86 Shares 7123 views

Aquapark w Abchazji, Gagra

Aquapark w Abchazji znajduje się na plaży. Niedaleko tytułowego hotelu „Abchazja”. To tylko luksusowe miejsce. Nie ma prawie wszystko dla komfortowego, leniwe wakacje. Morze, słońce, wielka ilość brzegową z całej infrastruktury turystycznej, zarośnięte reliktowe lasy górskie stoki łagodnie w dół do morza. Powstaje uzasadnione pytanie, dlaczego ktoś potrzebuje czegoś innego. Ale tak wielu ludzi chce czegoś więcej. Ostre doświadczeń sportowych i adrenaliny we krwi. I przybywszy w słonecznej Abchazji, wiedzą, co adres jest nadal możliwe do znalezienia – Abchazja Gagra, park wodny.

powitanie

Aquapark w Abchazji trochę więcej niż tylko aquaparku. Od razu aż jednym egzemplarzu i jest nowością w infrastrukturze turystycznej kraju. W pewnym sensie, jego budowa na tej stronie oznacza odrodzenie życia w całej branży turystycznej abchaskiego w nowym terminie. Luksusowy abchaski brzeg był ulubionym miejscem wielu pokoleń ludzi. Ale to tylko park wodny był w dawnych czasach. A teraz park wodny w Abchazji nie są gotowe przyjąć każdego, kto szuka emocji i po prostu chcą spędzać czas zabawy. Całe wyposażenie kompleksu w pełni zgodny z uznanymi światowymi standardami i normami bezpieczeństwa.

formalnie

Park wodny w Abchazji Gagrakh reprezentuje pięć basenów z dwa świeże i wody morskiej. Wyposażony w sześć zjeżdżalni o różnej wysokości i wzorów, które zaspokoją wszystkie gusta, z mieszkania do bardzo strome. Najbardziej popularne wśród publiczności są zjeżdżalnie spiralne. Najfajniejsza konstrukcja przeznaczona jest dla fanów „extreme”, jego goście pieszczotliwie nazywany „kamikadze”. Basen dla dzieci, tak zwana „powitalny” jest wypełniona świeżą ciepłą wodą, którego poziom nie przekracza pół metra. Decyzja zły projekt przeprowadzono w formie statku pirackim z Karaibów i innych egzotycznych akcesoriów. Naturalnie, odwiedzający będą lądować na pełnym zestawem zwykłej przyjemności na plaży i rozrywki. Tak, że ci, którzy tu przychodzą do zabawy, park wodny w Abchazji pozostawi najbardziej pozytywne wspomnienia. Będzie co powiedzieć znajomym w biurze rosyjskich długich zimowych wieczorów. Co więcej przyjemne być zadowolony tutaj, więc ten poziom cen. Są całkiem do przyjęcia i bardzo niskie, jak niemal wszystko w Abchazji wybrzeża.

Abchazja, park wodny, ceny

Nad wejściem do parku wodnego oraz wykorzystania wszystkich dorosłych rozbawieniem, żeby zapłacić 700 rubli. Dzieci w wieku od 4 do 12 lat – 400 rubli. I jak dla dzieci do 4 lat, są one z rodzicami za darmo. Jeśli ktoś mówi, że jest to kosztowne, niech pokazać, gdzie jest taniej. Abchazja w kręgach turystycznych i znanych osobistości. Stosunkowo niski poziom cen na wszystkich korzyści płynących z jej wybrzeża. I dobre nastawienie do ludzi odwiedzających. Tutaj, w ogóle, wszystko dostępne i niedrogie – od bezdomnych do wielkiego wina Abchaskiej włącznie. Ponadto, ten hotel przy plaży znajduje się wystarczająco blisko. I tak się tu dostać i nie dość drogie.