757 Shares 4074 views

Jak szybko schudnąć 5 kg


Kiedy trzeba szybko schudnąć w przypadku to wszystko znaczy. Jeśli jest to konieczne, można głodować przez kilka dni. Tylko tutaj warto tempo siebie tak? Było to możliwe, aby schudnąć 5 kg, stosując surowe ale mniej niebezpieczne niż diety głodu. Oczywiście, ta ilość masy, aby stracić w jeden dzień lub dwa po prostu nie zadziała, trzeba będzie co najmniej 3 dni, a następnie przez pewien okres czasu, aby schudnąć szybko na 5 kg mogą tylko osoby z doskonałą metabolizmu.

Niemniej jednak, nadal mówić o dietach, które pomogą osiągnąć ten wynik w ciągu kilku dni, choć nie angażować się w nich przede wszystkim, każda dodatkowa dieta nie jest bardzo przydatne dla ludzkiego organizmu. Mówię łatwiej chudniesz szybko tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Schudnąć na molokachae

Zacznę od najbardziej prostych, aby schudnąć 5 kg przez 3-4 dni może być na molokachae. Nie bój się tego słowa, ponieważ jest to zwykle herbata z mlekiem. Przygotowania napoju na dwa sposoby. W jednym litrze przegotowanej mleka, dodać 1-2 łyżki luźny czarny (można i zielony) herbaty. Dać 30 minut do zaparzenia. Picia przygotowanego napoju w ciągu dnia. Można też zrobić inaczej: zaparzyć herbatę w kubku i wystarczy dodać mleko. Muszę powiedzieć, że pierwsza opcja jest lepsza.

Tak, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów 5, trzeba 3-4 dni pić sam molokochay. Głód to męka jest rzadkością, ponieważ napój doskonale nasycone. Nawiasem mówiąc, molokochay pomóc oczyścić organizm z toksyn.

kefir diety

Schudnąć 5 kg możesz pomóc kefir diety. Będzie to wymagało 4-5 dni. Wszystko co musisz zrobić, to pić codziennie przez 1-1,5 litra o niskiej zawartości tłuszczu, beztłuszczowy jogurt jest najlepszy. Pić potrzeby raz na 2 godziny, a duża liczba jogurtu powinna być podzielona na dwie równe porcje. Jeśli nie jest straszny głód męka, jeść pół jabłko (ale nie więcej niż jedno jabłko dziennie). Kefir dieta pomoże ci nie tylko schudnąć, ale również, aby odświeżyć twarz.

Dieta Larisa Dolina

Ta dieta spowodowała zamieszanie, co przyciąga duże zainteresowanie jego twórcy – Larisa Dolina. W tym czasie piosenkarka była w stanie go używać, aby schudnąć, dieta, a następnie udostępnione każdemu, kto chce mieć szczupłą sylwetkę.

W jednym tygodniu, dieta może nie tylko stracić 5 kg, ale cały 7. trzymać się diety Larisa Dolina może być tak długo, jak nie zostanie całkowicie zresetować nadwagi. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to regułą: tydzień diety trzeba być zmieniane z tygodniach energii konwencjonalnej. Ma to na celu skonsolidowanie wyników. Ale to nie znaczy, że w wolnym tygodniu diety, można jeść w dużych ilościach. Jeść swoje ulubione potrawy, ale w małych ilościach. Tak więc, aby schudnąć 5 kg może również być w stanie w ciągu jednego tygodnia, jeśli stosować się do poniższego menu:

1 dzień: 5 ziemniaki w łupinach i 0, 5 l jogurtu.

2 dzień: 200 g kremu do 0,5 litra jogurtu.

Dzień 3: 200 g sera, maślanki 0,5 litra.

Dzień 4: 0,5 kg gotowano bez skórki kurczaka (i jego sole) oraz 0,5 litra jogurtu.

Dzień 5 1 kg jabłek (300 G mogą śliwki) i 0,5 litra jogurtu.

6. dzień: jeden litr jogurtu.

Dzień 7: 1 litr wody mineralnej.

Trzeba jeść 5 razy dziennie, ale ostatni posiłek – jest ściśle do 18.00.

gryka diety

Jeśli chcesz schudnąć 5 kg w jak najkrótszym czasie, można siedzieć na diecie gryczanej. Przez 5-7 dni może również być w stanie stracić 5 kg, jeśli masz gryki i nic więcej. Wlej jedną filiżankę gryki wieczorem wrzątkiem. W ciągu dnia jeść gryki tak często, jak to możliwe. Mieć ten produkt w ten sposób jest bardzo trudne, ale nie czyni to ze względu na piękno. Pić zieloną herbatę i zwykłą wodę: im więcej, tym lepiej. Zauważam również, że siedzą na gryka jest czasami nawet użyteczne, ponieważ pomaga oczyścić organizm ze szkodliwych substancji i toksyn.

Aby szybko schudnąć, nie powinna ograniczać się tylko do jednej diety. Dokonaj codziennie ćwiczenia, aczkolwiek nie są one najtrudniejsze. Zrobić swoją pracę ciała, to przyspieszyć wydalanie nadmiaru tłuszczu w organizmie. Więc być przygotowany na to, że po takich cenach dumpingowych szybka utrata masy ciała kg wróci, być może nawet w podwójnej objętości.