111 Shares 9816 views

Multivark Redmond RMC-02: podręcznik, przegląd trybów, opinie klientów

Multivarka jest urządzeniem, które jest zawsze potrzebne przez gospodynię. Trzeba powiedzieć, że będzie to przydatne zarówno dla młodych ludzi, jak i dla osób starszych. W takim przypadku urządzenie oszczędza czas i wysiłek, który już się kończy po ciężkim dniu pracy. W sklepach sprzedaje się duży asortyment różnych multiwarstw. Wszystkie one różnią się wyglądem, funkcjami i innymi właściwościami technicznymi. Jednak ich poczucie pozostaje takie samo – dla ułatwienia pracy i skrócenia czasu spędzonego w kuchni. Podczas gotowania gospodyni może się zrelaksować, spędzać czas z rodziną lub dbać o siebie.

W tym artykule omówimy doskonały multiwarkę Redmond RMC-02. Od dawna potrzebuje i otrzymuje pozytywne opinie od właścicieli. Rozważane będą następujące instrukcje: instrukcja, wszystkie dostępne funkcje tego urządzenia i komentarze na ten temat. Muszę powiedzieć, że wielowarstwowiec został wydany w 2013 roku, więc trudno go znaleźć w sklepie, ale jest to możliwe.

Artykuł pomoże Ci ustalić, czy warto kupić Redmond RMC-02. Zanim rozpoczniesz przegląd, musisz dodać, że sam producent ma dobrą reputację. Produkuje urządzenia, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne przy długim okresie eksploatacji. Dzięki takim produktom można łatwo zapomnieć o codziennych obowiązkach, które muszą wystąpić podczas gotowania. Dzięki funkcji opóźnionego startu można włożyć jedzenie do specjalnej pojemności przed snem, ustawiając timer na urządzeniu. Rano, zanim właściciele się obudzą, śniadanie będzie przygotowane. Multiwarker jest sprzedawany w dwóch kolorach, więc nabywca ma możliwość wyboru bardziej przyjemnej opcji.

Express, mleko owsiane i ryż (zboża)

Niektóre tryby są najczęściej używane. Multivark Redmond RMC-02 (czarna wersja jest bardziej wyszukana) pomoże przyrządzić potrawy znacznie szybciej.

W trybie "ekspresowym" ryż i inne zboża będą smaczne i pożyteczne po 35 minutach. Opóźniony początek nie jest dostępny. Można wyłączyć funkcję automatycznego nagrzewania i zmienić czas gotowania.

Tryb owsianki mlecznej przeznaczony jest do tworzenia żywności dla niemowląt. Średni czas gotowania to 45 minut. Liczba ta może obniżyć się i zwiększyć.

Zboża przygotowywane są na około godzinę. Ponownie, okres eksploatacji wielowarstwy może być zmieniony samodzielnie. Opóźniony start jest dostępny.

Zupa, duszenie, pieczenie i jogurt

Musisz wyjąć naczynie lub zupę? Multivark Redmond RMC-02 (białe lub czarne opcje projektowe) zrobi to za mniej niż godzinę. W razie potrzeby można zmienić czas gotowania. Zakres wynosi od 30 min. Do 8 godzin.

Pieczenie jest gotowane średnio 60 minut.

Jogurt będzie produkowany w ciągu około 8 godzin. W tym miejscu funkcja wyłączania automatycznego jest wyłączona.

Ogrzane, gotowane na parze i jedzenie dla niemowląt

Ogrzewanie prowadzi się w temperaturze nieprzekraczającej 75 ° C.

Żywność dla dzieci przygotowywana jest średnio przez godzinę lub dwie. W tym trybie można ugotować wszystko dla małych dzieci: zupy, kaszki, buliony, itp.

Program "na parę" pozwala na tworzenie naczyń w ciągu czterdziestu minut. Proces gotowania odbywa się w specjalnym pojemniku.

Zalety Multiwarku

Biorąc pod uwagę zalety, musisz porozmawiać o sprzęcie wyposażonym w urządzenie wielofunkcyjne Redmond RMC-02.

