140 Shares 7231 views

Meksyk, Tulum – Raj na Ziemi

Kraj wiecznego lata, gorące słońce i ciepłe morze – to, oczywiście, Meksyk. Tulum – miasto położone we wschodniej części półwyspu Jukatan, przemywa wodami zatoki Ocean Atlantycki. Jest to jeden z tych niezwykle pięknych miejsc, z których wszystkie nazywamy niebem na ziemi. Tutaj turkusowe fale myte biały piasek i kamienne klify spotkać się z bujnej tropikalnej roślinności. Nowoczesne zabytki architektury jako takiej nie ma, a historyczne dziedzictwo pozostawił tylko starożytnych Majów plemion. Uważa się, że te zniszczone budynki zachować tajemnicę, na której cała Meksyk kulturowe trzyma.


Tulum – miasto jest bardzo małe, na którego terytorium znajdują się tylko hotele, kawiarnie, restauracje, małe sklepy i okolic, gdzie tubylcy żyją. Nie ma lotniska, więc często tu dostać autobusem lub wynajętym samochodem. Sprawdzaj dokładnie kierunek trasy mogą być miejscowi, lub za pomocą GPS-Navigator. Podróż samochodem do Tulum na głupie jak całe miasto można obejść na piechotę w pół dnia.

tereny rekreacyjne tutaj – to jest główną cechą ośrodka. Dużą popularnością wśród turystów cieszą tytułową plażę w Tulum. Meksyk słynie na całym świecie z drobnym białym piaskiem, czyste morze i bogactwo naturalne – wszystko zawarte w jednym mieście. Pomimo faktu, że infrastruktura tutaj nie jest tak szeroki jak w Cancun, wszystko czego potrzebujesz jest zawsze pod ręką: prysznice letnie, pokój do zmiany ubrania, plaża toalety i szkół, gdzie można wypożyczyć sprzęt do wodnej zabawy i nauczyć się wszystkich swoich subtelności.

Jak wiadomo, dekoracje, różne bibeloty i dość bagatele słynie z Meksyku. Tulum – jest to miejsce, gdzie taki wystarczająco dobre zarówno w sklepach i na rynkach. wówczas transakcja Indianie i osadnicy europejscy i zakup pamiątek, trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Pamiętaj, aby wynegocjować ich ulubiony produkt i pamiętaj, że Indianie chętnie obniżyć cenę o wiele ładniejszy i być z wami. Meksykanie jako „zrzucić” grosz – więc być przygotowani. Pamiętaj, aby zakupić lokalnie kapelusz sombrero meksykańskie poncho i buty ze spiczastymi palcami przedłużony.

Kuchnia jest zróżnicowane i kolorowe Meksyk. Tulum, mimo niewielkich rozmiarów – miasta, które zbudował włoski, tajskiej, meksykańskiej, hiszpańskiej i niezależnie od innych restauracji. Jeśli chcesz jeść w tym kraju wyłącznie lokalne specjały, a następnie udać się do restauracji „Don Cafetos”. Jest uważany za jeden z najbardziej popularnych i dostępnych turystycznym, a także z najwyższej jakości żywności. Wieczorem będzie właściwy do odwiedzenia lokalnego baru lub iść na imprezę na plaży. W tym mieście jest gotowy do ogłuszania tropikalnych koktajli, które obejmują zarówno mieszanki alkoholowe i nieszkodliwe mleko kokosowe i szyję.

Jednym z najbardziej ekscytujących i niezapomniany jest uciekanie Tulum w Meksyku. Zdjęcia obszaru zostały przedstawione w artykule, więc można teraz zanurzyć się w letniej atmosferze, pełne naturalnych kolorów i ciepła.