114 Shares 2635 views

standardy urody w różnych krajach

Standardy piękna są specjalne ustawienia, które pozwalają mówić o atrakcyjności kobiety. Jednak nie istnieją jednolite przepisy dotyczące tego samego piękna. Każdy naród i kraj ma swoje własne kryteria doboru piękności. A jeśli niektórych osób powodują one jedynie radość, podczas gdy inne, takie standardy mogą wydawać się dziki, a nawet przerażające. Jakie są one w różnych krajach?


We Francji docenić naturalność

Francuskie mieszkańcy respektować naturalną urodę. Z tego powodu, ich współczesne standardy oparte na naturalnym kolorem skóry i makijażu piękna jest praktycznie nieobecny. Niektóre z pań starają się lekko podkreślić zmysłowe usta i podkreślają kości policzkowe wystające. Uważa się, że starsza od płci, tym mniej na nim powinien być kosmetyki.

W obecnym wizerunku francuskiej specjalnej skromności, elegancji i skromności. Oznacza to, że miejscowe panie nie będzie widać zbyt krzykliwe i efektowne stroje. Nie wulgarność w nich, a nadto szczerość. Wręcz przeciwnie, niemal wszystkie dziewczęta i kobiety ubrani w eleganckie suknie i garnitury.

Co więcej, jeden z wyróżniających cech francuskich piękno jest uważany za szczupłą sylwetkę, to kraj ten jest uważany za trendy. I, oczywiście, w tych wszystkich standardów urody pasują idealnie zadbane włosy, dyskretny manicure z delikatnymi nutami ledwo wyczuwalny słodkawym zapachu. Znamiennym przykładem standardu francuskiego uważana jest za model i aktorka Marina Waqt.

Kobiety Niemcy – zwolennicy konserwatywnego stylu

W tym kraju można znaleźć zmotywowany i ciężko pracujących kobiet z rysunku kontrasty sportowej. Są to w większości niebieskie oczy, jasną skórę i ostre rysy twarzy. Jak Francuzi, Niemcy nie są priverzhenka jasny make-APA. Ich makijaż jest uderzające w swojej skromności i często po prostu nie są dostępne.

Ale niektóre panie wolą przeznaczyć dowolną jedną część twarzy, takich jak usta, oczy i brwi. Jednakże, z wyjątkiem młodych kobiet, które lubią robić eksperymenty w ich wyglądzie. Są one jaskrawo pomalowane, lub złapać wyobraźnia nietypowy kolor włosów. Oto prosty standard urody dla kobiet w Niemczech.

Zimno i skromna kobieta ze Szwajcarii

W Szwajcarii, kobiety są uderzające w ich skrajnym zimnym pięknem. Jak królowa śniegu, są właściciele przenikliwe oczy, białą skórę, niebieskie oczy i mocno wybrzuszenia policzkach. A także Francuzów i Niemców, tych przedstawicieli płci pięknej wolą umiar we wszystkim, w tym makijaż i sposób ubierania się. Kochają się farbować włosy w jasnym lub ciemnym kolorze i wolą stonowane kolory ubrań.

Ta niezwykła i tajemnicza Indie

W Indiach, standardy urody różnią się znacznie od tych, które są używane do plisowany i lekko bunczuczne Europejczyków. Na przykład, tutaj to jest zrobione na pokrycie ciała kwiatowy sztuki ciała. W tym przypadku może to być malowane nie tylko ręce, ale także nogi dziewczyny. Uważa się, że w ten sposób kobiety podkreślić swoją indywidualność i seksualności.

W większości przypadków, te rysunki są osobiste. Są one stosowane w szczególnych przypadkach, na przykład podczas wszelkich uroczystości są uważane za elementy tradycyjnych indiańskich rytuałów. Co ciekawe, aplikacja z nich – jest to długi i żmudny proces, wymagający specjalnych umiejętności i zdolności.

Inną cechą indyjskich kobiet są piękne i dokładne flyspeck między brwiami. Nazywa znak bindi lub „trzecie oko”. Również dla indyjskich kobiet charakteryzuje piercing nosa. Odzież Indian beauties ma mnóstwo barw i odcieni. Z reguły jest ona uzupełniona przez oryginalne i często bardzo ciężkich akcesoriów w postaci pierścieni, naszyjniki, bransoletki (w tym nóg), kolczyki i ozdoby na głowę. Jak widać, tu standardy urody.

Niestandardowe Beauty Kenia

W przeciwieństwie do europejskich i indyjskich kobiet, płeć piękna z Kenii nie mieszkają na standardy mody stolicy. Ich piękno jest zawsze uzupełniona przez nietypowych akcesoriów, które służą jako duży talerz dla uszu i warg. Dekoracja ta jest nazywana popularnie wtyczki. To umieścić dziewczęta, którzy osiągnęli wiek 12-13. I od wielkości twórczej przebicia zwiększa jak rosną. A wraz z nim rozwija się i otwierając uszy i górną wargę.

Jeśli niektórzy ludzie uważają takie standardy kobiecej urody, delikatnie mówiąc, dziwne, coś dla mieszkańców Kenii, są wzorem kobiecości i samowystarczalności.

