719 Shares 5575 views

Moskwa Instytut Prawa: Lista, oceny, wydziałów i opinie studentów. First Law Institute Moskwa

Ten artykuł zawiera listę najpopularniejszą Moskiewskiego Instytutu Prawa, aby pomóc potencjalni studenci wybierają studiować edukację. Wszystkie uniwersytety mają listę „Prawo”, ale także i wielu innych obszarów ochrony społecznej i praw.


MNYUI

Instytut Moskwa Nowe Prawo powstał ponad dwadzieścia lat temu, w 1993 roku. Te instytucje pozarządowe. Profile i sposoby, w których nauka odbywa się w następujący sposób: prawo, ekonomia, zarządzanie. Tylko specjalne kwalifikacje i licencjat, magisterium nie. Absolwenci otrzymują dyplom państwowy. Wszyscy nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje, a wśród nich 85% posiada stopnie naukowe i tytuły. Młodzi mężczyźni w wieku poborowym opiera wytchnienie od wojska. Elastyczny harmonogram nauczania, indywidualne podejście do nauki. Istnieje niewielkie szkolenie studentów.

Instytut Moskwa Nowa ustawa ma pięć oddziałów regionalnych (jubileusz, Bryansk, Soczi, Radziecki, Tuchkovo). Proces edukacyjny prowadzony jest również wysoce wykwalifikowanych specjalistów w oddziałach. Na przykład, w żaden sposób gorsze od głównej gałęzi uniwersyteckiego Instytutu Moskwie Nowe prawo w miejscowości Tuchkovo, mimo że jest najmłodszy. Najprawdopodobniej jest to spowodowane bliskością do Moskwy.

Monitoring Wynik MNYUI

Niestety, instytucja ta nie wykazała dobre wyniki, indeks – dwa punkty z siedmiu. Średni kurs wprost do egzaminu – 48.32, który nie mówi o wskaźnikach wysokości. Budżet umieszcza Moskwa Nowy instytut prawny nie przewiduje.

W 2534 podczas studiów, studentów MNYUI te Stacjonarne – tylko sześć osób, ze względu na wysokie czesne. forma w niepełnym wymiarze godzin płatnego mniejszej sumy, więc ten dział 51 studentów, który jest również, oczywiście, nie jest wystarczające. Reszta badaniu korespondencji, jest nawet tańsze. Wśród ogromnej liczby uczelni, szkolenie przyszłych prawników, i można wybrać bardziej prestiżowe niż MNYUI. Instytut Moskwa Nowe Prawo nie jest jedną z najlepszych uczelni w Moskwie.

PMYUI

Ministerstwo Edukacji i Nauki odbyła się monitorowanie, na podstawie ustaleń z których możemy powiedzieć, że jest to przyzwoity uniwersytet. On jest bardzo młody, założona w 1992 roku, a małe – tylko 331 studentów uczęszcza Pierwszego Moskiewskiego Instytutu Prawa. Wynikiem jest ocena – sześć punktów z siedmiu, nie złe. CSE średnia przekazując wynik do przyjęcia jest również wyższa – 64.01. Budżet i szkolenie w tym instytucie nie jest przewidziane. First Law Institute Moskwa – instytucja non-state i dość drogie szkolenia.

Niemniej jednak, studenci wybierają na studia w pełnym wymiarze godzin w tym biurze od ich 183, a reszta prawie równo podzielone korespondencyjny i wewnętrznie korespondencyjnych działów. Co więcej, nie wszyscy studenci uczelni – Rosjan, instytucja skłonny przyjąć na studia gości z zagranicy. Po pierwsze, tutaj są badane humanistycznych i społeczno-gospodarcze i na następujących kursów – ogólne dyscyplin zawodowych i wysoce wyspecjalizowane. Po ukończeniu maturzystów łatwo znaleźć pracę w organach sądowych Spraw Wewnętrznych, Prokuratury w notarialne i bezpieczeństwa usług, zawodów prawniczych i wielu innych organizacji, niezależnie od ich przynależności lub nie państwo. To ma sens, aby rozważyć kandydatów i wyboru Moskiewski Instytut Prawa.

Student Referencje

Ogólne wrażenie po przeczytaniu opinii jest tworzony tak, że studenci kochają swoją uczelnię, a absolwenci swoich ciepłych wspomnień. Wiele napisać o jakość kształcenia na odległość, który okazał się okazji: wygodnej formie dla uczenia się dorosłych i zapracowanych ludzi. Nauczyciele dać szczegółowe wskazówki, jeśli masz pytania lub trudności napotykanych, awaria nie wydarzy.

