198 Shares 6668 views

Wojskowa Akademia Przestrzeń nazwie A. F. Mozhayskogo. Mozhayskaya Akademii w Petersburgu

Edukacja zawsze była ważnym wskaźnikiem nie tylko dla jednostki, ale także dla kraju jako całości. Nowoczesna edukacja daje mnóstwo możliwości, które pozwalają podróżować do innych krajów, aby ćwiczyć i odbierać edukacji online. Ale nie zapomnij o kulturze edukacji, która rozwinęła się w ciągu wieków na terytorium Rosji.


instytucje szczególnie podkreślić, że udało się zachować i zwiększyć swoją reputację od wieków. Przez instytucje tego poziomu można przypisać Mozhaysk Academy, która powstała kilka wieków temu. Przez wieki była to najlepsza szkoła dla szkolenia profesjonalnego personelu, i tak pozostaje do dziś. Akademia publikuje najlepszych specjalistów, którzy budują przyszłość całego kraju.

znajomy

Mozhayskaya Academy – wyższa wojskowa instytucja edukacyjna, która znajduje się w Petersburgu. Akademia została funkcjonariuszy szkolenia dla Ministerstwa Obrony rosyjskich Sił Kosmicznych. Począwszy od roku 2008, Mozhayskaya Akademia rozpoczęła pełne szkolenie dla kobiet, aw 2009 rozpoczął lawinę działalności na przekwalifikowanie pracowników przeniesionych do rezerwy. Przez długi okres czasu od 1941 do 2011 Mozhayskaya Akademii wyprodukował ponad 46.000 zasłużonych oficerów.

Akademia została założona 16 stycznia 1712. Teraz instytucja jest uważana za państwo, jest on kierowany przez Penkov Maksim Mihaylovich. Szkoła zatrudnia 10 lekarzy i 92 profesorów. Ważne jest również, aby pamiętać, że Akademia zatrudnia ponad 20 zaszczycony Scientist Rosji.

Wojskowa Akademia Mozhaiskogo składa się z 12 wydziałów, instytut naukowo wojskowych, oddział w Jarosławiu oraz poszczególnych usług i działów.

A. F. Mozhaysky

Aleksandr Fodorovich Mozhaysky był admirał tylne i rosyjski postać wojskowego, a także utalentowany wynalazca i pionier lotnictwa. Urodzony Alexander F. wiosna 1825 w prowincji Wyborg Wielkiego Księstwa Finlandii.

Chłopiec był synem marynarza, nie jest zaskakujące, że ukończył Naval Korpusu Kadetów. Siedem lat Mozhajskij spędzone na długich rejsów na białym, a Bałtykiem i wreszcie otrzymał stopień podporucznika. W książce „Sakura” jest wymieniony na fregata „Diana”, który płynął Mozhajskij ze swoim zespołem. Niestety, fregata rozbił się i załoga przeżyła tylko dzięki małej szkunera. Rysunek ten szkuner należała Mozhaiskii. Co ciekawe, ten rysunek za pomocą japońskich inżynierów do budowy pierwszego kil statku.

Następnie Mozhajskij udział w Chiwa wyprawy. Wkrótce stał się kandydatem rozjemca w Wołogdy. Potem wrócił jeszcze kilka razy do służby wojskowej, lecz wkrótce opuścił ją całkowicie. Zaczął rozwijanie własnego pomysłu – statku powietrznego, który byłby cięższy od powietrza. Z dużym magazynie wolnego czasu i ogromnego potencjału, Alexander F. konsultowany z najlepszych rosyjskich umysłów i poprawić swój projekt.

Dla realizacji odkrycie i wielki wkład do nauki A. F. Mozhaysky stał się szanowany i znany nie tylko w Rosji, ale również za granicą.

Historia Imperium Rosyjskiego

Mozhaisk Wojskowa Akademia powstała w 1712 roku pod nazwą „Szkoła Inżynierii” na rozkaz Petra Velikogo. Stała się jedną z pierwszych szkół wojskowych w Rosji. Szkoła miała rejestrację mniej niż stu ludzi, ale oni byli wykształceni na najwyższym poziomie. Nadzorowany szkoła De wisiorek – szwedzki inżynier major. Z oczywistych przypadek, szkoła „porusza się” w Petersburgu – nowa stolicą wielkiego imperium.

