595 Shares 2987 views

Woronin Aleksandr: biografia i twórczość

Miłośnicy piosenki artystycznej i nowoczesnej poezji nie jest zazwyczaj zebrane w wielkich salach koncertowych, jak oni leśnych polanach i sale spotkań. Woronin Aleksandr często spotyka się ze swoimi fanami w bibliotekach miejskich i małych klubach. Obecnie jest on znany jako obiecujący poeta, dramaturg, powieściopisarz i redaktor „Północ”.


młodzież

Woronin Alexander urodził się w regionie leningradzkim, Gatczyna, ale później jego rodzina przeniosła się do terytorium Krasnodar. Nie, ale oświaty Sasha. Dla siebie, Aleksander wybrał karierę wojskową. Uczył się w szkole wojskowej Stawropol i stał radio inżynier. Usługa Voronin odbyło się wojsk rakietowych.
Został przydzielony do miasta Glukhov Sumy regionu. Później, tylko udał się z jednej jednostki wojskowej do drugiego na boisku. Po Gluhova Aleksandr odwiedził łabędź i Romney. Woronin służył w armii przez sześć lat, a potem uświadomił sobie, że chciał z czegoś innego życia.

Zmiana zakresu

Rzadko widać na zdjęciu poety. Aleksandr Voronin, który stał się w 1989 roku kapitan magazynie i radykalnie zmienić swoje życie, postanowił zmienić swój zawód i wszedł wydział Instytutu Literatury imienia Maksyma Gorkiego, który został przygotowany przez poetów. Wkrótce jednak Alexander sobie sprawę, że trudno jest napisać na zlecenie profesorów. Rzuca Institute w drugim roku i nie wrócić tam, nawet dla dokumentów.

Jednocześnie próba, aby stać się uczniem Woronina Aleksandr wchodzi organizację publiczną „Kwiecień”, które składało się z pisarzami, którzy poparli ideę restrukturyzacji i zmiany przywództwa w ZSRR. W 1991 roku Aleksander udał się do Karelii, a później przeniósł się do Pietrozawodsk.

Poezja nie przynieść dużo pieniędzy, więc Aleksander przeszedł zwykłych ciężko pracujących ludzi. Początkowo pracował jako inżynier elektroniki, a następnie zmienił kilka zawodów: był inspektora, prywatny łucznika bezpieczeństwa i księgowy inspektor w wydziale mieszkaniowym.

Woronin Aleksandr: kreatywność

Czasami praca Aleksandra został związany z literaturą. On zdobył przez lata jako dziennikarz, redaktor poezji, redaktor naczelny antologii literatury (edycja trwała długo), a sekretarz wykonawczy centrum wydawniczym. Teraz powrócił do ulubionego przyczyny – jest redaktorem poezji w „Północnej” Journal online i publikuje swoje wiersze, które są popularne nie tylko w Rosji, ale również za granicą.

W 2009 roku Aleksandr Woronin wygrał międzynarodowy konkurs w Wiedniu, a także najlepszego poetę w 2011 roku. Teraz frequents konkursy tematyczne i stoi przed jego fanów w małych klubach i bibliotekach. Nie czyta wiersze z jego zbiorów, jak i śpiewając piosenki z gitarą akustyczną. Alexander nagrał kilka albumów z piosenkami autora, że ludzie kochają ich szczerości. on często przesuwa się na muzyce klasycznej poezji Puszkina, Gumilow, Esenina.

Alexander współpracuje z kolegami – autorów Pietrozawodsk. Razem nagrywać i tworzyć albumy, wykonać na imprezach. Jako poeta Woronin próbuje swoich sił w różnych gatunkach: od tradycyjnej poezji haiku i innych nietypowych kształtach.