360 Shares 6665 views

Leczenie środków ludowej dla dny jest dobrze połączony z metodami medycyny konwencjonalnej

Dnę ostra zapalenie stawów (zapalenie wielostawowe), co skutkuje odkładaniem się kryształów kwasu moczowego w nich. Cechą charakterystyczną tej choroby jest fakt, że pogorszenie w postaci bólu często pojawiają się nagle podczas jazdy i nasilenie bólu prawie unieruchamia osobę. Stąd nazwa „dna”, co w tłumaczeniu z greckiego oznacza „napadowych nogi” czy „stopa” pułapkę. Wytrącone kryształy kwasu moczowego szybko porośnięte tkanki łącznej, tworząc grudki, noszący nazwę „guzki dnawe”, jest jednym z najbardziej typowych (patognomonicznych) objawów choroby. Akumulacja kwasu moczowego przyczyny są zwykle połączone w naturze. To zmniejszenie jego wydalania przez nerki oraz zmniejszenie poziomu komunikacji wewnętrznej oraz zmiany hormonalne w organizmie. Wszystkie te zmiany zachodzą w organizmie, zwykle po 50 lat, ale w niewłaściwym czasie dostawy choroba może objawiać się w znacznie młodszym wieku.

Oczywiście, współczesna medycyna oferuje szeroką gamę leków, które mają zarówno chorobotwórcze i objawowe (przeciwbólowy) wpływ na rozwój choroby. Ale istnieje również wiele popularnych recepty w leczeniu dny moczanowej, i nic nie zapobiega skutecznie połączyć je z lekarza.

Leczenie dny środków ludowej obejmuje zarówno środki stosowane miejscowo, a wewnątrz rachunek. Na przykład, wewnętrzne środki środków ludowej do leczenia dny leczniczego zaleca korzenie roślin bulionu marzanny czerwonej. Aby ona jedną łyżeczkę suszonych korzeni pociętych i dwa sto mililitrów wrzącej wody wlewa się i utrzymuje za pomocą łaźni wodnej, 10 – 15 minut, a następnie odsączyć i infuzji musi posiadać ostuzhennoy do temperatury pokojowej. Akceptacja przygotowanego bulionu jest przeprowadzane w wysokości 2-razy dziennie – rano zaraz po przebudzeniu i wieczorem przed snem. To popularne leczenia dny jest dobrze połączony z zewnętrznymi środkami. Gotować trzeba 3 fiolki zwykła apteka nalewki waleriany, który należy zmieszać z 100 ml wody kolońskiej. Mieszanina potarł bolące plamy na noc zwitek gazy lub wacikiem. Przed powrotem po pocieranie traktuje obszar nałożyć kawałek polietylenu i związany z CO – lub ciepłe. W opinii ludzi, utwardza się w podobny sposób, w ciągu pierwszych 3-4 dni od ewentualnego pieczenie i świąd w obszarze zagrożonym, ale wtedy objawy choroby i bólu przejść niezauważone. Leczenie środków ludowej w dnie moczanowej mogą być przeprowadzane przy użyciu innych roślin leczniczych – kwiaty rumianku. Można zrobić kąpiel z uszkodzeń stawów rąk i stóp. Dla tych kwiatów rumianku w ilości 100 gramów suchej masy dodaje się 10 litrami gorącej wody w takiej temperaturze, aby wytrzymać kończyny, do roztworu dodano 200 g grubego soli. Czas trwania tej procedury jest 10-15 minut, skóra powinna być parzona. Natychmiast po kąpieli należy owinąć kończynę w ciepło.

Innym sposobem, aby umożliwić w leczeniu dny moczanowej ludowych środków zaradczych w domu jest znana od czasów Radzieckiego, gdy pasta jest w Bułgarii była powszechna „Pomorin”. Kup teraz i można rzekomo wykorzystywane ta metoda leczenia skuteczność jest bardzo wysoka. W ten sposób, wstępne nogi powinny być również w parę w gorącej wody, co jest dobre dodać suchą gorczyca (1 tabeli. Łyżeczkę na 10 litrów wody, e) Następnie, dolne kończyny wytarty do sucha i smarowana pastą, który po wysuszeniu może być pozostawiony na noc. Rano pastę spłukuje letnią wodą. Powyższy zabieg można przeprowadzić procedurę kursów przez 10-12 dni, objawy zwykle go całkowicie w tym czasie. Ale musimy uważać, czasami na skórze po nałożeniu pasty Pomorin „może pojawić się podrażnienie. W tym przypadku leczenie dny moczanowej środków ludowej mogą być wykonywane w inny sposób. Pasta do zębów, można spróbować zmienić do mieszaniny 1 łyżeczka proszku gorczycy, miodu (najlepiej lipowego) i sody oczyszczonej. Pre-parze w taki sam sposób, posmarowaną stopa otrzymaną masę o konsystencji pasty, a owinięte w celofan kawałek jest pozostawiony przez 2-4 godziny, noszenie skarpet wełnianych. To może być pozostawiona na noc, ale to indywidualna wrażliwość.

Stosując leczenie środków ludowej w dnie moczanowej, należy pamiętać, że nie jest to powód, aby anulować receptę lekarza, ale tylko skuteczny dodatek do nich.