156 Shares 7294 views

Materiał EVA – co to jest?

Rosnąca popularność dzisiaj zyskuje Dywaniki gumowe, który jest używany w produkcji materiału EVA. Co to jest i dlaczego EVA Maty do wnętrza przedziału i walizki samochody stały się tak na popyt ze strony kierowców?

EVA

Materiał ten ma długą „chemiczne” i nazwę przynajmniej niezrozumiałe prostego wzoru layman (C 6 H 10 O 2). Prostym językiem – jest spieniony polimer. Jego popularność wynika z szeregu pozytywnych cech. Znalazł zastosowanie w bardzo różnych dziedzinach, począwszy od produkcji obuwia mody do produkcji solidnych i trwałych dywaniki samochodowe.

Produkcja samochodu maty EVA

Producent materiału EVA – głównym koncern naftowy. Wytwarzanie materiału jest dostarczany w formie granulatu. Następnie specjalnie naciśnięty i walcowane na arkusze. Listy te są już przypisane do konkretnej struktury komórkowej.

Wielkość i kształt komórek badano przez długi czas. Empirycznie producenci wybrać optymalną kombinację. Komórki uzyskane wystarczająco duże, aby bezpiecznie utrzymać wilgoć i brud wewnątrz, a jednocześnie na tyle mały i zgrabny wyglądać estetycznie.

Zalety Sewilli

Wielu pyta: „materiał EVA – co to jest?” Odpowiadamy, że EVA – jest Sewilla. I będą mieć rację. Nazwa EVA nieco, ale nadal są jednym. Jest silny, wytrzymały materiał, który doskonale nadaje się do produkcji mat samochodowych.

Dlaczego Sewilla więc popyt? Dzięki pewne pozytywne cechy i zalety? Staramy się zrozumieć zalety dość przyzwoitym listy.

Mocna i wytrzymała

Pierwszą zaletą posiadaniu materiału EVA mat samochodowych, – wytrzymałość i trwałość. Komórki, które składają się na maty, tak silne i trudne samo w sobie, że mata nie wymaga ramkę lub kołnierz do zatrzymywania wilgoci.

Sewilla do produkcji dywaników samochodowych lub gumowych używanych tekstyliów. Ale takie właściwości, materiały te nie posiadają. Niezależnie, bez dodatkowej pomocy w celu utrzymania wilgoci wewnątrz maty nie było mowy. Brak mat gumowych z wgłębieniami lub zagłębionych podłużne paski nie mogą być porównane z komórkami EVA.

Brud nie przejdzie

Materiał EVA – co to jest? To doskonały sposób, aby zachować swoje wnętrze samochodu czyste i uporządkowane przez długi czas. Zdaniem właścicieli samochodów, siatka maty tego materiału doskonale zatrzymuje wilgoć i przypadkowo rozlanych płynów. Nigdy nie brudzą buty lub dywan w kabinie. Komórki bezpiecznie zablokować płyn. Ich nagromadzenie może być łatwo usunięte, jeśli tylko przerzucić matę, woda wyjdzie i będzie znowu czyste jak wnętrze samochodu.

Ponadto wilgoci, materiał na EVA maty zachowuje doskonałe i cząstek brudu, piasek, pył, brud, ziemię, itd. Pamiętam, jak brudne był sklep auto, gdy wrócił z plaży? Zwykła gumowa podkładka nie zachowuje piasku, a on dosłownie latać kabinie, nawet osiedlają się na obicia siedzeń samochodowych.

Gorące lata i ostre zimy

W naszym kraju dość ostre zimy i bardzo gorące lata. Materiał EVA – jest czymś tak silny i wytrzymały, że może wytrzymać i gorzki zimno, a latem ciepło. Oczek maty z Sewilli, zaprojektowane do pracy nawet w temperaturze minus (plus) i pięćdziesiąt stopni Celsjusza. Oni nigdy nie popękane i pokryte rozpraszania małych pęknięć. Pod wpływem ciepła materiał nie staje się kruchy, co występuje, na przykład, z gumy.

Ponadto, substancje chemiczne stosowane w zimie do odladzania, nie wpłynie Sewilli. Na powierzchni gumową matą, środki te gromadzą się i mogą mieć negatywny wpływ na buty pasażerów lub kierowcy. Ze względu na strukturę komórkową matach samochodowych EVA skutecznie usuwa szkodliwe związki i niezawodnie chroni wykładzinę i buty.

całkowicie bezpieczne

Ważnym czynnikiem, z dowolnego materiału jest jego przyjazność dla środowiska. Materiał EVA jest nietoksyczny, nie ma nieprzyjemnego zapachu i nie ma żadnego negatywnego wpływu na organizm człowieka. Rostest Świadectwo to potwierdza. Jest to kolejna pozytywna cecha, która nie może pochwalić się gumy.

szybkie czyszczenie

Dla tych, którzy czyści własnego wnętrza samochodu, to zawsze jest problem rozwiązać dywaniki. Z EVA czyszczenia staje się łatwiejsze i prostsze materiał szybciej w czasie. Trzeba tylko przekręcić matę i wlać nagromadzony płyn z komórkami. Pozbycie suchym śmieci jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Ponadto struktura komórkowa pozwala na czyszczenie po długim przedziale czasowym. Tekstylne i gumowe maty podłogowe, które nie może się pochwalić.