542 Shares 1555 views

„Zrobiono” Film: aktorzy i role, opisy i recenzje

Do fotografowania w filmie „Uprowadzona” aktor Liam Neeson był nie tylko dobrym opłata, ale także miły bonus: po filmowanie ten film irlandzki aktor stał się tak popytu wśród współczesnych reżyserów, który w 2014 roku szóste miejsce na liście najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Kto jeszcze, oprócz Neeson wystąpił w filmie akcji, który został wyprodukowany przez samego Luca Bessona?

„Zrobione”: aktor w roli głównej. Liam Neeson

Liam Neeson w filmie gwiazda zaczęła dość późno – w 26 lat. Wcześniej służył z oddaniem w Teatrze Dublina. Ale kiedy Neeson jeszcze podniósł swoją karierę filmową, udało mi się dostać do projektów osobisty filmografia najbardziej sensacyjnych i legendarnych, „Lista Schindlera”, „Gwiezdne wojny”, „Gangi Nowego Jorku”, „Batman. Start „i” Opowieści z Narnii ". Nawiasem mówiąc, tytułowa rola w „Liście Schindlera” Stivena Spilberga, Neeson został nominowany do Oscara.

W filmie „Uprowadzona” aktor był w roku 2008. Miał grać byłego agenta amerykańskiego wywiadu, który jest wysyłany do Francji, by odnaleźć swoją porwaną córkę. Impuls ten jest przekształcany w postać Neeson w gorzkiej walce z albańskiej mafii.

Opłata za aktora strzelanie w pierwszej części było tylko milion $ 2. Ale ogólne opłaty z wynajmu filmu był tak udany, że producent filmu Luc Besson postanowił nakręcić sequel. Jednak Neeson nie tylko zadowolony z tego pomysłu. Aby przekonać aktora do powrotu do zestawu „Zrobione” Luc Besson musiał położyć na stole rozmiar opłatą 20 $ mln.

Meggi Grays jako Kim

W filmie „wzięte” aktor Liam Neeson, a raczej jego postać stara się uratować córkę Kim. Rola porwanej dziewczyny podszedł do młodej amerykańskiej aktorki Meggi Grays.

Kim udał się do Paryża dla spółki ze swoją dziewczyną Amanda. Spędzają ekscytujący dzień razem, a potem dzwoni do ojca, ale w tym momencie widzi nieznane porwany jej przyjaciel bezpośrednio z pokoi hotelowych. Po chwili napastnicy i znaleźć sobie Kima, który starał się je ukryć pod łóżkiem. Nieco później, odkrywa, że będzie sprzedawać jako konkubina Harem w jednym bardzo bogatego człowieka. Na szczęście ojciec dziewczyny znajdzie czas.

Meggi Grays grał Shannon Rutherford w słynnym amerykańskim serialu „Lost”. pojawiła się także w roli wampira Irina w sadze Zmierzch z Kristen Stewart w roli głównej i kwietniu Przystani grał w filmie „Wybuchowa para” z Tomem Cruisem.

Film „Uprowadzona”: aktorzy i role. Famke Janssen

Famke Janssen długi czas pracował jako model w Holandii. Jej kariera w Hollywood zaczęła się od roli Kyle w „Ojcowie i synowie”. Następnie aktorka współpracowała z takimi reżyserami jak Vudi Allen ( „Celebrity”) i Roberta Rodrigueza ( „Oddział”). Ponadto, aktorka można zobaczyć w thrillerze „Dom na przeklętym wzgórzu” i „Alien” z John Hannah w roli głównej.

Famke dostał pewną popularność, po zagraniu w filmie „X-Men” w 2000 roku. Jej postać Dzhin Grey następnie pojawiły się we wszystkich częściach filmu, w tym ostatni, wydany w 2015 roku, zatytułowanym „Days of Future Past”. Również w 2013 roku ukazał się Janssen w ciemnym fantazji „Łowcy Czarownic”. W tym filmie, dostała rolę najwyższy ciemny czarownica Muriel i partnerów przez Famke malowniczej okolicy stała Gemma Arterton i Dzheremi Renner.

