710 Shares 7011 views

Przegląd Porsche Carrera

Przez cały czas główną funkcją Porsche 911 Carrera był głośnik. Jednocześnie dynamika bez kompromisów. 911 nie powinno być zręcznościowa samochodów sportowych, nadziewane różnymi elektroniki w najbardziej turbiny. Więc po prostu położyć silnik zamiast tułowia i dodać możliwość przyspieszenia do „setki” przez 5 sekund – to nie znaczy, aby utworzyć nowe Porsche 911. Samochód ten stwarza cały szereg różnych czynników, które mają obsesję na punkcie jednej rzeczy – to powinno działać w taki sposób, aby dać w sumie 911 ,

Nowy silnik dla naszego bohatera – 3,4-litrowy wolnossący silnik, który produkuje 350 koni mechanicznych. To tylko liczby, które w rzeczywistości może oznaczać, że lekka konstrukcja nadwozia szeroko stosowane stopu aluminium i magnezu. Albo, że pierwsze Porsche Carrera 911 było opcjonalne dynamiczne wsparcie silnik, który do tej pory oddano tylko 911 Turbo i wściekłego Porsche GT-3. Z drugiej strony, to sugeruje, że przed wami diabelnie eleganckie, ale jednocześnie bardzo ostry, z tyłu napędu samochodu sportowego. Ilość elektroniki i wpływ na wszystkie ich wartości 120 tysięcy euro – jest to również Porsche 911.

Tryby Podwozie, pudełko z dwoma sprzęgłami i aktywnego zawieszenia – to hołd dla wymagań naszych czasów. Dzisiaj 911 nie jest prostym rozwiązaniem do użytku publicznego lotu-samochodu. To, w szczególności, dowód swojego stanu, a zmysł smaku i zrozumienia historii, a jeśli nie jest dziwne, zrozumienie gospodarki. Po tym wszystkim, teraz obecne w systemie start-stop Porsche Carrera, rekuperacji energii kinetycznej, a nawet systemu dystrybucji ciepła w celu maksymalizacji zużycie paliwa.

Zewnętrznie samochód wygląda świetnie: eleganckie linie nadwozia, wloty powietrza mieszanka, trudnych do grzejników wygina skośne światła tylne i inne wynalazki projektowania inżynierowie Porsche stosowane w tym modelu. A wszystko to z niezaprzeczalnym czynnikiem, który samochód jest wyraźnie widoczny „genetyka” swoich towarzyszy, wydany 50 lat temu. Jednak wygląda naprawdę imponująco, świeże i piękne.

Porsche Carrera 911 – to jedno przejście do następnego poziomu, ponieważ jest on zobowiązany do delikatnie budzić jego właściciel czuje się na wyższy poziom. Dotyczy to zarówno pod względem napędu, jak również podczas codziennych dojazdów do pracy: kolor skóry, line-up urządzeń, możliwość elektronicznie regulować wszystko gdzie można wziąć elektryka. Z zastrzeżeniem wszystkie funkcje sterownika: 2-strefowa automatyczna klimatyzacja, system rozrywki, Immobilizer, Nawigacja, sportowe siedzenia i kierownicy, ogrzewanie siedzeń i znacznie więcej. Ogólnie wszystkie pytania w tej drogi skalibrowany, a nawet zapach w kabinie mówić o jednej rzeczy – że samochód powinien wyróżniać. I w tym samym czasie, wydzielają hormony od jego właściciela. Dlatego, polerowane aluminium z napisem na kierownicy PDK, takich jak doskonała, jak trójwymiarowego GPS Navigator w stylu firmowego, lub jako oddzielny przycisk, który pcha spoiler. Dlaczego to wszystko? Odpowiedź jest prosta – reflex Porsche.

Grzech nie myśleć o pewnych modyfikacjach Porsche Carrera 911. Po tym wszystkim, to jest podstawa. Jednakże rynek wytwarzana i bardziej fertyczny model sportowego samochodu, gdzie dodanie indeksu Carrera S, 4S i 2, zamienny z tych samych podstawień. Wszystkie te wersje mają mocniejszy silnik 3,8-litrowy zdolny do rozwijania zdolności w 400 koni mechanicznych – samochodu odrzutowego. Maksymalna prędkość w tym samym czasie jest równa 304 km / h, a nawet sto samochód jest w 4,5 sekundy. Oto on, Porsche Carrera, których cena, jak wspomniano powyżej, wynosi 120 tysięcy euro, a za wersje zmodernizowane dostać gotowy zapłacić 4-5 tysięcy więcej.