336 Shares 8401 views

partia motyw w stylu filmu: kostiumy, skrypt

Folie ponieść w świat kolorowych strojów, urzekające historie i urozmaicony aktorów życia. Party w stylu filmu poczują ważną Madame dzielnego bohatera i zawsze uśmiechnięty komika. A co najważniejsze, jest to świetny sposób, aby dać sobie i innym wiele pozytywnych, szczerych uśmiechów i obudzić zamieszek wyobraźni.


Najważniejsze – skrypt

W przypadku braku rzeczywistych scen w filmie z ryzykownych elementów można dodać efekt poprzez zastosowanie grafiki komputerowej. Ale jeśli ważne obrazy można poprawić za pomocą otoczeniem zewnętrznym, słaba fabuła nie uratuje nawet najbardziej fantazyjnych efektów specjalnych.

Kiedy zorganizowaliśmy imprezę w stylu filmu, scenariusz jego wdrożenia jest kluczowy punkt, od którego zależy powodzenie imprezy. Zazwyczaj, gdy organizatorzy myśleli przychodzi zorganizować święto, pomysły i poprosić o realizacji. Ale przed dokonaniem ich jako fundamentów strony muszą wybrać scenę.

wiązane intryga

Aby zachować zgodność z wszystkimi elementami, partia motyw w stylu filmu powinien podążać wspólną linię postępowania. Pomimo ogromnego wyboru wszystkich zdjęć powinno być harmonijne.

Przy aranżacji scenerii należy kierować się ideą, że czerwona linia będzie przebiegać przez wakacje. Goście, począwszy od zaproszenia, odczują przeszkody atmosferyczne o nadchodzącym wydarzeniu. I wejściem do domu do organizatora, natychmiast zanurzyć się w magiczny świat kina.

Tak więc, jako podstawę możemy podjąć następujące zagadnienia, które są obsługiwane przez konkursy, kostiumy, a nawet napoje.

W związku z wybranego gatunku

W tym przypadku nie ma wiązania do konkretnego filmu, ale wyraźnie widać specyfikę obrazu. Klirens zależy od gatunku.

Komedia. Balony, nosy klaun i peruki, karykatury i komiksy na podstawie pozytywnych opinii, jasne i zabawnych zabawek.

Fikcja. Makiety gwiazd, planet i statków latających. Pożywienie w garnku o nietypowych kształtach lub nietypowych zawartości. Tak, można umieścić okulary w sałatkach i napoje serwowane są w spodki.

Horror. Wszystkie atrybuty dotyczące ponury temat. To może być internetowych, nietoperze i szkielety. Obrusy i zasłony tylko ciemne odcienie. Wymagane słabe, tajemnicza muzyka i świece.

Detektyw. Handy map i szkła powiększającego. Interesujące jest to, aby wyglądać sylwetki ludzi w nietypowych miejscach, prawie rysowane kredą ślady różnych materiałów. Broń zabawki wzmocni wybranej sceny i dodaje skręcie.

zwłaszcza filmu

Na imprezę w stylu kina, zorganizowanej przez konkretną taśmę, by odnieść sukces, trzeba podejść do wyboru filmu z najwyższą powagą. Może to być popularny nowość. Ale powinniśmy upewnić się, że wszyscy goście są świadomi działki i meandry losu bohaterów. Zaproszenie musi wskazać motyw Film Festival.

Zawsze strona wygrywająca będzie oparta na starym klasycznym. Ale w tym przypadku lepiej jest skupić się na kontyngent zaproszony. Jeśli średniego pokolenia gości, radzieckie filmy – powodzenia imprezy. Kiedy zaproszony do młodzieży – lepiej jest dawać pierwszeństwo miłości zagranicznej klasyki, który jest teraz w modzie wśród wielu młodych dziewcząt i chłopców.

Podczas organizowania obrazów festiwalowych należy dokładnie rozważyć. Na imprezę w stylu filmu jest ważne, aby wziąć pod uwagę wszystkie niuanse. Komplety, kostiumy, projektowanie stół, a nawet zapach w domu musi spełniać.

