779 Shares 5570 views

Konstrukcja oraz dane techniczne. "Fiat Ducato" 3 pokolenia

Kilka lat temu, pierwsze 2 minibusy z włosko-francuskiej trio ( „Citroen Jumper” i „Peugeot Boxer”) weszła na rynek rosyjski, który jest obecnie z powodzeniem wdrożony. Ale osoba trzecia – „Fiat Ducato” – trochę późno z debiutu. Dlaczego tak się stało? Chodzi o to, że od 2007 roku oraz, Sollers zwolniony poprzedni (drugi) generację maszyn, a tylko 4 lata później produkcja tych samochodów były zminimalizowane.
Pod koniec 2011 roku spółka wprowadziła do publicznej nowej generacji „Fiat Ducato” Dane samochodów i konstrukcji nie różni się od wyżej wymienionej „kołków” i „The Boxer”. Na wiosnę 2012 roku, to minivan w końcu dotarł do Rosji, która jest obecnie sprzedawany w pełnym rozkwicie. Jak wiecie, dzisiejszy artykuł będzie koncentrować się na trzeciej generacji tego legendarnego samochodu.

wygląd

aktualności z zewnątrz ma dużo nowych części. Przede wszystkim, minibus zastąpić przedni zderzak, który obecnie składa się z kilku części – dolną bloku na dole świateł przeciwmgielnych, chromowane wkładki w środku logo grupy i ogromnym kratki, które wraz z reflektorami jeśli odcinków szyby. Nawiasem mówiąc, przednia szyba dodała trochę rozmiarów, co daje kierowcy pełną kontrolę wszystkich procesów zachodzących w przedniej części samochodu. I uważaj na „ogonie” Pozwól nowe lusterko wsteczne, które jest obecnie podzielony na kilka części. Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja nowej i ciała strukturę, która staje się coraz bardziej zaokrąglony dodatnia różnica współczynnika przeciągania.

Jakie są parametry techniczne? „Fiat Ducato” nie otrzymała żadnych istotnych zmian w zakresie silników. Ale teraz są one w porównaniu z poprzednimi wersjami stały się o rząd wielkości bardziej ekonomiczne i bardziej produktywne. producent silników benzynowych rozwijać wyłącznie w stan napędowego. „Fiat Ducato” wyposażona jest w trzy jednostki. Pierwszy silnik ma pojemność 115 koni mechanicznych i objętości roboczej 2.0 litra. Drugi olej napędowy o objętości roboczej 2.3 litra ma moc 148 „koni”. silnik linia uzupełnia silnik o pojemności 177 KM i pojemności 3,0 litra. Wszystkie silniki są w pełni zgodne z normami ochrony środowiska Euro-5, a ich przedział serwis mezhservisny wzrosła do 20 tys. Km. W związku z tym dane techniczne ( „Fiat Ducato” seen) stają się coraz bardziej zaawansowane niż w drugim pokoleniu.

Nawiasem mówiąc, wszystkie urządzenia są wyposażone w dwa rodzaje przekładni mechanicznych w zakresie od 5 do 6 etapów. Montaż producenta przekładni automatycznych nie dostarczył.

Ze względu na fakt, że nowy produkt ma tak wysoką wydajność „Fiat Ducato” Generation 3 oferuje dobrą wydajność wydajność pod względem zużycia paliwa. W gazowo van zajmuje około 6,5-8 (w zależności od mocy silnika) litrów na 100 km.

cena

Koszt nowych minivanów trzeciej generacji waha się od 700 tys. Do 1 mln 380 tysięcy. Rub. Przedsiębiorcy dał kredyt na ceny producenta i zatwierdzony dobre osiągi. „Fiat Ducato” 3rd generacja jest obecnie niezbędnym narzędziem w biznesie.