113 Shares 8443 views

Wiodących ośrodków Białorusi. Region Translation

Każdy prędzej czy później potrzebuje odpoczynku i leczenia. Dużą popularnością nie tylko wśród mieszkańców, ale także obywateli byłego Związku Radzieckiego, Białoruś otrzymała sanatorium. Region Gomel – jeden z najbardziej popularnych miejsc dla dobrego wypoczynku i leczenia. Kilkadziesiąt ośrodków o różnym profilu terapeutycznym – to wszystko motele Gomel region. Ceny usług dostępnych dla niemal każdego z łagodnym klimacie ma korzystny wpływ na odzyskanie ciała. Wiadomym jest, że 30 procent powierzchni zajmują lasy iglaste.

naturalne cechy

Region Gomel jest na Polesiu, dziedzictwa przyrodniczego Białorusi. Ten region bogaty w torfowisk i bagienne i główne sposoby leczenia: a szeroki wybór wód mineralnych wariantach składu chemicznego i mineralizacji. Wapniowo-sodowy, brom o wysokiej zawartości siarkowodoru i innych. Torf i Sapropel błoto posiadające właściwości lecznicze. Łagodny klimat z dużą ilością substancji smołowych w powietrzu. Słoneczne dni tutaj co najmniej 190, co przyczynia się do metabolizmu organizmu i wzmacnia jego odporność.

Popularne kurorty Białorusi, regionu Gomel

Zorganizować leczenie można w jednym z kilkudziesięciu ośrodków w okolicy. Każdy z nich ma swoje zalety i specjalizacja w leczeniu. Najbardziej popularne i godne uwagi są:

– "Sosny".

– "Dniepr".

– „Złote Piaski” i inne.

Sanatorium „Sosna” (Gomel, Białoruś) znajduje się u wybrzeży rzeki Prypeć, pośród lasów sosnowych. Oferuje on Gościom „Narochanskiy” Park Narodowy. Jest to popularne uzdrowisko klimatyczne kraju. To może pomieścić do 218 pacjentów. Powierzchnia kompleksu zajmuje powierzchnię 17 hektarów. Nowoczesne urządzenia medyczne przyczynia się do udanej renowacji i rehabilitacji wczasowiczów. Główny kierunek – traktowanie układu trawiennego, choroby układu mięśniowo-szkieletowego, zaburzenia neurologiczne i choroby ginekologicznej. Warto wspomnieć, ośrodek „Golden Sands” (regionu Gomel). W lewym brzegu rzeki Sozh, piękne miejsce i wspaniałe powietrze sosna – to wszystko zapewnia najbardziej komfortowe warunki do leczenia w takich dziedzinach, jak:

  • układu krążenia;
  • układu mięśniowo-szkieletowego;
  • neurologia;
  • układu oddechowego;
  • układu moczowo-płciowego;
  • chorób ginekologicznych.

Oferuje on zabiegi goście wody, inhalacje, nawadnianie ginekologiczne, termoterapii, masaże i różnorodne fizykoterapii.

Na lewym brzegu Dniepru jest Sanatorium „Dniepr” (Województwo Gomel), w stanie podjąć 800 osób. Zdolność ta sprawia, że jest jednym z największych na terytorium Białorusi. Posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny medyczną, własne źródła wody mineralnej i kąpiele błotne.

Celowniki

Białoruś sanatorium (Województwo Gomel) zapewniają nie tylko najwyższej klasy usługi w zakresie zdrowia, ale także dekoruje swoje otduh działań kulturalnych. Region Gomel – magazyn atrakcji historycznych i kulturowych. Nic więc dziwnego, Gomel uważany za kulturalną stolicę Białorusi. W regionie znajduje się ponad trzydzieści różnych muzeów. Najbardziej znanym z nich – Pałac Rumyantsev, który znajduje się w pałacu Gomel i Park Ensemble. Budowa sięga 18-19 wieku. Oprócz tego zabytku architektury kompleksu znajduje się ogromny park, kaplica, oranżeria i strażnicę.

Warto odwiedzić jednego z najstarszych miast Białorusi – Tour. Został on zbudowany w XI wieku i jest gotów opowiedzieć swoją historię odpocząć. Znany jest przede wszystkim podstawą, datowany 1170 rok, a także Kościół Wszystkich Świętych.

Również w ramach odpoczynku zaleca się, aby przejść do „Prypeć” parku narodowego. Lepiej jest badać z doświadczonym przewodnikiem. Auto Safari, Muzeum w Lyaskovichi, jazda na łodzi i po prostu spacer w parku. Wyróżnia się do tego wydarzenia przez cały dzień.

wyniki

Reszta w sanatoriach Gomel regionie – nie tylko leczenie i rehabilitacja, która stała się możliwa ze względu na specyfikę klimatu i dobrze rozwiniętą infrastrukturą medyczną, ale także bogaty program kulturalny. Dodaj do tego niskie ceny i wysoki poziom usług medycznych, możemy z całą pewnością powiedzieć, że sanatorium Białoruś (rejon Translation), podobnie jak wielu.