Famke grał we wszystkich trzech częściach filmu „Uprowadzona” ex-żona agenta specjalnego Bryan Mills. Jako jej charakter jest matką porwanego dziewczyną Kim.

Ksander Berkli

Ksander Berkli jest najbardziej znany z roli publiczności w amerykańskim serialu „Nikita” i „24”. W thrillerze „wzięte” aktor wylądował roli biznesmena Stuarta, który ożenił się z byłą żonę Brian Mills i przynosi swoją córkę. Że Kim Stewart kupuje bilety do Paryża, by mogła rozwijać się z przyjacielem. Ojczym Kim daje również wiele drogich prezentów, takich jak koni arabskich, które w znacznym stopniu zirytowany ojca przedstawić dziewczynki.

Ksander Berkli w filmach od 1991 roku, a jego pierwszą rolą była rola opiekuna Dzhona Konnora w sensacyjnym „Terminator 2”. Berkeley następnie zagrał w „Poison Ivy 2” oraz w serialu „Bones”, „myśleć jak przestępca”, „Jericho”. Dalsze filmach reprezentuje ciąg serialu telewizyjnego, w tym rzadko spotykane filmów pełnometrażowych, na przykład: „Zrobione” Pera Morelya, „Kobiety w opałach”, „Sebastyana Guterresa początku czasów” Harold Ramis. W 2015 roku, ekrany z filmu z udziałem aktora „Pocieszenia”, główną rolę w którym poszła do Entoni Hopkinsu.

Keti Kessidi

Aktorzy filmu „Taken” wziął również w przyjaznej firmy Keti Kessidi aktorka, która grała rolę Amandy. Amanda – dziewczyna Kim, a wraz z nią zostaje porwana przez albańskich handlarzy. W końcowym obrazie można zapisać jako Kim.

Na początku swojej kariery, Cassidy zagrał w słynnym klipie Eminema «Just Lose It». Wtedy młoda aktorka zagrała w serialu „Supernatural”, „Melrose Place”, „Wyspa Harpera” i „Gossip Girl”. W roku 2010, Kathy odegrała rolę w remake'u 80. Criss' «Koszmar z ulicy Wiązów».

W 2011 Cassidy odgrywa drugoplanową rolę w melodramacie „Monte Carlo.” Jej partnerem na obszarze scenicznej stała się słynna piosenkarka i aktorka Selena Gomez Leyton Mister, która zagrała w filmach „współlokatora” i „Date Night”. W tym samym roku, Katie dostaje główną rolę w komedii romantycznej „pomarańczy”, gdzie gra Nina Ostroff.

Inne role wykonawców

Głównym aktorem z filmu „Hostage” – jest, oczywiście, Liam Neeson, który doskonale nadaje się do roli „cool” facetów. Oprócz Janssen, Grace i Berkeley artysta miał okazję, aby ustawić kolejne spotkanie z PEROM Bulanzhe – młodego francuskiego aktora, który grał rolę Theo Marchand. Również w filmie można zobaczyć ketrin Teyt ( "Miłość i inne nieszczęścia"), Lyuka Breysi ( "Point Break"), Cory Monteith ( "Smallville"), Endi Makdauell ( "Hudson Hawk") i Brett Cullen ( „Ghost Rider „).

W skrócie, aktorzy filmu „Hostage” były bardzo rozpoznawalny persona Hollywood, które miały pozytywny wpływ na sukces w filmie akcji. O budżecie $ 25 milionów w kasie nie udało się zebrać 226 milionów dolarów. Jeśli mówimy o drugiej części filmu, obraz budżet został zwiększony do $ 45 milionów dolarów, a przy kasie była w stanie zebrać 376 mln.