360 Shares 4592 views

Informacja o Dongfeng H30 Cross – opinie, dane techniczne, projektowanie

Do tej pory, to warto zwrócić uwagę na niesamowity wzrost chińskiego przemysłu motoryzacyjnego, który działa w ponad produktywne, ale nadal udaje się produkować w średnich niskiej jakości samochodów, ale tak naprawdę to model godny uwagi i są w stanie konkurować z popularnymi markami europejskimi. Na przykład, można zwrócić uwagę na SUV Dongfeng H30 Krzyża, który do tej pory zebranych tylko w Chinach, ale już udało się uzyskać powszechne uznanie na całym świecie. Nawet w Rosji, był często pojawia się u dealerów i na ulicach, ale zbiór Federacji Rosyjskiej mowy nie ma jeszcze iść. Ale co to za samochód? Co może przyciągnąć Dongfeng H30 krzyżu? Odpowiedzi o nim do tej pory jest najbardziej zdecydowanych środków informacji, a oni powiedzieć, co ta maszyna może rzeczywiście wrażenie.


wygląd

Na pierwszy rzut oka z zewnątrz pojazdu może spowodować niektórzy ludzie mylić – trudno go przypisać do konkretnej klasy. Jednakże, set-top box w tytule już wiele mówi o niczym, więc możemy śmiało powiedzieć, że maszyna ta należy do grupy rozjazdów, a dowodem na to jest wiele innych szczegółów na zewnątrz Dongfeng H30 Krzyża. Opinie kierowcy również nazwać zwrotnicy jako ochronne powłoki zderzaka powiększony odstęp pomiędzy zawiesiną a powierzchnią na szynach dachowych – wszystko to odnosi się właśnie do tej klasy. Ogólnie rzecz biorąc, ten samochód wygląda bardzo ładnie, nie sprzyja szybkiej jazdy lub konkursów na moc silnika – to ciche i piękne. Wewnątrz wszystko sytuacja jest dość dobra – wysoki poziom komfortu dostarczonych zarówno przez kierowcę i pasażerów, który dodaje kilka punktów w koszu samochodów Dongfeng H30 Cross. Recenzje może też poinformować, że maszyna ta jest idealna do jazdy po mieście i do poruszania się po autostradzie i drogach.

parametry techniczne

Wygląd – jest, oczywiście, jest bardzo dobry i miły, ale nadal w pojeździe coraz określić jego właściwości, a na ten temat w swoim przedziale cenowym bezkonkurencyjny modelu Dongfeng H30 Cross. Liczba kierowców opisać wszystko bardzo wyraźnie – wiele osób entuzjastycznie jak daleko schodkową techniki chińskiej, jak na ten samochód uosabia wszystko marzenie każdego kierowcy. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na dobre i mało wymagająca silnikiem o pojemności 1,6 litra, którego moc wynosi 117 KM – nie dużo, ale wystarczy dla tej klasy samochodu. Ponadto, można wybrać dwie opcje biegów – 5-biegowa manualna lub japoński supernowoczesny 4-biegową manualną skrzynią biegów. maksymalna prędkość to również miła niespodzianka, czyli 183 kilometrów na godzinę – to jest dosyć nawet dla lekkomyślnych kierowców, którzy będą za kierownicą tego samochodu. Jednakże, zużycie paliwa najbardziej przyjemny, który jest połączony cykl 7 litrów na 100 km. Naturalnie, z takimi cechami popytu na ten rozjazd jest bardzo, bardzo wysokie – wiele osób chce kupić Dongfeng H30 Krzyż. Recenzje właścicieli, z kolei pokazują, że pieniądze wydane, aw rzeczywistości, samochód nie jest gorszy niż na papierze.

cena

Jeśli mówimy o przedziale cenowym, trzeba trochę bardziej specyficzny, ponieważ wiele osób nie może zrozumieć, dlaczego te cechy przyciągają tak wielu ludzi. Fakt, że cena podstawowego wyposażenia modelu samochodu znajduje się zaledwie 540 tysięcy rubli rosyjskich, który zadowoli fanów o bardzo wysokiej jakości zwrotnice. Możesz trudno znaleźć samochód jakości tego typu w atrakcyjnej cenie, więc powinno się zwrócić uwagę na Dongfeng (DFM) H30 Cross – opinie o niej powiedzieć całą prawdę. A kiedy czytasz co inni piszą sterowniki, który próbował swoich sił za kierownicą chińskiego arcydzieła, zdasz sobie sprawę, że kwota ta jest prawdziwym darem i należy spieszyć się i kupić ten model aż wzrosła.

odkrycia

Co możemy powiedzieć, w końcu o tym samochodzie? On jest żywym dowodem na to, że chiński przemysł samochodowy nie pozostaje daleko od Europy, i to bardzo szybko nadrabiają zaległości. Wcześniej azjatyckie zwrotnica może być przedstawiony tylko jako konkurent do najgorszych europejskich hatchbacków, ale teraz sytuacja się zmieniła, a model ten może konkurować z liderami na rynku europejskim. Pytanie brzmi tylko, czy producent, aby utrzymać ceny na obecnym poziomie będzie w stanie, bo jeśli zacznie rosnąć, korzyści samochód szybko znikają.

opinie kierowców

Jak już wspomniano powyżej, opinie Dongfeng H30 Krzyża znajdują się na terytorium Rosji najbardziej wiarygodnym źródłem informacji. Niektórzy reporterzy mogą próbować umniejszać osiągnięć chińskiego przemysłu motoryzacyjnego, inni wręcz przeciwnie, coś upiększyć. Ale kierowca nie kłamać inny kierowca. Dlatego należy sprawdzić opinie przed podjęciem decyzji o zakupie. Ale nie można się martwić – są w większości pozytywne. Są to negatywne aspekty, takie jak pewne niedogodności w zarządzaniu i niezwykle małym silnikiem, ale to jest zupełnie indywidualnie, a do większości wad, można szybko się przyzwyczaić, zwłaszcza w tej cenie.