770 Shares 5560 views

chlorowodorek drotaverina

chlorowodorek Drotaverina dotyczy kompozycji farmaceutycznej o działaniu spazmolityczne. Jego działanie kieruje się do mięśni gładkich przewodu pokarmowego narządów, układu moczowo-płciowego i układu żółciowego, jak również warstwę mięśniówki gładkiej naczyń. Drotaverina chlorowodorek (Nospanum) sprzyjając rozluźnienie mięśni gładkich warstw, jest w stanie wyeliminować skurcze. Ponadto, lek poprawia odżywianie tkanek tlen poprzez rozszerzenie światła naczyń. chlorowodorek Drotaverina ma możliwość zmiany potencjału błony komórkowej i przepuszczalności. Lek zmniejsza aktywność enzymatycznego fosfodiesterazy, wspomaga właściwe (jednorodne) zwiększają poziomy cAMP i początkową absorpcję komórek jonów wapnia.


Drotaverina Chlorowodorek charakteryzuje się niskim stopniem sprzęgania z białkami osocza. Głównie wiąże się beta i alfa-globulin, albuminy. W ciągu czterdziestu pięciu sześćdziesiąt minut po podaniu doustnym zastosowanie osoczu przejawia maksymalne stężenie substancji czynnej. Okres półtrwania rzędu dwudziestu dwóch godzin. Wydalanie metabolitów produkowanych głównie z moczem. Część wydalania leku występuje w kale.

Lek (w postaci zastrzyku i tabletki) jest przypisany do wyeliminowania bólu i charakter spastyczne tłoczności skurcz. chlorowodorek Drotaverina przedstawia wrzód żołądka, pęcherzyka żółciowego, zaparcia, spastyczne etiologii odźwiernika skurcz mięśni gładkich i Cardinal karty żołądka, zapalenie pęcherza moczowego, kamicy moczowej, odbytnicy, pyelitis i uretrolitiaze. Lek ten jest stosowany w skurcze jelit spowodowane przez gazy opóźnienia i spastyczne zapalenie okrężnicy. Lek może być również stosowany podczas prowadzenia diagnostyki, w tym holetsistografii. Drotave przypisane do rozszerzenia naczyń w identyfikacji gładkich naczyń skurcze mięśni bóle głowy usuwania warstwy skurcz w naczyniach mózgowych. lek często stosowany w algodismenoree w praktyce ginekologicznej. Lek może zapobiegać i wyeliminować mięśni gładkich skurczów macicy w czasie ciąży i w przypadku groźby poronienia. To jest również wskazany w okresie dostawy dla spasmolysis i przedłużające ujawnienie macicy gardła i ataki przy urodzeniu.

Drotaverina chlorowodorku. Instrukcje.

Preparat w postaci tabletki do zażywania doustnego. Tabletek nie należy żuć ani kruszyć należy połykać w całości, z wodą w wystarczających ilościach. Lek nie zależy od pory posiłku. Dawka i czas trwania leczenia jest ustalona indywidualnie przez lekarza prowadzącego.

Dla młodzieży (w wieku ponad dwunastu lat) i dorosłych, aby złagodzić bóle spastyczne powołać 1-2 tabletki (40-80 mg) dwa lub trzy razy dziennie.

Dzieci poniżej dwunastu lat preparatu podano zgodnie z powołaniem lekarskim.

Lek w postaci iniekcji podaje się domięśniowo. W przypadku pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby, może opóźnić wprowadzenie leku dożylnie. Taki sposób jest ważna tylko po przyjęciu pozycji poziomej pacjenta. Zaburzenia krążenia obwodowego, w które jest spowodowane przez naczyniowych mięśni gładkich warstwy skurcz powolne podawania dotętnicze.

Z reguły pacjenci tolerują leków. Jednak w niektórych przypadkach, mogą wystąpić skutki uboczne. Na przykład, pacjenci mogą wystąpić nudności, zaburzenia stolec, wymioty. Mogą wystąpić i zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, takie jak naruszenie czuwania i tryb spoczynku (uśpienia), bóle głowy, omdlenia. Zdarzały się przypadki, zaburzeń układu sercowo-naczyniowego, objawiających się tachykardii, zaburzeń rytmu serca, obniżające ciśnienie. Możliwe jest również obrzęk błony śluzowej nosa, reakcje alergiczne, skurcz oskrzeli.