588 Shares 6157 views

Ormianin komedia. Najlepsze filmy i aktorów

Komedia kochać wszystkich. W ostatnich latach na ekranach spośród wielu dzieł ormiańskich twórców tego gatunku. Niektóre z nich zostały przetłumaczone na język rosyjski. Jeśli nie wiesz, co warto zobaczyć ormiańskiej komedia, to ten artykuł pozwoli Ci zapoznać się z najciekawszymi filmami, zasługuje na uwagę.


Komiks gatunek w kinie ormiańskiego

Ormianin kino pojawił się przed I wojną światową. Jednakże, pierwszy film fabularny został wydany w połowie lat 20-tych ubiegłego wieku. Drugim dziełem ormiańskich Operatorów była komedia „Shore i Shorshorov” o przygodach dwóch przyjaciół, którzy zostali wypędzeni z domu do lenistwa złym humorze żon. W okresie sowieckim ten gatunek został niesłusznie pomijane dyrektorów nazwanych Amo Beknazarian studio, i został nakręcony tylko kilka znaczących dzieł. Jednocześnie znany ormiański aktor Frunzik Mykyrtczian zagrała w takich wszystkich ulubionych komediach jak „Mimino”, „Więzień na Kaukazie”, „Aibolit-66”, „Lonely przyznane Hostel”, „Marność nad marnościami” i inne.

Najbardziej znanym ormiański komedia radzieckiego okresu – jest „The Bride z północy”, który oprócz znanych ormiańskich artystów Armena Dzhigarhanyana, Verdzhaluys Mirijanyan i Murad Kostanyan udziałem takich gwiazd kina radzieckiego, jak Inna Makarova i Jurij Miedwiediew. Muzykę do filmu napisał Arno Babadżanian, z udziałem jego syna – ara.

Nowoczesne ormiański komedia

W pierwszych dziesięcioleciach po upadku Armenii Radzieckiego nie było aż do filmu. Jednak z upływem czasu sytuacja w kraju wróciło do normy, a jeden po drugim zaczęły się pojawiać nowe filmy, w tym gatunku komedii. Wśród nich są obrazy i słabe strony, ale niektóre są całkiem interesujące i warte obejrzenia.

„Narzeczony z cyrku”

Nie wiem, co ormiański komedia w języku rosyjskim jest warte zobaczenia? Następnie należy zwrócić uwagę na film „narzeczony od Circus” (2011). Fabuła jest prosta: ambasador i jego żona wróciła z podróży za granicą. Dyplomata przyniósł ze sobą starożytną artefakt znaleziony podczas wykopalisk archeologicznych. Zamierza przenieść cenną wazę w muzeum, ale jedna noc to powinno odbyć się w jego domu.

córka ambasadora jest zakochany w weterynarza cyrku i zwraca się do młodego człowieka, aby spotkać się z rodzicami. Nie należał do opuszczenia małpę, a on zabiera ją ze sobą na wizytę. Podczas wizyty w domu dyplomaty przychodzi i syn jego starych przyjaciół.

Wszystkie postacie czekają na szaloną noc, podczas której funkcjonariusze zabezpieczeń, aby dowiedzieć się, kto ukradł wazonie.

„Mała ogólne”

Film w reżyserii Henry'ego Koczariana wystartował w 2013 roku. Jego historia przypomina historię O. Henry „Lider Porozumienia Redskins' z nowoczesnymi akcentami. Film opowiada o parze młodych awanturników, którzy decydują się porwać syna milionera i żądają okupu. Jedyną rzeczą, która nie uważa gangsterów Dniach Ostatnich – fatalny humor 8-letni chłopiec, który nie zna słowa „niemożliwe”.

"Lost & Found w Armenii"

Czy masz wolny wieczór? Następnie obejrzeć film, wydany w 2012 roku. Według krytyków, należy do kategorii „Najlepszy ormiańskiego komedii”.

Ten obraz Mount Kirakosian opowiada o przygodach młodego Amerykanina, który udał się na wakacje do Turcji. Podczas lotu na spadochronie nad morzem powierzchni od kabla, a Bill niesie silny podmuch wiatru. Amerykanin jest niesamowity sposób nad terytorium Armenia „ląduje” na dachu stodoły. Jak się okazuje, mieszkańcy wsi granicznych nie mówią po angielsku i wziąć spadochroniarz dla szpieg i sabotażysta. Przechowuje się go zablokować w szopie i przeprowadzić dochodzenie. Na szczęście, w stodole pochodzi córkę miejscowego nauczyciela – Ani, która studiuje w Erewaniu. Działa jako tłumacza i przekonuje Bill zwolnić ubogich, którzy są już patrząc na rodziców. Jednak najlepsze jest jeszcze przed nami: Amerykanin w miłości, a on ma nie tylko zaoszczędzić Anna z synem wodza wioski, który postanowił ją porwać, ale również interweniować w konflikcie granicznym.

„Otwarte Drzwi”

Co do zasady, ormiański Comedy język ormiański granicą patrzeć tylko nośniki tego języka lub osób zaangażowanych w jej badaniu. Na szczęście, większość z tych filmów były tłumaczone na język rosyjski. Na przykład, można zobaczyć obraz „otwartych drzwi”. Jest to bardzo zabawny, miły i kolorowy film o przyjaźni między narodami.

Wszystko zaczyna się od tego, że dwaj przyjaciele podróżujący samochodem z Erewania do Tbilisi, aby zabrać do domu trumnę z ciałem zmarłego niedawno babci z ciężarną żoną jednego z nich. Pilnie sprzedam mieszkanie stare kobiety, młodzi ludzie hit the road na czele orszaku pogrzebowym, składający się z samochodu i karawanu z trumną. Wzdłuż drogi oni odebrać nowe znajomości, a wkrótce ostatnią podróż babcia eskortowany przez przedstawicieli różnych narodowości, którzy zapomnieli o wszystkich kwestiach politycznych, które istnieją między ich krajami. Ale najciekawsze czeka na turystów na wjeździe do miasta. Co jest napisane w woli, która nie przeszkadzało, aby ją przeczytać?

«Dziękuję ojcu»

Ormianin komedia często opowiadają o przygodach rodaków, którzy przychodzą do ich historycznej ojczyzny, i wpaść w różnych zabawnych sytuacjach. obrazek «Dziękuję ojcu» to jeden z tych filmów. W historii, córka amerykańskiego milionera ormiańskiego pochodzenia dowiaduje się, że jego ojciec zapisał cały swój majątek do niej pod warunkiem, że będzie ona przejść przez rok w Armenii i tam poślubić człowieka, którego imię będzie Bargevos. Dziewczyna, która nawet nie wie, gdzie kraj swoich przodków, w szoku, jej oburzenie nie ma limitu. Ale co można zrobić, aby stracić miliony nie chce, a ona zdecydowała się zawrzeć małżeństwa, aby spełnić warunek woli. Przybywając w Erewaniu, dowiaduje się, że Armenia żyje tylko jeden Bargevos, że jest starsza niż jej 20 lat, długo żonaty i ma dwie córki. Do góry to wszystko, on jest szefem zespołu etnograficznego.

Czy dziewczyna dostać miliony i dla kogo miałaby poślubić w rzeczywistości?

Jak widać, ormiańska komedia dość ciekawe, wśród nich zawsze można wybrać opcję, która będzie bawić was wieczorem dnia.