249 Shares 9722 views

Ryby z Sachalinu: zdjęcia i opis. Połowy na Sachalinie

Sachalinie słynie z bogactwa wody i przyrody. To tutaj, że przyciąga wędkarzy z całego kraju, aby sprawdzić swoje siły, aby złapać największy haczyk i jednocześnie móc powiedzieć swoim znajomym o swoich trofeów rybackich, tak samo jak nie przesadzam. Aktywność ta jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, w każdy gust, gdy długo oczekiwana skala musujące na przynętę dla ryb. Sachalin To daje takiej przyjemności dla wszystkich zainteresowanych, bo na tej wyspie wiele studzienek.


Bogactwo Sachalinie

Na południowym brzegu Morza Ochockiego Istnieje ponad 270 gatunków ryb, od strony północnej – 120. W Morzu Japońskim, istnieje około 600 gatunków. Oprócz ryb, przedstawiciele świata zwierzęcego są foki, lwy morskie i foki, 15 gatunków wielorybów, z których najbardziej znany kaszalot i delfinów są znalezione i Beluga. Mieszkańców dnie morza są ciekawe okazy: ślimaki morskie, kraby, małże, ostrygi i meduzy i gwiazdy.

Jakie ryby na Sachalinie

Sachalin jest jednym z największych obszarów rybackich w naszym kraju. Główne gatunki ryb są turbota i łososia, śledzia i saury, keta, Pollock, dorsz, i wiele innych. Stynka i to niby gromadnika są również ważne, ale nie są niedopałki papierosów i Rudd. W lecie wód Sachalin zawierają dużą liczbę ryb, które są przystosowane do życia w cieple. Należą do nich: makrela, sardynki i kalmary. Jeśli wyrzucisz wyjątkowo ciepłe lato w pobliżu wybrzeża można zobaczyć egzotyczne ryby – korifenov i niestabilne.

W regionie Sachalin trwa wiele górskich małych sprężyn. Występują one głównie glonów, perły, Bloodworms i innych. Wśród ryb łososiowatych są przedstawiciele takich jak łosoś, pstrąg, keta, pstrąg. tu one w okresie tarła. Na samym dole uzasadnione sam mieszkania raki i skorupiaków.

Red fish (Sachalin)

Miłośnicy ryb i znawców świata wiedzieć jedną niezaprzeczalną prawdę. To polega na tym, że słowa są nierozłączne – Sachalin, czerwonym ryb. Rodzina czerwony ryb słodkowodnych są Sachalin i ryb dwuśrodowiskowych: łososiowy, różowy łosoś i keta, które są dobrze znane. Nie tyle za nimi, nerka, coho, pstrąg, pstrąg, łosoś i wiele innych ryb (Sachalin jest bardzo bogate w tym zakresie). Większość przedstawicieli branży łososia są ryby. Uważali cenny nie tylko mięso, ale również czerwony kawior. Oto krótki opis niektórych z nich:

• Odmiana łososia. Jest to najczęściej ryby w wodach przybrzeżnych łowiska. Kiedy łosoś są w oceanie, ma kolor srebrny, a na ogonie widoczne małe ciemne plamy. W rzece – bardzo różne. Ciemne plamy znajdują się na plecy, boki i głowę. Bliżej do tarła ciało staje się brązowy, brzuch jest biały i płetwy i głowa staje się czarny. Mężczyźni na tylnej garbu jest interesujący, ponieważ ryby i nazywany „łosoś”. Na zakrzywionych szczęk rosną zęby.

Mięso łososia dobrze smak i wartości odżywcze lepiej niż innych łososiowatych, oprócz tego, że tłuszcz trochę mniej. Regularne spożywanie ryb pomaga utrzymać normalną równowagę minerałów i składników odżywczych. Witamina PP, która jest częścią łososia w dużej ilości, pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm i wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego.

• Kichuzh. Duża ryba, waży około 15 kg o długości jednego metra. to jest często określane jako „srebrny łosoś” z powodu srebrzystych łusek. Mamy kichuzh znany jako „białej ryby”.

Kichuzh ma niezwykle smaczne mięso czerwone, soczyste, aromatyczne i składania ofert. Z niego wytwarza pyszne dania w restauracji, upewnij kebaby. Mięso cenną obecność witamin, pierwiastków śladowych i minerałów.

• keta. Komunikowanie rybę do jednego metra. Waży 15-16kg. Prawie całe życie jest w wodach morskich i tarło w rzece pochodzi, zdarza się raz w życiu. W drodze powrotnej kolega umiera. Na morzu, ma kolor srebrny, w rzece przed tarło ciemnieje i zęby są podwyższone.

mięso keta różni się od innych łososia na jasny kolor, niesamowity specjalnego smaku. Głównym umiejętnie gotować to egzotyczne ryby. Ale przede wszystkim wartość keta jest największym pomarańczowy i czerwony kawior.

• nerka. Występuje we wschodniej Sachalinie. Jest to ryba z rodziny łososiowatych, jego inna nazwa – czerwony. Kształt i wymiary ciała są identyczne z Chum, jedyna różnica jest w liczbie belek podpierających skrzelowych. Keta mają 18 i 30 nerka i więcej.

Ryba jest ceniony za ważny składnik mięsa – kwas fosforowy, który steruje reakcji chemicznych zachodzących w komórkach ludzkiego ciała.

Zimowe połowów na Sachalinie

Jak w zaciszu domu, ciepłym kocem i swoim ulubionym serialu wymieniać na zimno i mróz? Można odwołać się tylko do tych, którzy przynajmniej raz odwiedził i wiem, co lodu na Sachalinie. Rzeczywiście, jeśli nawet jeden tylko raz będzie musiał usiąść z wędką na lodzie, to po prostu nie może zachorować z połowów zimnej i lodowej. Hunters ryby iść tysiące mil po prostu poczuć kęs w mroźne dni i przynieść swoje trofeum, które jest dla nich ryby. Sachalin – miejsce, którego wody przyciągają zapalonym wędkarzom kraj.

Gdzie można nadal być produktywnym rybackim? Tutejsze wody znajdują się prawdziwe trofeum dla wędkarza. Takich jak pstrągi, szczupaki, leszcze, flądry i innych mieszkańców wodnych. Największym połów jest we wschodniej części Sachalinu.

Połowy w lecie w Sachalinie

Niezapomniane emocje dostępne dla fanów, aby usiąść z wędką, gdyby czuli, co połowów w Sachalin latem. Istnieje wiele dobrych miejsc. Przed wyruszeniem w nieznane stawu, trzeba dowiedzieć się, jakie ryby można znaleźć na Sachalinie.

Szczególnie interesujący wędkarstwo morskie. Sachalin, czerwona ryba, która ma szczególne znaczenie, jest najbardziej odpowiednim miejscem do wędkowania latem. Latem morze jest możliwe, aby złapać SIM i kunja. Specjalna podziw powoduje zapalonych fanów polować na łososia ryb. W północnej części wyspy, aby złapać tajmienia, ale ta ryba jest wymieniona jako zagrożone, to powinno być chronione. Możliwe jest również do połowu sumów i wachnia. W skrócie, Sachalin – raj dla wszystkich wędkarzy!