379 Shares 9940 views

Michaił Kazakow, aktor (Ilya Polezhaykina)

Jeden z najbardziej znanych komedii krajowej serialu telewizyjnym był projekt „Córka ojca.” Wielu znanych artystów grał w interesujący zabawnymi postaciami. Oto jak każdy aktor powinien być sądzony. Ilya Polezhaykina – bohater, kochany przez widza od pierwszej serii. Charyzmatyczny zabawny facet po prostu nie może pomóc, ale powodują twarzy szczery uśmiech. Ale wykonany obraz sceny która aktorem?

Ilya Polezhaykina – rola dobroduszną prostaka

Więc więcej. To znaczy o Michaiła Kazakov? Po nakręceniu dużo stali w serii nazywają go „aktorem Ilya Polezhaykina”. W historii facet studiuje w tej samej klasie jak siostry Vasnetsov. Siada przy biurku z Galinoy Sergeevnoy, grana przez Elizabeth Arzamasova. Dziewczyna wykonuje dla Ilya pracy domowej, a on z kolei chroni ją. Umysł młodego człowieka, jak mówią, nie świeci. Jednak siła fizyczna nie jest równa niego. W tej roli doskonale zbliżył Kazakowa, tego konkretnego aktora.

Ilya Polezhaykina najbardziej kocha gimnastyka i jest fanem klubu piłkarskiego CSKA. Facet bierze za przykładem swojego starszego brata i ojca. On staje się mistrzem wszystkich branż. Po Galina miejsce w jego sercu zajmuje student szkoły zawodowej o nazwie Katya (granej przez Kseniya Nepotrebnaya). Po szkole, młody człowiek idzie do Akademii Policyjnej, a po pracy w wydzielonym obszarze, gdzie siostry żyją.

„Bigosu”

Michaił Kazakow – aktor (Ilya Polezhaykina), który stał się sławny już w dzieciństwie. Misha Kazakow po raz pierwszy pojawił się w telewizji w humorystyczny kroniki filmowej „Jumble”. Chłopiec od razu spodobał się publiczności. Uśmiechnięty dobroduszny grubas był jakby stworzony dla „Jumble”. Dlatego zagrał Michael rok po roku, aż szesnaście. W sumie brał udział w 21 działki. I będzie to zgodzić, dużo!

Nawiasem mówiąc, Misza nie kochał tylko publiczność. Ludzie na całym chłopiec lubił także. Dorastał bardzo miły i delikatny, choć nie był przeciw chuligaństwo. Do chłopca nauczyciel traktowani bardzo dobrze. Ma niesamowitą pamięć. Krótko mówiąc, facet nie pozostają niezauważone.

Kino nie mógł przejść przez

Na najwyższym poziomie, byliśmy w stanie pokazać swoje umiejętności w „córka ojca” aktorów. Ilya Polezhaykina – nie po raz pierwszy rola Michaiła Kazakov. Przed kręcenia show aktor pojawił się w odcinkach w filmie „Dzień Money” i „Escape”. Na temat roli Polezhaykina Misha został zaproszony w 2007 roku. Aktor już chodził dwudziestym roku, ale musiał grać dziesiąty uczeń klasy. Jednak patrząc na ten dobroduszny bumpkin z prawdziwego dziecięcym uśmiechem, można by pomyśleć, że jest to faktycznie nie więcej niż szesnaście lat.

Kazakova bohater – człowiek, o którym można powiedzieć „siła jest – nie należy nic.” W ogóle, to jest słodkie idiota, który z wielkim trudem podane badanie. Nie mógł sobie poradzić z pracy domowej, jeśli nie Halina. We wszystkich tego znaku powoduje, że widz dużo współczucia z powodu swej bezpośredniości i dziecinnej naiwności.

Funny kalambur

I wreszcie. W serii jest usuwany i prawdziwy Ilya Polezhaykina! Aktor jego prawdziwe nazwisko nie mogą być wykorzystane w filmie. Bawi Philippe, starszy brat Ilia. W ogóle, to jest znany aktor widz poprzez udział w KVN. Grać facet zaczęło się w 1998 roku. W 2006 roku był już finalistą Major League. Jeden z liderów zespołu księżyca łatwo zrealizowany na scenie różne obrazy. Występy Ilya spowodowane nieopisany zachwyt widza. On – rzeczywiście prawdziwy talent!

Dzięki nabyte doświadczenia KVN games aktora, Polezhaykina grał dobrze w filmie. W 2007 roku został zaproszony do serii „córka ojca.” To brzmi śmiesznie, ale fakt pozostaje faktem: Polezhaykina odgrywa rolę Polezhaykina! Jednak taki przypadek nie jest przypadkowy. Pracowałem nad scenariuszem Ilya razem z innymi członkami KVN.