Początkowo akademia wojskowa Mozhaiskogo doświadczony wielkie trudności ze względu na brak pomieszczeń i bazy materialnej dla treningu, ale ostatecznie został rozstrzygnięty. Prace powinny podjąć tylko wykwalifikowanych pracowników oświatowych. Z biegiem czasu, szkoła zaczęła oferować pełną edukację inżynierską i stać się autorytatywnym centrum Centrum Wiedzy w Rosji.

Studenci podlegają trybie ścisłym i zwolniony ze szkoły jako wspólne żołnierzy. Udowodnienie serwis na miejscu swoją wiedzę otrzymali oni rangę oficerów.

unia

Empress Elizaveta Pietrowna zgodziła się powiązać ze Szkoły Inżynierskiej Szkoły Artylerii. Nowy dyrektor N. I. Mordvinov odbył serię udanych reform zmodernizowanych szkolenia. Jest również możliwe uwolnienie szkoły jako oficer.

Pod Katarzyny II, związek Inżynierii i Artylerii szkoła została przemianowana Inżynierii i Artylerii obudowę szlachty. Ciało zostało zrobione zupełnie inny program treningowy, który był wyraźnie bardziej progresywny trening w innych instytucjach. Również ważne kursy w algebrze zostały wprowadzone, chemia, geografia, historia, rysunek, mechanikę i tak dalej. D. Wiele uwagi poświęca się edukacji moralnej, więc zostały zniesione kar cielesnych i umieścić nagrodę za doskonałe studium.

Po wstąpił na tron Pawła I, zacząłem nową rundę reformowania szlachecki Corps, który teraz stał się znany jako Drugiego Korpusu Kadetów. W 1864 roku, Drugiego Korpusu Kadetów został przemianowany drugiej szkoły wojskowej. Dyrektor gimnazjum stało GG Danilovich, który opracował zbiór zasad wewnętrznej struktury niż przekroczyła prawie wszystkie inne szkoły. Kiedy doszedł do władzy rząd tymczasowy, korpusu kadetów stały się ważnym elementem przygotowania młodych ludzi do służby wojskowej.

Historia ZSRR

Po rewolucji październikowej, kraj wykwalifikowany wojskowy były potrzebne, więc Korpusu Kadetów została nieco uproszczona. Po wojnie secesyjnej, Armia Czerwona była w potrzebie reorganizacji, aw sali Korpusu Kadetów wdrożyć szkoły wojskowo-technicznej Czerwonego Air Force. W pierwszej połowie ubiegłego wieku, stał się bardzo znany jako najlepszy lotnictwa techniczne instytucji edukacyjnych w kraju.

W 1941 roku Leningrad Air Force Academy Armii Czerwonej został stworzony, który znajdował się w miejscowości lotnictwa. W czasie wojny był w Akademii Yoshkar-Ola. W tym czasie ona wydała ponad 2000 professioanlnyh inżynierów wojskowych. Ponadto pamiętać, że okres jest jednym z krzeseł ran powiązać K. E. Tsiolkovskogo – N.A. Rynin. Był encyklopedia międzyplanetarnych wiadomości, składający się z 9 tomów. Ponadto Mykoła Rynin to jeden z twórców grupę do badań napędu strumieniowego. To ona zainicjowała najważniejsze badania w tej dziedzinie.

W 1945 roku Akademia otrzymała Order Czerwonego Sztandaru i został zwrócony do Leningradu. Tylko 10 lat później, w 1955 roku, Akademia nazwano A. F. Mozhayskogo – twórca pierwszego samolotu w Rosji. W 60-90 lat Space Academy Mozhaiskogo wielokrotnie zmieniła swoją nazwę, ale to działało w tym samym profilu. W 1961 roku szkoła odwiedził SP Korolev – główny projektant techniki rakietowej w Rosji w tym czasie. Interesujące jest to, że docenia działania Naukowej, przewidywania uporczywe uczniów do wielkiej przyszłości. Akademia zmieniła wiele imion, aż stał się inżynierii wojskowej Red Banner Instytut Mozhaisk.

Współczesna historia Akademii

Mozhayskaya Academy przeszedł nową rundę rozwoju we wczesnych latach 90-tych. W 1994 roku został oficjalnie potwierdził, że prototyp Akademii są School of Engineering. Zlecenie Ministerstwa Obrony został wydany, który miał do rozważenia 16 stycznia 1712 data powstania Akademii.