Pisać i że podręczniki zawierają materiał określono jasne i przystępnym językiem. Wymagane testy przesiewowe są wygodne. Istnieje wysoki poziom wiedzy kosztem dobrze zaprojektowanych programów. Taki los konstruktywnej informacji zwrotnej, ale większość nauczycieli zawiera wdzięczność za to, że absolwenci nie żałował swego wyboru – pierwszy Moskwa Instytut absolwentów prawa dał bilety do prawdziwego życia.

FinUniversitet

Uniwersytet finansowy ma Wydział Prawa w jego składzie, który przygotowuje prawników jak najwyższej jakości, a także specjalistów bankowych, którzy otrzymali dyplom uczelni. Wydział uniwersytecki dwadzieścia cztery, dwanaście podporządkowane ogólna struktura instytucji, dwa licea i cztery laboratoria. Wykształcenie jest podana dla innowacyjnych technologii, co zachęca ciągłego systemu edukacji, w tym jedzenia i wstępnie uniwersytetu szkolenia i przekwalifikowania, a drugi VO.

Ocena tej instytucji jest bardzo wysoka – klasa „B” (pamiętać, że klasa „A”, co oznacza poziom bardzo wysoki, tylko otrzymał MSU). Z Ministerstwa Edukacji FinUniversitet dostał sześć punktów z siedmiu, które jest również bardzo wysoki wynik. Warto zauważyć, że nie każda z tych instytucji, które reprezentują Moskiewskiego Instytutu Prawa, wejdzie listę najlepszych uniwersytetów w krajach BRICS. Ta szkoła weszła. Średnia stopa przebieg egzaminu jest bardzo wysokim poziomie 79,2. Nie wszystkie z instytucji prawnych Moskwy tak starannie wybranych studentów. Nawiasem mówiąc, są one jednocześnie studia na Uniwersytecie 24208 osób. Jest dział wojskowy. Świadczone akademiki.

MFYUA

Ta finansowa i Law School, dawniej Academy, Uniwersytet jest teraz. Założona w 1990 roku, ale w tym krótkim czasie stało się jasne, że inne instytucje prawne Moskwa uczynić ten uniwersytet bardzo poważnym konkurentem: ocena Ministerstwa Edukacji dwóch punktów z siedmiu – nie wystarczy. To również nie jest bardzo wysoki i średni wynik Podania: 54.92. Jednak Moskwa finansowa i University Law wśród akredytowanych uczelni prywatnych uważany za najlepszy. To dlatego, że instytucja zapewnia studentom trzydzieści osiem specjałów oraz dwunastu podyplomowych specjalności.

Posiada stopień licencjata, specjalizację, Mistrza. Studenci otrzymują praktykę w IT i Finanse i Prawo University Hospital, gdzie bezpłatnych porad dla wszystkich chętnych. Istnieje odpoczynek od wojska. Jednocześnie włączono 11616 studentów, bardziej niż cokolwiek w dziale korespondencji – 9032. Uczelnia ma dziesięć oddziałów w różnych miastach kraju. Na przykład Vladimir oddział Instytutu Moskwie Law (Uniwersytet), utworzony w 2002 roku, działa w celu osiągnięcia światowej klasy jakości kształcenia, jak zresztą i inne branże.

Raanu

Rosyjska Akademia przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów – prawników i notariuszy. studenci otrzymują dyplom państwowy, dlatego zawsze twierdzą, że są dobrze działa kariera w prawo. Tu działają stopień licencjata i magistra w „międzynarodowym arbitrażu handlowym”, „Notariusze” i wiele innych.

Istnieje również studia podyplomowe. Ponadto tutaj przygotowują tłumaczy prawników i notariuszy zawodowych pracowników. Ocena z Ministerstwa Edukacji – Pięć punktów z siedmiu, że jest to dobry wynik. Średni kurs pass jest dość wysoka – 63.58. Uczniów we wszystkich 281, a wśród nich studenci zewnętrzne nie jest dużo więcej niż zwykły rejestracji.

IIEL

Negosudarsvenny uniwersytet, ale to jest akredytowany przez państwo. To utworzona w 1992 roku. Uważa się, między jedną z wiodących instytucji edukacyjnych, które zapewniają edukację prawną i ekonomiczną. Wiele z Moskiewskiego Instytutu Prawa nie zapewnia uczniom takich możliwości, co zapewnia Instytut Ekonomii i Prawa. Ten szkolenia i staże za granicą i międzynarodowych programów. Wyposażenie obiektów technicznych jest również na wysokości.