Długa szyja – symbol atrakcyjności Birma kobiet

Mieszkaniec Birma również trudne czasy. Fakt, że ich standardy urody (w różnych krajach, są one uważane za narodowy skarb) różnią się od tych powszechnie akceptowane. Wszystko to wina moda na długiej szyi łabędzia.

Aby go wyciągnąć jak najwięcej, rodzice młodych dziewcząt umieścić na szyjach dość mocny bransoletki miedziane. Gdy podrosną ich liczba wzrasta, a szyja jest bardziej wydłużony. Taka dekoracja jest uważany za symbol kobiecości, elegancji i niezwykle atrakcyjne.

standardy urody są różne płci pięknej: Etiopia

W Etiopii, wartość nie jest makijaż i fryzurę, a liczba blizn. Warto zauważyć, że im więcej ich, tym bardziej piękna kobieta jest brane pod uwagę. Dlatego są one stosowane do wszystkich widocznych części ciała, w tym twarzy, nóg, ramion i ud. Co więcej, wszystkie blizny kobiety powinny być stosowane niezależnie. Zazwyczaj są one wykonane z pomocą matowego szkła lub dobrego noża. Po użyciu ich rany przetarł ze specjalnych ziół, które promują szybkie gojenie i dezynfekcji.

Ale jedna rzecz do pokrycia się z ran, a drugi – aby je wizualnie atrakcyjne dla mężczyzn. Nawiasem mówiąc, drugi przyciągał również skaryfikację. Z tego samego powodu można znaleźć w Etiopii, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pokryte gładką i risunkopodobnymi blizn. W tym przypadku wchodzi w standardach siły męskiej urody. Symbolizują one wytrzymałość, siłę woli i odwagi.

Siła chirurgii plastycznej w Iranie

Irańskie kobiety bardzo lubią pracę na chirurgicznej korekcji nosa. W tym przypadku, nie tylko ją zmienić, ale także dumny z bandaży, które zawinięte w szpitalu. Te modne bandaże dziewczęta i kobiety specjalnie afiszować i nawet nosić znacznie dłużej niż planowano.

Pomimo wysokich kosztów operacji, wiele kobiet uciekać się do niego w celu uzyskania jak blisko nich blisko do standardów europejskich. Interesujące jest to, że niektóre z pań, które udało się uzyskać pieniądze na plastiku, wystarczy wkleić na twarz i bandaży gipsowych. Tak więc one naśladować działanie wykonywane. W konsekwencji ich status społeczny znacznie wzrasta.

Grace i miniaturowe rozmiary: Japonia

Japońskie kobiety zawsze były średnia kobiecej elegancji. Mają bardzo białą skórę, smukłe palce, chudego ciała i malutkie stopy size. Jednak wszystko to piękno, zgodnie z japońskich kobiet siebie, nie jest to łatwe w utrzymaniu. higieny osobistej, są one podzielone, uznaje proces żmudny i długotrwały. Tak więc, wykonują szereg zabiegów kosmetycznych co najmniej 2-3 razy dziennie.

Piękno i pełnia mauretańskich kobiet

W przeciwieństwie niedożywionych Angielek i Francuzek rezydenta Mauretania nie stosować się do diety i nosić sobie nadmierne ćwiczenia. Wręcz przeciwnie, ich główną cechą – to pełnia. Uważa się, że większej dziewczynki, bogatszy jej rodzina. Aby stać się pani w wieku małżeńskim, jak to możliwe piękniejsza i grubsze, ona jest zmuszony do ciężkiej jeść. Według wstępnych danych, wielu z nich jeść 16.000 kalorii dziennie. Jeszcze inni stają się stałymi bywalcami obozy specjalne diety, gdzie uczą się dużo i mają serdeczny.

W wyniku niewłaściwej diety kobiet przytyć szybko i uzyskać szereg chorób współistniejących. Na przykład, wielu z nich cierpi na nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, i skarżą się na problemy z sercem.

Zamknięto jednocześnie elegancki Arabia Saudyjska

W Arabii Saudyjskiej kobietom nie zgodził się afiszować. Wręcz przeciwnie, starają się zamknąć niemal wszystkie części ciała z wyjątkiem oczu i rąk. Dlatego tak ważne jest, aby zwiększyć piękno tych terenów otwartych. W tym przypadku nie ma znaczenia, jaka jest postać kobiety. Najważniejsze, aby oczy i ręce były w idealnym stanie.

Tatuaże i męskiej urody

Mężczyzna urody, a także kobiety, ma swoją specyfikę i cechy charakterystyczne. Na przykład w Nowej Zelandii mody jest wykonywanie tatuaży na twarzy. tatuażysta praca ta nazywana jest „ta Moko”. W tym przypadku, wzór na ciele wskazuje status mężczyzn w społeczeństwie. A jeśli wcześniej została zastosowana ze specjalnym dłutem, dziś zastąpiony przez profesjonalną maszynę z atramentem.

Oto istnieje kilka niezwykłych i różne standardy!