573 Shares 3233 views

Jak sprawić, by domy lalki dla dzieci własnymi rękami

Obecny przemysł do produkcji zabawek jest naprawdę niesamowita różnorodność towarów. Po tym wszystkim, współczesne dzieci są dostępne, że ich rodzice w dzieciństwie i nigdy nie marzył.


aktualność

Pluszowe zwierzęta, lalki o różnych rozmiarach, domy, meble i ubrania dla nich, samochodów sterowanych radiem, a nawet śmigłowców. Nic więc dziwnego, że często sami rodzice nie mają wstręt do próby z dziećmi wszystkie te trendy. Był czas, kiedy to wszystko było zrobić z rękami, a ponieważ każda taka sprawa jest wyjątkowa i stać się przedmiotem dumy i chwalenie się do znajomych. Więc niech nam ponownie wcielić te cudowne chwile i pamiętam, jak zrobić domki dla lalek do swoich ulubionych małymi córkami. Ponadto, sam proces jest bardzo proszę ty i twoje dzieci, jak również znacząco wzmocnić relacje z nimi.

szkolenie

Najtańsza opcja, być może będzie lalek z kartonu. Zrób bardzo prosty: to musi być przecięty na pół w starym pudełku z maszyny telewizora lub płukania (są one najbardziej odpowiednie pod względem wielkości), biorąc pierwszą połowę jako podstawa, a drugi po dokonaniu partycje na podłogi, schody, i, jeżeli pozostaje, małe meble. Tylko ozdobić go z kolorowego papieru, samoprzylepnej tapety lub farby i wyposażyć pokój. Jednak ten dom będzie trwać dość długo, nawet jeśli uważnie go leczyć. A ponieważ najlepsze i jedyna opcja to nic innego dla nas, jak sprawić, by jak najwięcej lalek wykonane z drewna lub zakończeniu niewielką półkę, dodając do jej dachu. W tym przypadku lepiej byłoby, aby wprowadzić drugi rodzic, rodziny sprzed wynalezienia szkic. Po tym wszystkim, którzy, jeśli nie człowiek z złote ręce, powiedzieć, jak zrobić domki dla lalek niezawodny i mocny.

I będzie nabywać materiały i ukształtował się na bazie sklejki lub płyt wiórowych o naszej pracy, nie należy zapominać o szczelinach do drzwi i okien. Następnie pokrycie wszystkich powierzchni wewnątrz i na zewnątrz farby lub samodzielnego kolorze farby, za pomocą dużego pędzla do stron zewnętrznych i mniejszych dla „ścian, sufitu i podłogi” każdego pomieszczenia. Ale jak sprawić, by domy lalki miły i ciekawy, najlepiej zna tylko swoją córkę. C je dalej do następnego etapu produkcji.

Projektowanie wnętrz i wyposażenie

Znajdź skrawki starej tapety lub nabyć makulaturę rezerwacji w wyspecjalizowanych działów, wyciąć kawałki nim proporcjonalnie do każdego działu pokoju i kleju w kleju do drewna. W niektórych działach, jak sypialni lub salonu, podłoga może być przymocowany i wykończenia dywan lub tkaniny wełnianej. Również na ścianach mogą być wklejone i „malowanie” made ich zastosowań czasopism lub małych części drobiazgów i pamiątek. Nawiasem mówiąc, w rzeczywistości, jak uczynić bardziej komfortowe domy dla lalek, pomoc dla małych i miniaturowe figurki, sztuczne kwiaty, które mogą być również wykorzystywane do projektowania wnętrz. Teraz pozostaje tylko odebrać mebli. Można je nabyć w sklepie z zabawkami, a następnie ozdobić z córką przy użyciu kolorowych paznokci. Dokonywanie ostatnie poprawki „Blanketed łóżko” ze skrawków tkanin w sypialni, możemy zorganizować lalki z pokoju do pokoju. Teraz twoja córka będzie dumny ze swoich utalentowanych rodziców ilekroć będą bawić się lalkami w tym wspaniałym domu!