Kwalifikacje – Bachelor i Master, jest podany drugi VO, istnieją zarówno w pełnym wymiarze czasu i kursy korespondencyjne, kształcenie na odległość. Minobnauki pochwalił pracę i wyposażenie uczelni przez cztery z siedmiu punktów. Średni kurs wprost – 56.72, regularne rekrutacja – poniżej. To zakwalifikowano 993 uczniów, wśród nich zaocznie – 795 oddziałów w całej Rosji bardzo dużo – trzydzieści trzy.

Państwowa Akademia Prawo Moskwa

Moskwa Instytut Prawa nazwie Kutafin – akademię państwa, założony w 1931 roku. Profil Akademia czysto prawny. Jest liderem wśród wszystkich szkół prawa kraju, pomimo faktu, że Ministerstwo Edukacji wystawione tylko cztery punkty z siedmiu. Wiele miejsc budżetowych – w ubiegłym roku było 450, z najwyższym wskaźnikiem towarzysza – 81.75 iw budżecie – 89,87.

Oznacza to, że do zrobienia nawet na płatnym formy edukacji może jedynie bardzo celowy wnioskodawcy. Uczelnia posiada doskonałą bazę techniczną. Stąd się kryminalistycznych ekspertów z najwyższych kwalifikacjach. Jest podyplomowych, licencjackich, absolwent, kursy doskonalenia zawodowego, kursy przygotowawcze. Łączna liczba studentów – 7241, którego regularne rekrutacja – 4098, to jest dużo. Dobry hostel w Moskwie, aw czterech oddziałów – Vologda, Kirov, Magadan, Orenburg.

MU rosyjskiego MSW

Moskwa Instytut Prawa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych – jest uniwersytet, założony w 1975 roku. Tutaj w jednym kierunku i stopnia magistra licencjata i specjalności koncentruje się na siedmiu obszarach. Trzynaście działy przygotować wysokiej jakości specjalistów do spraw wewnętrznych.

Specyfika i ostrości sugerować pewną bliskość instytucji. W rankingu, nie bierze udziału, nie Komisję. MU Ministerstwo Spraw Wewnętrznych jest okazją do kształcenia zawodowego. Jest przeszkolony 323 uczniów. Schronisko jest dobre. Uczelnia posiada dwa oddziały – w Riazaniu i Staroteryaeve (Ruza).

Mugu

Ta uczelnia ma skupić się na szkolenie pracowników administracji publicznej i działu prawnego w tej uczelni, odpowiednio silne. Oprócz prawa i ładu, praca odbywa się tu w zarządzaniu jest. Jedenaście kierunki kawalerskie, dziesięć – absolwent i podyplomowych pięć specjalności są za naukę.

Tradycyjne klasyczne wykształcenie tu umiejętnie połączone z innowacyjnych rozwiązań, więc uniwersytet pewnie odbywa się w pięciu największych liderów w instytucjach non-profit. Biznes i prawo – jeden z najbardziej popularnych dziedzin nauki. Ministerstwo Edukacji niemniej ocenić tempo wydajności uczelni przez cztery z siedmiu punktów. Średni kurs wprost – 53.62. Uczelni studiuje 2151 studentów, przede wszystkim korespondencji – 1248.

RAP

Rosyjska Akademia Sprawiedliwości przygotowuje specjalistów bardzo wysokiej klasy, spełniające zapotrzebowanie na nich jest system prawny kraju. stan dyplomy. Oto siedem wydziałów, laboratorium kryminalistyczne, poradnia. Uczy się w liceum znanych prawników, urzędników i sędziów. Akademia posiada jedenaście oddziałów, jeden z nich poza granicami Rosji. RAP ściśle współpracuje z europejskimi instytucjami i organizacjami, publikuje liczne odniesienia, literatury naukowej, edukacyjnej, czasopisma i gazety studenckiej. Prowadzi też do publikowania i zakupy w internecie.

Ministerstwo Edukacji raczej docenione działania i wyposażenia uczelni, stawiając pięć punktów z siedmiu. Średni kurs wprost do egzaminu jest bardzo wysoka: w sprawie budżetu – 90,44. RAP kształci 2994 studentów, w przybliżeniu równa pełnym wymiarze czasu i kursy korespondencyjne. W niepełnym wymiarze godzin – 146 osób. Jest dział wojskowy. Hostel, sądząc po opiniach, dobrze. Gałęzie również wymienione bardzo wysokie, mają jedenaście Academy.

285 shares 3197 views
D: badanie fazy i etapy
99 shares 3060 views