463 Shares 1306 views

Oznacza „długi” (krem). Instrukcje użytkowania

Lek jest „long” (krem), którego cena wynosi 94 rubli, to NSAID do użytku na zewnątrz. Lek ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i lokalny wpływ antiekssudativnoe. Substancja czynna – ibuprofen. Wpływ leków spowodowana jest zdolność do zmniejszenia biosyntezy prostaglandyn – mediatorów zapalnych. Lek zmniejsza lub eliminuje ból (w stawach podczas ruchu lub w spoczynku włącznie), poranna sztywność i zmniejsza obrzęki, ułatwia ruch.

Oznacza „długi” (krem). Instrukcje użytkowania. świadectwo

Lek jest zalecany do patologii zwyrodnieniowych, zapalnych w układzie mięśniowo-szkieletowym. W szczególności lek jest przyporządkowana „obowiązek” (śmietana), analogi narkotyków (środek „Ibuprofen”, na przykład) w łuszczycowe zapalenie, reumatoidalne zapalenie stawów, zespół stawowej na podstawie zaostrzenia reumatyzmu i dny. Przez wskazania obejmują barku, zapalenie kości i stawów deformując typ, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, rwa kulszowa, lumbago. Medycyna „obowiązek” (krem) – zgłoszenie użytkownika zawiera takie informacje – to zalecany do skręceń, zwichnięć, urazy (gospodarstwa domowego, sportu, produkcji) w przypadku braku naruszenia integralności tkanek miękkich. Skuteczny lek do obrzęków pourazowych w obrębie tkanek miękkich, podarte więzadeł lub mięśni.

Reżim dawkowania

Medycyna „obowiązek” (krem) pouczenie o aplikacji pozwala tylko do użytku zewnętrznego. smuga mazidła z pięciu lub dziesięciu centymetrów powinien być stosowany na powierzchni skóry w obszarze problemów. Lek jest starannie wtarty w powierzchni aż do całkowitego wchłonięcia. Leki stosowane dwa lub trzy razy w ciągu dnia. Okres wykorzystania funduszy nie powinien być dłuższy niż dziesięć dni. Kiedy potrzeba więcej długotrwałego leczenia należy skonsultować się ze specjalistą.

Lek jest „long” (krem). Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

Na podstawie prawdopodobnej leczenia alergii w postaci podrażnienia skóry, swędzenie, pieczenie. Pacjenci są zaczerwienienie, aw niektórych przypadkach – skurcz oskrzeli. W przypadku negatywnych skutków leczenia oznacza „długu” (krem) – instrukcja obsługi ostrzeżenie o tym – należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Lek nie jest zalecany do egzemy, płacząc dermatozy, zainfekowane skaleczeń i ran. Wyznaczyć narkotyku w wieku jednego roku, w czasie laktacji, ciąży. Leki przeciwwskazane nietolerancji składników w obecności danych z wywiadu ataków astmy oskrzelowej i innych objawów alergicznych powodowanych przez NLPZ, kwas acetylosalicylowy.

informacje dodatkowe

Lek nie jest zalecany do stosowania na błony śluzowe, na powierzchnię skóry z zaburzeniami integralności. Należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku braku efektu leczenia przeprowadzono lub gdy pogorszenie konieczne jest zastosowanie do lekarza. W przypadku ciężkiej choroby podczas dopuszczalnym połączeniu miejscowym leczeniu doustnymi NSAID.