Bardzo dobrze postrzegane i cenionych gości zawsze drobne szczegóły, że autorzy filmu do zawiadomienia w swoim filmie. To może być dana fraza, obraz na ścianie lub marka papierosów bohatera.

Nie będzie źle zbadać szczegóły biografii aktorów i czytać o szczególnych przypadkach w czasie strzelaniny. To pomoże w organizacji zawodów.

Czarno-biały film

Organizacja takiej partii będzie wymagało pewnego wysiłku. Miejsce jest lepiej wybrać neutralny, bez uderzające szczegóły. Szczególnie dobre, jeśli jest to możliwe, aby zorganizować dekoracje w odcieniach czerni i bieli.

Furor goście wygeneruje tabelę, gdzie białe płótno zostanie umieszczony czarne naczynia. W tym przypadku, wszystkie potrawy będą również wykluczone jasnych kolorach. Dokonywanie strony w stylu filmu, gdzie nie istnieją jasne kolory i efekty specjalne, zawsze ozdobiony wstążkami wężowych starych kaset VHS.

Dla gości obowiązkowe ubioru, gdy wolno nosić tylko białe i czarne schematu. Dobrze, że zdjęcia, które następnie zostaną wysłane do uczestników, wykonywane również w stylu retro.

Dekorowanie pokoju

pokój Making należy dokładnie rozważyć. Ale są podstawowe idee, które pomogą zamanifestować lot wyobraźni i różnymi nazwami wydarzenia.

Handy wszystko związane z fotografią i studia filmowego. Przy wejściu goście mogą spotkać postać papier-mache i tektury w formie „Golden Eagle”, „Nike” lub „Oscar”.

Na ścianach wiszą zdjęcia z filmu, momenty fotografowania i portrety aktorów. Lampy, lampy podłogowe, lampy grimiruyutsya oświetlenia pod reflektorami. Jak stosuje dekoracje krakersy rozłożyć na półkach. Na ścianie wisi darmowy ekran białego płótna, gdzie będzie to możliwe do projektu niezbędne części filmu.

Korytarz jest wykonany w postaci czerwonego torze. Do tego pasuje prosty liść czerwony.

Koniecznie trzeba przydzielić miejsca na garderobę. To może być toaletka z farbami, grzebienie, peruk i innych atrybutów.

Bardzo popularne wśród gości będą mieli zorganizowaną Walk of Fame. Można kupić zestaw do tworzenia wydruków odcisków dłoni. Z proponowanym gipsu zrobić odciski dłoni i stóp, a goście nie zapomnij poprosić o autograf.

garderoba

Kiedy afoot imprezę w stylu filmu, kostiumy wpływa na powodzenie imprezy. Jeśli organizator nie jest możliwe zapewnienie wszyscy goście muszą zapłacić, w zaproszeniu określa żądany rodzaj gości.

Warto jednak zadbać o towar przynajmniej w przypadku, gdy goście nie są w stanie ubrać się odpowiednio. Na komiks filmowych nosami przydatna clown, kapelusze, noisemakers i kolorowe peruki.

W przypadku magicznej opowieści trzeba różdżki, czarny kapelusz i peleryna. Jeżeli strona jest przygotowanie filmu, melodramat – kwiaty, balony, serca, świece i różowy, miękkie pantofle, będą bardzo mile widziane.

zasadnicze wyposażenie

Dla gości partia rozpoczyna się karta z zaproszeniem. Ułóż je w papier gwiazdy Walk of Fame, fałszywych petardy albo starego filmu. Pamiętaj, aby podać jak się ubrać na imprezę w stylu filmu, wywołując określone zdarzenie band lub gatunku.

Jeśli finanse pozwalają, można dokonać odpowiednich strojów lub wypożyczyć je na wynajem biurka. Wiele propozycji dla obrazów tematycznych znajdujących się w różnych sklepach internetowych.

