541 Shares 1138 views

Peugeot 307, opinie i funkcje

Peugeot 307 Peugeot wprowadza francuską firmę od 2001 roku. W rok po rozpoczęciu produkcji, został uznany za najlepszy europejski samochód w 2002 roku. W zależności od typu nadwozia, wszystkie modele są podzielone na pięć drzwi tylnej klapy FIVES wagonów i sedan 4 drzwi piątkami 3 hatchbacka i poczwórnych 2 drzwi Kabrioletów czterech miejsc siedzących.


Peugeot 307 Cechy wersji pojazdu Station Wagon 2.0 16V:

Ten pięć drzwi kombi długości 442 cm, wysokość 157 cm i o szerokości 175,5 cm. Minimalna ilość bagażu 340 litrów, jednak jeśli jest to pożądane, to może być zwiększona do 1540 litrów poprzez usunięcie miejsca osadzenia. Biorąc pod uwagę masę pasażerów i ładunków, całkowita masa pojazdu wynosi 1940 kg. Urządzenie przyspiesza do prędkości 100 km / h 11,2 sek, przy czym maksimum które może osiągnąć wynosi 200 km / h. Najwyższa zużycie paliwa na 100 km wolnych torów wynosi 6,3 litra. W połączeniu prędkość cyklu wynosi 8,3 litra i w ruchu miejskim – mniej niż 12,4 litrów. Pojemność zbiornika paliwa – 60 litrów. Maszyna jest wyposażona w system ABC i wspomaganie układu kierowniczego.

Peugeot 307. Uwagi:

Właściciele tego samochodu w pierwszej kolejności powiedzieć jej wygląd i niezawodność. Wygląda to drogie i bardzo dostojnie. Miłe dla oka gładkie linie, gładki korpus, polusportivny stylowy wygląd. Jeśli chodzi o niezawodność, większość właścicieli spokojnie przejść 1-2 lat, nie napotykając żadnych awarii.

Wielu zauważyło bardzo przyzwoity salon samochodowy Peugeot 307. Odpowiedzi wskazują, że maszyna jest przestronny wewnątrz, bardziej przestronne niż się wydaje na pierwszy rzut oka z zewnątrz. Salon obszyta miękkie, przyjemne w dotyku plastiku. Właściciele, którzy często i długo jeździć, zwróć uwagę na wygodę siedzenia w Peugeot 307. Odpowiedzi wskazują, że są one bardzo wygodne, nawet w długiej drodze z powrotem nie znudzi. Przemyślana przestrzeń wnętrza – wiele różnych przegródek i kieszeni dla pozycji dużym schowku. Panel sterowania jest wygodny i dobrze czytać. Możliwość przekształcenia wnętrza można również przypisać do zalet samochodu Peugeot 307. Recenzje Właściciele potwierdzają, że samochód może być tylny rząd siedzeń przeniósł się do przodu lub usunąć je całkowicie, zwalniając miejsce dla ładunków. Jest dobrze jest umieścić w zimnym, ale skrzynia biegów może zamarznąć i trudne do przełączania dopóki samochód nie jest rozgrzany.

Wiele osób pisze, że niski prześwit – Główną wadą samochodów Peugeot 307. Recenzje wskazują również, że tak nie jest. Prześwit mają wystarczającej samochodu, może bezpiecznie przejść na niebezpieczne drogi, nie dotykając jej dno, ale przedni zderzak wisi bardzo niskie i ciągle trzyma się krawężnikach. Można również zauważyć, doskonałe hamulce, które natychmiast reagują na dotyk, szybko zatrzymywania maszyny i zapobiegania wypadkom.

Samochód nie może być uważane za opłacalne pod względem zużycia paliwa – istnieją dziesiątki innych modeli, które zużywają znacznie mniej. Jednak Peugeot 307 jest również w średniej. W tym przypadku należy zauważyć, że natężenie przepływu jest zwiększona o około litr na to regulacja klimatyzacji, a ponadto urządzenie jest bardzo wymagający w sprawie jakości benzyny. Niektórzy mówią, że kontrowersyjna praca piec w Peugeot 307. Recenzje właścicieli powiedzieć, że na ogół to działa dobrze, kabina szybko staje się ciepło w zimie i można usunąć z jego garderoby w długiej podróży. Jednak przepływ powietrza przechodzi, tak że ciepło nie dostać się na nogi, a oni marzną. Skarg od kierowców słyszy o AKP, który jest okresowo krótko zamarza i wystrzeliwuje sekund po naciśnięciu przycisku. Cóż, być może, ostatni oczywiste negatywne – szerokie parapety z których kierowcy są regularnie plam ubrania.

Ogólnie rzecz biorąc, samochód jest bardzo wygodny, przestronny i komfortowy. Peugeot 307 sprawdził się jako wysokiej jakości, niezawodny samochód, który nie daje swoim właścicielom wiele kłopotów.