417 Shares 2319 views

Dyspozycja prywatnym domu

W tym artykule będziemy udzielać porad i wskazówek dla projektantów, które muszą być brane pod uwagę w tej pracy, jak układ prywatnego domu. Plan architektoniczny budynków mieszkalnych – to przede wszystkim informacje na temat wielkości domu, liczba pomieszczeń mieszkalnych i pomieszczeń pleców, ich związek ze sobą. To się rozumie przez określenie „wewnętrznego układu prywatnym domu”, których cechy zależą od właściwości operacyjnych i funkcjonalnych mieszkań. Korzystanie z obiektów kosmicznych w pełnym wzrostem tzw jakości mieszkań.


sal

Oczywiście, w przyszłości właściciele sami określić, jaki będzie układ prywatnym domu i jego podział na strefy funkcjonalne. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie pokoje można podzielić na kilka grup i wyróżnić dwa z nich są najważniejsze z nich: a obszary dzień i noc. Na przykład, pokój dzienny, jadalnia i kuchnia – to codzienne korzystanie z pokoju, ponieważ mają lokatorów, głównie przebywających w ciągu dnia. Dlatego te przesłanki lepsze pozycjonowanie na parterze od strony południowej, południowo-zachodniej i południowo-wschodniej – w tych obszarach ponad naturalnego światła.

Dzięki zastosowaniu siedzibie nocy obejmują sypialnię, łazienkę i garderobę. Nazywane są prywatne. Pokoje te nie są zalecane do umieszczenia na słonecznej stronie. Wyjątkiem jest sypialnia: lepiej jest naturalne światło słoneczne trafienia w godzinach porannych. Planując prywatnym domu obejmuje więcej niż jedną liczbę pięter, powierzchnia spania w pomieszczeniu jest lepiej mieć się na wyższych piętrach. A jeśli w domu jednopiętrowym, na drugiej stronie.

Ocena życzenia

Przeplanowania prywatnym domu lub budowy nowego zawsze rozpoczyna się od przeglądu architekta z życzeniem klientów. To daje dużo informacji dla przyszłej pracy, a także przyczynić się do ustalenia ogólnej styl przyszłej struktury. Następnie zadaniem architekta – kompozycyjnie i funkcjonalnie połączone ze sobą wszystkie pokoje, aby zorganizować przestrzeń prawidłowo określić ilość światła, i tak dalej. Wiele z nich jest potrzebny do przeprowadzenia tego pracować samodzielnie, ale jest to duży błąd. Architekt powie Ci, jak zmienić dopuszczalne otwory okienne lub ścienne, nie zakłócając przy tym ogólnej struktury i składu struktury, gdzie można zwiększyć obciążenie na ścianach, i skąd je porzucić.

Poruszanie się wewnątrz domu

Układ pomieszczeń i ogólnego układu prywatnym domu jest określone, jak będzie ruch wewnątrz obudowy. Jednocześnie odgrywa ważną rolę, która będzie znajdować się na wejście do domu. Domyślne prywatne pokoje położone są z dala od grupy czołowej i miejscach dużego natężenia ruchu. Bardzo często korytarz wizualnie integrować z pokojem dziennym lub przestrzeń hali.

Dla nowoczesnych domów charakteryzujących się dużym prosmatrivaemost i otwarte przestrzenie, a także czytelne wzory. W razie potrzeby, przestrzeń może być wizualizowane za pomocą limit struktur komórkowych lub mebli. Ponadto, będzie regularnie aktualizować swój wystrój domu.

Jak widać, planowanie prywatnym domu – to jest bardzo poważna i wymaga znajomości nie tylko fundacji artystycznych lokalu rejestracji, ale również znajomość podstaw inżynierii i architektury.