125 Shares 4789 views

Jak otworzyć konsolę w „CS GO” – rozwiązania

„CS GO” (CS GO) – następca słynnego strzelance CS 1.6, pełnoprawnym dyscypliny eSports. Po prostu, kiedy deweloperzy rozumieć, że „1.6” jest nieaktualny (dotyczy to również silnik graficzny i fizyki) i rzucanie tak wielki projekt byłoby przestępstwem. Nowe gry – nowe problemy, które często stawia gracza w martwym punkcie.

Jeden krok do przodu

Nowa gra odziedziczył wszystkie podstawowe funkcje, ale także dodano nowe. Jednak w istocie jest to ten sam strzelec: te same bronie, te same przeciwstawne strony, ta sama konsola. CS GO, nawiasem mówiąc, nie ma mniejszą wartość. Przez to wszystko ustawione Micro, dzięki której możemy z niezwykłą dokładnością kolor jego oczu, jego wielkość, szybkość ruchów myszy, i tak dalej. Jednak na pierwszy gracze nie wiem jak otworzyć konsolę w „CS GO”. W poprzedniej wersji, funkcja ta została włączona jako standard, ale teraz trzeba ręcznie włączyć.

metoda 1

Spójrzmy na to, co trzeba zrobić, aby włączyć tę funkcję. Iw jaki sposób. Otwórz konsolę w „CS GO”, można użyć zwykłych ustawienia. Aby to zrobić, przejdź do gry w "Help and Settings", a następnie znaleźć "Enable Developer Console" i zmienić ustawienie na "Tak". Konsola jest aktywowany przez naciśnięcie klawisza „~” gorący (tyldy).

metoda 2

Jednak pierwsza metoda nie może pomóc. Nie zdarza się to często, ale to nie występuje. Jeśli wykonane po zabiegu konsola nadal nie chce się włączyć, trzeba wyjść z gry. Następnie w pary ( „Biblioteka gier”), aby wybrać „CS GO”, kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwę gry. W menu skrótów kliknij polecenie „Właściwości”, a następnie „Ustaw opcje uruchamiania” linię zarejestrować następujące: «-console» (bez cudzysłowów).

Ale jeśli nawet wówczas konsola nie włącza się ciebie, sprawa jest zarówno w kluczu, który jest odpowiedzialny za jego aktywację lub dopracowanie gry. Zmień je na rozsądnych powodów, dość problematyczne. Trzeba będzie zmienić domyślny klawisz „~” do jakiejkolwiek innej konsoli.