Jeśli nie można skorzystać z tych strojów, a następnie, pokazując udziału kreatywności, można ręcznie odtworzyć słynne obrazy. Pomoże to akcesoria i niektórych kolorów.

dywersyfikacji scenariusz

Po przejściu na czerwonym dywanie i fotografowanie na tle plakatów, ramki ze studia filmowego lub transparentu powinno być zabawą. Dla Ten garnitur konkursach, wspólnie z wybranej sceny.

Odtwarzanie fragmentów. Aby to zrobić z wyprzedzeniem, aby przygotować kartki z nazwiskami sceny z filmu. ciągnie gościem jednego z nich i działać na sceny. Organizator jest ważne, aby mieć wszystkie niezbędne rekwizyty na imprezie w stylu filmu, który jest pokazany. Jego zakup w specjalistycznych sklepach lub wykonana samodzielnie. Najważniejsze jest to, aby pokazać wyobraźnię i nie bój się nawet używać środków pod ręką przedstawiać znaki wyróżniające akcesoriów.

Shopbop. Pomysł jest odpowiedni w przypadku, gdy nie ma wiążących do pewnego filmu filmu, ale wiadomo dla gatunku. Można zgadywać, przez pantomimy, rysunek lub pełnego skit. Bądź przygotowany, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz: ołówki, papier, rekwizyty, itp …

Szarady i zagadek. Zagadki są przygotowane karty z nazwiskami filmów lub nazwiskami bohaterów i rozesłane do uczestników. Kto pierwszy się domyślić, do nagrody – statuetkę „Oskara”, na przykład.

Aby utworzyć obraz. W tym kolorze konkurencja baby doll, czy raczej – głowy, przeznaczone do włosów. Chociaż bardzo śmiały do zaoferowania siebie jako manekina. Istotą konkursu w tworzeniu planowanego wyjścia z materiałów złomu.

Organizator musi zadbać o obecności zwykłych rzeczy, takich jak przydatne: fałszywe wąsy, broda, okulary, kapelusz, farby, szale, peleryny, kostium biżuterii.

Zgadnij film. Uczestnicy są zachęcani do ustawiania przedmiotów. Dla wygody, rysują lub wydrukować. Dzięki temu jest to niezbędne do określenia zestawu filmu. Przykładem gipsu, diamenty statek. Odpowiedź: Obraz „Brylantowa ręka”.

Horror. Jeżeli jedna ze stron w stylu filmu jest organizowany na podstawie horroru, konkursy powinny wspierać atmosferę. goście Oferta dart i cel w postaci żywych trupów.

Jeśli balon rzucać białą kartkę, narysuj markerem oczach, on przyniesie całkiem miłe.

gwiaździste święto

Jak zabawa nie zorganizował imprezę w stylu filmu, posiłek nie został odwołany. Jeśli zdarzenie jest dedykowany do filmów radzieckich, najlepsza przekąska jest ziemniak i śledź. Oczywiście, nie należy przesadzać i służą jedynie te produkty, ale podstawą powinien je zaakceptować. Lepiej jest, aby wydostać się z naczynia kredens babki.

Gdy święto jest spowita w atmosferze miłości i melodramatu, tabela serwuje wyśmienite przekąski w Chinach zestawów.

Komedia czasami żądają szeroki wybór dań, do gliny. Ale można zaskoczyć wszystkich i służyć sałatki i przekąski w postaci zabawnych znaki na jasnych podajników.

Głównym warunkiem do serwowania i jedzenie dopasowane do wybranego gatunku. No może nie piratem pitnej z szkła kryształowego! Szampanka może być wklejony, przekształcając go w rum. Sok pomidorowy może być bardzo przydatna, aby dopasować tematykę grozy, zamienia się w krew.

To oddaje wakacje

Po zakończeniu partia w stylu filmu, obraz będzie przypominał uczestnikom o konieczności czas zabawy. Ale to jest film, to trzeba zadbać o filmowania. Ponadto, to wtedy można tworzyć własne filmy na podstawie odebranych ramek i kart fotograficznych.

W tym celu organizacja imprezy dbać o przypisanie roli operatora, który będzie wykonywał swój film, a następnie prezentują wyniki swojej pracy.