V. V. Putin odwiedził Academy w 2003 roku. Trzymał wywiad z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i osobiście rozmawiał z jej załogi.

struktura Academy

W szkole, młodzi ludzie otrzymują edukację wojskową. Przestrzeń Akademia Mozhaiskogo uaktualnił listę dostępnych działów w dniu 26 stycznia 2016 r. Kandydaci mogą wybierać spośród następujących działów: kontrola projektu samolotów rakiet kosmicznych złożonych systemów elektronicznych systemów kosmicznych infrastruktury kosmicznej, gromadzenia i przetwarzania informacji, wsparcie informacyjne, wsparcie badaniem, rakiety kosmicznej i obrony, i tak dalej ..

Oddział w Jarosławiu

Mozhaiskogo Akademii w Petersburgu ma swój oddział w Jarosławiu – wyższe Szkoły Wojskowej Obrony Powietrznej. Szkoła powstała w 1951 roku. Do tej pory nie może zdobyć wykształcenie w 6 specjalnościach wojskowych. Szkoła zatrudnia 6 lekarzy i 79 kandydatów nauk i 10 profesorów. Warto zauważyć, że struktura zarządzania szkoły osobiście bierze udział w defiladzie na Placu Czerwonym od 2009 roku.

kadry nauczycielskiej

Mozhaiskogo Akademii w Petersburgu oferuje profesjonalną kadrę pedagogiczną. W każdym okresie istnienia Academy to zawsze działało najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Wśród najwybitniejszych nauczycieli UWAGA: DI Mendelejewa, N. Dobrolyubov, NA Rynin, E. POPOP, A. H. Maslow i Smolitskii. Wszystkie z tych ludzi było wybitnych kultury i nauki, którzy sprawili, że ogromny wkład w rozwój całego społeczeństwa, a następnie okazały się utalentowanymi nauczycielami.

Znanych osobistości-akademia absolwentów

Wojskowa Akademia Przestrzeń nazwie A. F. Mozhayskogo wydała wielu dobrych ludzi, którzy kontynuowali tradycję rosyjskiej nauki poprzez rozwijanie i utrzymywanie go. Wśród najbardziej znanych absolwentów Akademii są następujące: I. M. Kutuzova – absolwent 1761 głównodowodzący podczas wojny z 1812 roku, wojska rosyjskie; A. A. Arakcheeva – absolwent 1783 roku polityk, który cieszył się zaufaniem Pawła I i Aleksandra I; AD Zasyadko – absolwent 1797 roku rosyjski projektant, artylerzysta i oficer; F. F. Buksgevdena – absolwent 1770, gubernator wojskowy w Rydze i Sankt Petersburgu, i tak dalej ..

konferencja

Petersburg Academy Mozhaiskogo regularnie organizuje konferencje, które zaangażowane dużo rozwoju intelektualnego młodzieży. W 2016 roku odbyło się ono do okrągłego stołu na temat małych satelitów w ramach globalnego forum „Armia 2016”. Przez 160-lecia konferencji prof V. V. Vitkovskogo odbyła się na poprawie środków i metod gromadzenia danych. W dniu 80-lecia Wydziału oprogramowania geofizycznych odbyła się Konferencja Naukowa na temat zagadnień środowiskowych i geofizyki wojskowa stosowane. W tym samym roku wiosna była konferencja na dużą skalę poświęcone robotyce dla potrzeb wojskowych Federacji Rosyjskiej.

Wojskowa Akademia Przestrzeń w Petersburgu Mozhaiskogo znany i ceniony jako autorytatywnych instytucji, która produkuje specjalistów. To właśnie stąd się specjalistów, którzy będą budować przyszłość Rosji, chronić i bronić swoich obywateli i terytorium.

działalność naukowa

Mozhaisky Akademia podyplomowe i doktoranckie studia, które mogą być prowadzone przez nikogo. Także w Akademii znajduje się 5 aktywnych thesis publicznego rady obrony z 14 różnych specjalności. Ponad 150 prac doktorskich zostały obronione w Akademii w ciągu ostatnich 5 lat.

Akredytacyjnej instytucji edukacyjnych opiera się głównie na dużej liczby nauczycieli akademickich ze stopni lub tytułów. Właściwe i profesjonalny personel pozwalają Akademia Mozhaiskogo przechodzą regularne procedury ponownej akredytacji i licencjonowania. Dzięki wieloletniej pracy i wytrwałej pracy personelu administracyjnego każdego roku Akademii staje się coraz bardziej popularny wśród kandydatów.