486 Shares 7308 views

Główne cechy mieszanki „Nestozhen”

Najlepszym pokarmem dla noworodka jest mleko, które zaczyna być produkowany w piersi matki na drugim lub trzecim dniu po urodzeniu. Jednak pomimo faktu, że charakter zdolność kobiety do wyznaczonego karmienia jej dziecko, wiele płci pięknej z różnych powodów, zarówno wczesnego kończenia pierś karmić dziecko, albo mają niewielką produkcję mleka kobiecego. Nie rozpaczaj, jeśli dziecko je lub nie zabraknie mleko, ponieważ istnieje wiele dostosowany do mieszanek mlecznych piersi dzisiaj. Będziemy patrzeć na drodze do butelki karmienie noworodka na przykład mieszaniny „Nestozhen”.


Wiele młodych matek uwierzyć, że karmienie sztuczne mogą przynieść szkody dla dziecka. W pewnym stopniu ten pogląd jest uzasadniony, ponieważ okruchy i tak lepiej trawić mleka. Ale co zrobić, gdy nie jest mało, lub dziecko nie chce ssać? Przyjść z pomocą dzieci wzoru mleka „Nestozhen”. Posiada status dostosowany, co potwierdza jego podobieństwo do składu mleka kobiecego. Do mieszaniny „Nestozhen” (są trzy rodzaje) są lepiej wchłaniane przez producenta (światowej sławy firma „Nestle”) dodaje się do specjalnych substancji – prebiotyki, które nie promują tylko pełną przyswajalność preparatu dla niemowląt, ale również poprawy trawienia okruchy.

Jest uważany za istotny fakt, że mieszanina „Nestozhen” dla noworodków, których opinie są w większości pozytywne, posiada wszystkie niezbędne witaminy, które są niezbędne dla pełnego rozwoju dziecka. Mieszanina ta może być podana do dziecka od pierwszych miesięcy życia. Pomimo faktu, że na początku dziecko może doświadczyć kolka o dyskomfortu w jelitach, po kilku dniach jego prawidłowego trawienia.

Mieszanina „Nestozhen” są trzech rodzajów: dla dzieci w wieku od 0 do 6 miesięcy (1), od 6 do 12 miesięcy (2), w wieku 12 miesięcy lub starszym (3). Pediatrzy w żadnym wypadku nie radzę dać mieszankę dziecka dla jego wieku. Na przykład, jeśli dziecko jest w wieku 6 miesięcy zostaną dostarczone pod numerem „2”, może on mieć problemy zdrowotne ze względu na nadmiar niektórych substancji. W przeciwieństwie do tego, czy dziecko w wieku od 6 miesięcy do mieszaniny numerem „1”, to nie otrzyma zestaw niezbędnych witamin dla jego rozwoju.

Zaletą mieszanek „Nestozhen” polega na tym, że zawiera prebiotyki. W ostatnich latach, pediatrów doradza matek, których dzieci ciągle cierpią z powodu kolki, używane do zmiany mieszanki do karmienia jest „Nestozhen”. Ta metoda karmienia nie powinno być panaceum dla kobiet, które po prostu nie chcą karmić swoje dziecko mlekiem matki. technika karmienia piersią zostało nam dane przez naturę, ponieważ najlepsze. Resort do sztucznego karmienia jest konieczne tylko w przypadku, gdy wszystkie zostały próbuje poprawić metody nie pomagają naturalną laktację. I formuła mleka „Nestozhen” jest idealnym miejscem, aby pomóc jeśli nie możesz karmić piersią swoje dziecko.