąż Albert;
  • "Przyjaźni Narodów" (sitcomu, 2013) – sekretarz;
  • "Studio 17" (projekt TV, 2013) – Albina;
  • "Wdowa" (2014) – Nick.

Duża liczba wniosków od producentów i reżyserów otrzymuje Zvereva Karina Yurevna. „Metoda” – seria, w którym zagrała w 2015 roku. Nie trzeba zapamiętać duże kawałki tex. Po tym wszystkim, nasza bohaterka pojawiła się w ramce na minutę. Jednak scena z jej udziałem jest pamiętany przez wielu widzów. A wszystko dlatego, Kareena jest całkowicie rozebrany. W historii zagrała nagą modelu Natasha.

W tej filmowej karierze Zvereva nie zakończyła. Tylko w 2016 roku zagrała w trzech taśm – „Bachelor”, „standardy piękna” i „Walentynki”.

rozwód

Zvereva Karina Yurevna prawie 11 lat, był żonaty z Gennady Vetrov. Ich wspólne życie było wszystko: miłość, szacunek, pasja, kłótnie i pojednania. Oto tylko dzieci, nigdy nie przyniósł. A wszystko ze względu na napięty harmonogram pracy: prób, koncertów, udział w programach telewizyjnych.

W pewnym momencie para sobie sprawę, że uczucia nie ma. Karina i Gene zaczął traktować siebie jak brat i siostra.

W 2011 roku, one sformalizowane rozwodu. Żadnych skandali, nie ma opóźnienia związane ze wspólnej własności, nie było.

W chwili obecnej nasza bohaterka ma ukochanego mężczyznę. Jego nazwisko i zawód skóry kosmetyczne. Jeśli chodzi o jej byłego męża, on też nie jest sam.

Konkludując

Teraz wiesz, kto to Zvereva Karina Yurevna. Ciężka praca, poświęcenie i talent tej dziewczyny mogą tylko pozazdrościć. Życzymy jej samych sukcesów w swojej karierze i szczęścia w nowym związku!