360 Shares 8671 views

Tajemnice życia. Mogę nosić ubrania osoby zmarłej?

Mogę nosić ubrania osoby zmarłej? Pytanie to jest niemożliwe, aby dać jednoznacznej odpowiedzi. Z jednej strony, nie ma nic nagannego, ale z drugiej strony – wszelkie przedmioty, które są ściśle ze sobą w kontakcie raz żywy człowiek pozostawił ślady jego mocy. O nim i rozmawiać.


Istnieje przekonanie, która zabrania używania rzeczy osobistych zmarłego lub nosić swoje ubrania. Uważa się, że niczego z ludzkiej energii związanej z nim. Nic więc dziwnego, że w chwili śmierci osoby, na ramieniu zatrzymał się zegar. Były przypadki, gdy śmierć swego pana odmówił pracy … gospodarstwa domowego! Generalnie, im dłużej używamy nasze rzeczy, tym bardziej powstała między nami a nimi relacji.

Mogę nosić ubrania zmarłych ludzi?

Uważamy, że nie ma, a oto dlaczego. Energia zmarłego – jest stan jego zdrowia, właściwości cech osobowości, wartości życia. A wszystko to jest skoncentrowany w jednym lub innym z jego rzeczy. Ponadto, u osób koncentruje się nekropolia zmarłego. Jest to pewne wibracje, co odzwierciedla jego aktualnego stanu – śmierć ciała fizycznego.

Są najbardziej narażone w tym sensie, osobiste ozdoby późno: to pierścionki, bransoletki, kolczyki, krucyfiks. Fakt, że metal, kamienie i okrągły kształt obiektu są różne „gąbka” wchłonąć, generowania i przechowywania tej energii. Innymi słowy, jeśli dana osoba zmarła, na przykład, z jakiegokolwiek raka, powinieneś już zrozumieć, jakiego rodzaju nekropolii skupi się w swojej dobroci. W tym przypadku, nosić ubrania zmarłego – wówczas stykać się z negatywnych informacji charakterze onkologicznym.

Zasada ta odnosi się również do wełnianych ubrań zmarłego na łóżku jak alokacja pot znacznie wzrosły negatywne wibracje. Nawiasem mówiąc, to było na właściwości zatrzymywania pewnych informacji oraz w oparciu tworzenie różnych amuletów i talizmanów.

Ludzie, którzy wątpią, czy możliwe jest, aby nosić rzeczy osoby zmarłej, w żadnym wypadku nie zaleca się oddać swoich przyjaciół i znajomych. Nie wiadomo, jaki los ich czeka utalentowanych ludzi. Ale co w tym przypadku? Naprawdę po prostu pójść i wyrzucić wszystko, co wam drodzy człowieka?

Nie! Apelujemy, aby nie odnieść się do pytania: „Czy można nosić rzeczy martwe osoby?” – śmiertelnie tak, aby je wyrzucić. Byłoby źle, a nawet głupie. Proponujemy, aby poddać te rzeczy energoochistke. Aby to zrobić, należy skontaktować się z wykwalifikowanym i stanie zrobić człowiek. Nie zapomnij o zmarłych łóżku! Impreza ta nazywana jest energią higiena.

Ludzie, którzy na pytanie „Czy nosić ubrania zmarłego może” zareagują pozytywnie prowadzić własne „receptury” energoochistki. Oni powinni moczyć ubrania zmarłego w słonej wodzie przez kilka godzin, następnie opłukać, osuszyć i ostrożnie należy go prasować. Jeśli chodzi o inne rzeczy osobiste zmarłego, oni powinni posypać wodę święconą.