433 Shares 2093 views

Jak nosić majtki stringi?

Bielizna w naszych czasach to nie tylko szeroka gama materiałów, ale także różne kształty, wzory. Szczególna uwaga jest, oczywiście, jest na majtki i biustonosze. Koronka, talia, modele silikonowe przeznaczone są do różnych okazjach.


Indywidualne podejście, stringi majtki, które są dość kontrowersyjny element bielizny. Powody są dwa: materiału oraz zdolność do wywoływania chorób ginekologicznych. Zacznijmy od tego, że niewiele kobiet gotów zrezygnować z takiej erotycznej bielizny. Ponadto, stringi jest bardzo wygodne w upale i po prostu potrzebne do korzystania szczelny.

Problemy, które mogą powodować szorty stringi, może mieć bardzo poważne konsekwencje, w tym różnych infekcji pochwy, hemoroidy, rozdrażnienie i tak dalej. Takie stwierdzenia są oparte na podstawach naukowych. Ginekolodzy dać kilka wskazówek, aby uniknąć niepotrzebnych problemów:

– stosowanie bielizny z materiałów naturalnych, syntetycznych, ponieważ zatrzymuje wilgoć, co przyczynia się do wzrostu bakterii
– często zmieniać bieliznę,
– nie noszą stringi w domu i nie nosić je w nocy,
– stosowanie podkładki na każdy dzień, nie zapomnij, aby częściej je zmienić,
– unikać kupując strój kąpielowy, który ma w dolnej części łańcucha, jak woda i słońce wysuszy skórę w miejscach intymnych.

Wielu lekarzy zaprzecza winy struny wyłącznie dla wszystkich problemów i kłopotów przypisać fakt, że rzeczywista wielkość spodnie nie spełniają niezbędne, że jest wiele kobiet świadomie wybierać bieliznę mniejszy. Ponadto, istnieją kochanków nosić stringi, niezależnie od warunków pogodowych. Dla tych kobiet, ważne jest, aby przypomnieć, że supercool dolnej części pleców, podbrzusza i genitalia nie są tego warte, ponieważ może to doprowadzić do bardzo tragicznych konsekwencji.

Większość kobiet jest nieśmiały o swoich postaciach i zobaczyć pewne niedociągnięcia, które mało kto zauważył coś innego niż siebie. To z tego powodu, że są one z wykorzystaniem wszystkich metod, aby pojawić się szczuplejsze, jak to możliwe. Aby osiągnąć ten efekt pomaga bieliznę korygującą.

Stringi Figi talii, łaska, biustonosz, ciało i inne zostały zaprojektowane przez projektantów mody, aby ukryć niedoskonałości i uczynić go bardziej atrakcyjnym godności rysunku. Nie myśl, że jest to konieczne tylko bujne bielizna damska. Wiele młodych matek nie zostały jeszcze odnowione swój kształt, użyj bieliznę korygującą z przyjemnością.

Szczupła dziewczyna z małymi piersiami można kupić biustonosz z efektem push-up, które mogą zwiększyć rozmiar piersi. Dla stroynyashek z małym brzuszku, istnieją specjalne majtki stringi Waist z wysoką talią. Producenci wysokiej jakości odzież używana modelowania tkanin, które pozwalają skórze oddychać, zapewniając najkorzystniejsze warunki do letnich i zimowych.

Tak wiele mówi o stringach damskiej, nie wolno nam zapominać, że stringi bielizna stała się popularna wśród mężczyzn. Żadna kobieta nie zaprzeczy, że piękne pośladki ludzi przyciągają wzrok, a w tym bielizny, wyglądają jeszcze bardziej sexy. Jednak oprócz seksualność odgrywa rolę i praktyczną stronę. Nie tylko kobiety niewygodne do noszenia ciasnej bielizny, całkowicie otaczać pośladki w letnim upale. Mężczyźni również wybrany pant wymiary i kształt oparty na pragnieniu doświadczania mniejszy dyskomfort w okresie letnich upałów.

Jak bielizny damskiej, mężczyźni stringi można ukryć linię majtek spod spodnie, szorty i jeansy, że jest ich wystarczająco dużo zaletą pełnym waga w porównaniu z innymi rodzajami ubrania.

Tak więc, wybór płci żeńskiej lub męskiej stringi należy zwrócić uwagę nie tylko ich piękno, ale również wielkości, nie zapominając jednocześnie, zalecenia do zużycia o których mowa w art.