158 Shares 4375 views

Zachekinitsya: co to jest i jak go używać?

Jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał o pytanie: „Zachekinitsya – co to jest?” Faktem jest, że ludzie i słowa nie wiedzą o tym. Jednak współczesny świat jest stale i szybko rozwija się w języku rosyjskim przychodzi nowe słowa kredytowych. Oto dzisiaj staramy się radzić sobie z „zachekinitsya”. Co to jest, dlaczego trzeba i jak do „użytkowania”? Czytaj więcej.

Znaczenie słowa

Tak więc, jak już wspomniano, w języku rosyjskim pochodzi z każdym dniem coraz więcej nowych słów, które są nieco „przystosowane” do Rosjan. Tak, można znaleźć wiele zwrotów, które stały się częścią naszego codziennego życia, ale z tego wszystkiego, że nie będą mieć rosyjskie korzenie. Tylko w czasie tej kategorii zawierają słowo „zachekinitsya”. Co to jest? Zobaczmy.

Najpierw musimy zrozumieć, że ten był wyrazem zdaniu angielskim, który można odczytać jako „Sprawdź Instytutem”. Jeśli próbujesz przetłumaczyć go na język rosyjski, można dostać się do „Uwaga”. Tak więc, jeśli myślisz, „Zachekinitsya – co to znaczy?” – odpowiedź jest, że wyrażenie ma sens szczególny znak. Teraz, że tłumaczenie jest już jasne, możemy starać się zrozumieć, co wyrażenie odnosi się do i jak z niego korzystać.

wykorzystywać prawo

Więc pomówmy wam o tym, jak można i należy wykorzystać naszą obecną ekspresję. Zachekinitsya – co to jest? Jak już zostało powiedziane, jest to rodzaj znaku, wykonane przez człowieka. Z tym wszystkim, że „put” w Internecie, w szczególności sieci społecznych.

Słowo „zachekinitsya” oznacza znak osoba w jakimś miejscu, a następnie umieszczanie zdjęć w Internecie i każdej sieci. Poszedłem do kawiarni? Wspomniany. Idziemy do morza? Zrobiliśmy zdjęcie i zamieścił w Internecie. Z tym wszystkim, co do zasady, „zachekinitsya” sugeruje ponadto określić lokalizację swoich „obrazów” na mapie World Wide Web. Innymi słowy, nie wystarczy zrobić zdjęcie, ale również do umieszczania na nim, „adres”, w którym to lub tamto zdjęcie zostało podjęte. Jak można to zrobić? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Metoda „uniwersalne”

Więc teraz, że wiemy o słowie „zachekinitsya”, czyli – zbyt dobrze wiedzą, można przejść do bardziej interesującego tematu: jak zrobić tzw ślad w Internecie. Czego potrzebujesz?

Po pierwsze, należy zdać sobie sprawę, że można robić zdjęcia wszędzie. Ale umieścić je w Internecie, a nawet „put” adres lokalizacji nie zawsze możliwe. Jednak z nowoczesnych urządzeń mobilnych nie martw się, że nie będzie zachekinitsya.

Teraz dość często smartfony są wykorzystywane nie tylko mówić, ale także, aby zrobić zdjęcie. W ten sposób można znaleźć pytania typu: „Jak zachekinitsya z iPhone?”, „Jak zachekinitsya z telefonem?” i tak dalej. Zobaczmy.

Gdzieś zostawić po sobie ślad, trzeba znaleźć miejsce, w którym chcesz przechwycić. Po tym, to najlepiej zainstalować specjalny program dla „znaków”. Na przykład Zameldowanie 360. Będzie to szybko ustalić pozycję i umieścić zdjęcie w Internecie w kilka sekund. Jednak bez niego też może zrobić. Zrób zdjęcie, a następnie załadować je do sieci społecznościowej (dla wersji z „Prog” – po prostu iść do niego i zrobić „obraz”), a następnie wystarczy nacisnąć „zlokalizować”. Czasami proces ten odbywa się automatycznie. Po prostu wyślij wiadomość (zdjęcia) aktualnie w albumie lub na ścianie. Zrobione, zachekinilis.

Komputer, aby pomóc

Czasami można potknąć i pytania dotyczące zachekinitsya z komputera. W rzeczywistości, aby odpowiedzieć na ich wyraźnie dość trudne. Chodzi o to, że pytanie zależy w ogóle od tego, co dokładnie użytkownik chce – Prześlij zdjęcia z ich umieszczeniem w Internecie, pobierając go do komputera lub złożyć „obraz”, a następnie „put” go na świat połacie Szeroki internetowych , Spójrzmy na obu opcji.

Zacznijmy od tego, że chcesz zrobić zdjęcie bezpośrednio z komputera. Trzeba będzie kamera internetowa i dowolny program na to, co pozwala na wykonywanie zdjęć (z reguły jest to już uwzględnione sterowniki na płycie dołączonej do urządzenia). Połącz się z Internetem, biegać i strzelać. Następnie przesłać zdjęcia do każdej sieci społecznej i kliknij „zlokalizować”. W zasadzie, to wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli zdecydujesz się na „zachekinit” obraz, który już został wykonany wcześniej, zrzucić go na komputerze. Następnie użyć dowolnej sieci społecznej, aby zrobić wszystko, co jest opisane tuż powyżej – wypełnić „obraz” i „określenia” lokalizację. Czasami można wprowadzić własny adres.

Popularność + korzyści

Niedawno „Chekina” wziął dość dużą miejsce wśród wszystkich ludzi hobby. Co spowodowało takie poruszenie? Chodzi o to, że sklepy, kawiarnie, restauracje i inne placówki postanowiliśmy wykorzystać tę okazję do ich korzyść. Na przykład, jest możliwe, aby uzyskać pewną ilość „Chekina”, za które przyznawane są punkty. Są one z kolei wymienić na różne nagrody.

Jest to doskonałe posunięcie marketingowe – ludzie sami tout miejsc, w których byłem. Z wszystkich tych kosztów w „Sprzedający” minimum. Więc szukać informacji na oficjalnych stronach internetowych różnych instytucji – być może „Chekin” masz prawo do dobrej zniżki.