423 Shares 4459 views

Gribkova Natalya Borisovna: biografia, ciekawostki, rodziny i osiągnięcia

Gribkova Natalya Borisovna – Rektor Uniwersytetu Społecznej rosyjskiego państwa, doktor nauk ekonomicznych i profesora nadzwyczajnego. Ale ta piękna i atrakcyjna kobieta i wciąż wszechstronny osobowość i jej życie zawsze odbywa się pod uwagą prasy.


dzieciństwo

Gribkova Natalia urodziła się w Moskwie w dniu 4 lipca 1976 roku. Jej matka pracowała w neurologa ze szpitala. Nawet w dzieciństwie Natalia Gribkova zafascynowany sportem, a rodzice starali się zrobić wszystko, aby dziewczyna zrealizować się w tej dziedzinie. I pomógł dziewczynie połączyć naukę w szkole z jej zajęć sportowych.

sukces sportowy

Pierwsze sukcesy sportowe doszli do dziewczyny bardzo szybko, choć jej praca w tym celu musiał pracować. Codzienne wyczerpujący ćwiczenie doprowadziły do tego, że stał się laureatem wielu konkursów. Odbyły się one nie tylko na poziomie powiatu, ale także w Rosji.

W 1991 Gribkova Natalya wszedł rosyjskiej reprezentacji juniorów. Lekkoatletyka stała się ważnym elementem życia Natalii. W ciągu czterech lat, że był częścią zespołu, stała się laureatem międzynarodowych konkursów. Wśród dokonań tego wielkiego sportowców zostały wygranej i działa: dystans i odległości ośmiu metrów i pół tysiąca metrów. I nawet wygrała w przekaźniki, takie jak 4 do 400 metrów.

W związku z tym, że otrzymał tytuł Master of Sports. I w trzynastu lat w dziewczynie nie było nawet książka dzieło, w którym stwierdzono, że Natalia Gribkova jest sportowcem-instruktor. Nawiasem mówiąc, dziewczynka otrzymała i płace. Jej opłata była doskonałym dodatkiem do rodzinnego budżetu, ponieważ jest o połowę płace matką.

formacja

Ale zajęcia sportowe nie zakłócają Natalya aby zdobyć wykształcenie. Dobrze wiedząc, że trzeba mieć jakiś zawód, Gribkova Natalya wchodzi State University 1993 nazwany Plechanow. Gospodarka i wszystko z nią związane, duże zainteresowanie dziewczyna.

Studia na uniwersytecie jest łatwe, a dla niej Gribkova Natalia postanawia opuścić ten sport, nawet tam, gdzie może to być świetlana przyszłość. Studiowała na dwóch wydziałach: „Finanse i Kredyt” i „Opodatkowanie”. W 1997 roku z wyróżnieniem ukończył Uniwersytet rosyjskiej dziewczynki.

Ale zajęcia edukacyjne tak urzekło dziewczynę że Natalya Gribkova, Pochinok przez męża, w 2000 roku wstąpił do szkoły absolwent uczelni macierzystej przez specjalne „polityki podatkowej”. Tam nauczył się 2002 roku. W tym czasie udało jej się zdobyć wykształcenie w Russian State University Społecznej. A w 2001 roku, z tezą, otrzymał doktorat w dziedzinie ekonomii.

W roku 2004, doktorat z ekonomii na tym samym wydziale uzyskano. W roku 2014 – tytuł profesora nadzwyczajnego w kategorii „Podatki i opodatkowania”.

praca naukowa

W celu uzyskania zaawansowanych stopni, żona naprawczy, Natalya Gribkova, przeprowadzono wiele badań w sferze gospodarczej kraju. Była zainteresowana sposób kraj idzie emerytalnej, jaką politykę fiskalną i co system podatkowy jest budowany. Zastanawiała się, jak środki budżetowe i zasoby poza nim są ze sobą powiązane i wpływ na ludność. Ponadto, jego badania Natalia B. starał się znaleźć sposoby tworzenia budżetu i podatków, gdzie obywatele będą bardziej aktywne.

Szczególną uwagę przywiązuje się do rozwoju Natalia Gribkova biznesu. Wszystkie jego badania i rozwój nie były widoczne tylko kolegów i rząd, ale również wysoko ceniona.

praca socjalna

Natalia B. aktywnie zaangażowany w pracę społeczną. Obecnie jest członkiem Akademii Nauk Społecznych Rosji. Ale w tym samym czasie z powodzeniem łączyć pracę na socjologii i socjalizacji, gdzie jest to pierwszy zastępca EMA IN.

