380 Shares 2118 views

Nie można nawiązać połączenia z Black Desert – co zrobić

Bardzo często ostatnio gracze narzekają na wiadomość "Nie można nawiązać połączenia z Black Desert". Co zrobić w tej sytuacji? Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu. I wszystkie są całkiem łatwe do nauczenia się. Najważniejsze jest znalezienie przyczyny wszystkich chorób. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego Czarna Pustynia nie nawiązała połączenia. Oczywiście, po tym, możesz spróbować jakoś zwracać dostęp do gry, jeśli to możliwe z zasady.


Prace techniczne

Pierwszym i najczęstszym wariantem rozwoju wydarzeń jest techniczna praca wykonywana przez administrację gry. Co do zasady, w takich momentach otrzymasz wiadomość od Czarnej Pustyni: "Ostrzeżenie: połączenie nie mogło zostać ustanowione, spróbuj ponownie później". Nie musisz się panikować. Wystarczy, aby przejść do oficjalnej strony gry i przeczytać najnowsze wiadomości.

To tutaj będziesz informowany o niedostępności serwerów. Zapobieganie, praca lub zbliżający się przygotowanie do odnowienia – wszystko to uniemożliwia użytkownikom odtwarzanie, kiedy tylko chcą. Po wykonaniu kroków technicznych przedłużyć próbę autoryzacji. Wszyscy powinni się okazać. Nie? Będziemy szukać dalszego problemu.

Sieć

Czasami nawet własny Internet może się nie powieść. A jeśli nie udało się ustalić połączenia Black Desert, nadszedł czas, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku z dostępem do sieci World Wide Web.

Zadzwoń do operatora, aby dowiedzieć się o integralności linii przesyłowej. Powiedz mu, twój problem. Być może utraciłeś ustawienia modemu. Albo sprzęt jest całkowicie poza kontrolą. Następnie należy odpowiednio skonfigurować i wymienić. Wszystko gotowe? Powtórz autoryzację.

Nie zapominaj, aby upewnić się, że Internet jest opłacony. To nie jest najczęstszy, ale bardzo nieoczekiwany problem, który zmusza nas do utraty dostępu do sieci World Wide Web. Więc nie ma się czego bać.

Wirusy

Nie można połączyć połączenia Black Desert? Skanuj system operacyjny. Najprawdopodobniej komputerowy wirus był powodem niemożliwości autoryzacji w grze. Ale występuje w bardzo zaniedbywanych przypadkach. Jak wielu użytkowników zauważa, w połączeniu z komunikatem trzeba będzie "hamować" cały system. Czasem nawet tak, że po prostu nie można pracować przy komputerze.

Jaka jest metoda radzenia sobie z tym problemem? Skanuj system operacyjny, potraktuj go. Co nie jest właściwe dla procesu – usuń. Dalej – reboot. W folderze systemu Windows zlokalizuj dokument hosts. Należy również usunąć. A także z kosza. To wszystkie problemy są rozwiązane. Sprawdź, czy masz teraz wyskakujący komunikat: "Nie można nawiązać połączenia z Black Desert, spróbuj ponownie później".

Hacking

Nic nie pomogło? Wtedy jest każdy powód, by sądzić, że Twoje konto zostało po prostu włamane. I tak w grze nie ma autoryzacji. Rozwiązanie problemu można rozwiązać na kilka sposobów. Pierwszym jest skontaktowanie się z administracją Czarnej Pustyni. Błąd "nie można połączyć" – jest to moment, w którym personel pomocy technicznej może zwrócić dostęp do konta. Będę musiała udowodnić moje prawa do niego. Metoda jest wyjątkowo rzadka. I to trwa długo.

Drugim sposobem jest rozpoczęcie nowego profilu i rozpoczęcie gry bezpiecznie od podstaw. W większości przypadków wskazane jest, aby to zrobić. Jak widać, nie ma tylu możliwości rozwoju wydarzeń. Często problemy związane z łączeniem się z Czarną Pustynią są rozwiązane przez proste poczekanie, obsługę komputerową i ponowne uruchomienie systemu.