Pomimo tego zatrudnienia i pracy badawczej i jej głównej działalności, Natalia Gribkova, żona prominentnego polityka Aleksandra Pochinka, jeszcze członkiem Trybunału Konstytucyjnego stowarzyszenia edukacyjnego i metodycznego rosyjskich uniwersytetów, jak również transakcji i działań ekspertów w Dumie Państwowej Komisji Finansów. Ale jest to aktywny i atrakcyjny Natalia B. nie zamierza przestać.

kariera

Kariera Natalie grzybicze rozpoczęła się trzynaście lat i jest związany ze sportem. Jej pierwszy w skoroszycie stał się zawód sportowiec-instruktor w lekkiej atletyce, a następnie, od 1994 do 1996 roku pracował jako księgowy w prosty i „STROJSERVIS”.

W 1996 Gribkova Natalia, którego biografia pełna jest zdarzeń, staje się stałą pracę w branży konsultingowej. Jest siedem lat czas, aby połączyć nie tylko studia z pracą, ale również pracował w dwóch firmach.

Jej ciężka praca prowadzi do tego, że była oferowana fotel wiceprezesa „Gazpromu”. Dwa lata później popełnił i że gazowni, ale już zaczynają angażować się w działalność bankową w 2005 roku. Po raz pierwszy rozpoczął pracę w „Raiffeisenbank”, gdzie szybko rozwijał się przez szeregi. W ten sposób, była w stanie do 2009 roku osiągnąć pozycję przewodniczącego doradcą zarządu.

Ale w 2010 roku, Natalia B. przeniesione do PKO i został dyrektorem zarządzania. To idzie do pracy z oddziałów banku, ale radzi sobie.

Ale w tym samym czasie do czynienia z Natalią B. i nauczania. Tak więc, od 1998 roku wykłada na macierzystej uczelni na Wydziale „Podatki”. W 2011 roku, nie była wykładowcą Uniwersytetu imienia Plechanow i został profesorem. Poprzez coraz szef samym wydziale.

W 2014 roku szczyt w nowym roku nauczania osiągnięte: Natalia B. powołany działając rektora Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Społecznej. Jej doświadczenie w pracy na więcej niż dwadzieścia dwa lata. Duża część tych lat pracy została poświęcona badań i nauczania.

Dużą rolę w rozwoju kariery Natalia grzybiczych grał męża, który był nie tylko znanym politykiem, ale także potężnym człowiekiem.

publikacje naukowe

Obecnie Natalya Borisovna Pochinok ma różne publikacje naukowe. Wszystkie z nich są poświęcone są tematyce ekonomicznej. Głównym tematem jej publikacji – to podatki. naukowego „Teoria i historia opodatkowania” został opublikowany w 2014 roku. Były też inne interesujące i pouczające publikacje naukowe.

We współpracy z innymi naukowcami Natalia B. i został wydany trzy szkolenia i instrukcje dla nich.

życie osobiste

Jej przyszły mąż spotkał Natalia Gribkova jeszcze jako student, kiedy studiował w Akademii imienia Plechanow i Aleksander Pochinok w czasie uczył tam. Był żonaty, a jego córka dorastała w rodzinie. Dyplom, który pisała go one współdziałać. Wkrótce po rozwodzie Aleksandra Pochinka z pierwszą żoną i został uwięziony drugie małżeństwo Nataley Borisovnoy grzybiczych, które zdecydowały się zachować jej nazwisko panieńskie.

W 2000 roku młoda rodzina miała syna Piotra, w 2002 – syna Aleksandra. Natalia urodziła dzieci Gribkova w Ameryce, które mają podwójne obywatelstwo. Jak wszystkich obywateli tego kraju i jego synowie mają prawo do doskonałej edukacji. Teraz dla swoich dzieci Ameryka jest stałe miejsce zamieszkania. Dlatego są one obecnie naukę w szkołach prywatnych w Stanach Zjednoczonych.

Ale za to przez długi czas, Natalia B. krytykowane, ponieważ promuje naukę rosyjskiego, a dzieci byli szkoleni za granicą. Z tego powodu w 2015 roku zdecydowała się wyjechać nawet na stanowisko rektora uniwersytetu. Ale jest też inna wersja tej niespodziewanej decyzji. Wiele z jej kolegów stwierdził, że w swojej pracy naukowej podczas sprawdzania plagiatu było zbyt wielu miejsc zapożyczonych z dzieł innych. W związku z tym, że po prostu poproszony o opuszczenie stanowiska. Ale pozostał uczyć na uniwersytecie.

Wspólnie para żył od czternastu lat. Alexander Pochinok starał się pomóc żonie we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Ale w 2014 roku Aleksandr Pochinok zmarł na udar mózgu. Dopiero po śmierci męża, Natalia B. wziął jego nazwisko.