Wyświetlacz zainstalowany w urządzeniu ma podświetlenie. Menu jest w pełni przetłumaczone na język rosyjski. Dla tych, którzy lubią używać zegara i gotować, na przykład, rano, zanim obudzi się, powstaje specjalna funkcja opóźnionego startu.

Samochód wielozadaniowy jest kompaktowy i mobilny. Wygląd jest oryginalny i ma minimalne notatki. Urządzenie jest sprzedawane w kolorze białym i czarnym.

Twórcy dodatkowo wydali książkę, w której umieszczono 120 przepisów kulinarnych. Wszystkie z nich są przystosowane do przygotowania w tym wielozadaniowym. Dostępna jest funkcja ogrzewania 3D. Gwarancja na ten sprzęt wynosi 25 miesięcy.

Tutaj nie ma wielu trybów. W podręczniku opisano je bardziej szczegółowo. Mówiąc, to zdecydowanie plus lub minus jest niemożliwe, ale wielu nie lubi wiele funkcji.

Multivark Redmond RMC-02 może trwać co najmniej 5 lat. Takie właściwości są zastrzeżone przez producenta. Opinie osób o tym urządzeniu pomogą ustalić, czy to prawda, czy nie.

Wady wielozadaniowości

Niestety, to urządzenie, oprócz pozytywnych aspektów, ma kilka negatywnych aspektów. Spójrzmy na nie.

W wielowymiarowym nie ma zwykłych zegarków. Nie można powiedzieć, że jest to zbyt znacząca wada, jednakże jest wygodniej w pracy, gdy są wbudowane. Nie zdejmuje się wewnętrznej pokrywy, co utrudnia proces mycia. Kondensat jest trudny do zebrania. Wynika to z faktu, że nie ma dla niego pojemnika. W przypadku braku zasilania należy najpierw rozpocząć proces gotowania i kontrolować czas. Twórcy nie przewidywali krótkotrwałego braku władzy, z powodu którego nie było możliwości zapamiętania reżimu.

Moc jednostki redmond RMC-02 wynosi 400 woltów. Nie da się jednoznacznie przypisać tego dodatkom lub minusom, ale jest technika tej samej klasy, która zużywa znacznie mniej energii elektrycznej. Trudności można znaleźć w znalezieniu tego urządzenia w sklepach lub zasobach online. Wynika to z faktu, że multivarka została wydana trzy lata temu. Niestety, jest on dostarczany w małych ilościach do magazynów różnych sklepów. Jeśli jednak próbujesz, możesz oczywiście znaleźć to.

Czasami problemy są niewystarczająco szczegółowe. Opisuje wszystkie opcje konfiguracji urządzenia. Ale kiedy podczas przygotowywania multiwarkera Redmond RMC-02 daje błędy, staje się jasne – instrukcje nie zapewniają wszystkich możliwości ich eliminacji.

Recenzje

Co drugi człowiek uważa multiwark za niezbędny sprzęt kuchenny. Wielu konsumentów używa jej jako przenośnej kuchni. Spędza stosunkowo mało energii. Sama jest niewielka, zwarta i może być transportowana do różnych miejsc. Multivark Redmond RMC-02 (biały lub czarny) zużywa znacznie mniej energii niż zwykły kuchenka elektryczna. Dlatego większość konsumentów zwraca na nie uwagę.

Wielu nie lubi, że nie ma godzin. Nie ma to jednak wpływu na proces gotowania. Istnieje funkcja "multipovar", która odpowiada uprzejmości większości gospodyń domowych. Dzięki grzejącemu 3D można uniknąć jedzenia, a same produkty są przygotowywane równomiernie kosztem tego programu. Wszystkie tryby działają poprawnie i bez żadnego wadliwego funkcjonowania. Doskonały stosunek jakości do ceny – tyle osób reaguje. Zarówno dorośli, jak i dzieci są zadowoleni z zakupu. Jedzenie w tej wielobarcowej formie jest smaczne, a nie pozbawione witamin.

Wynik

Nie zapomnij o tym wielopiętrowym. Redmond RMC-02, opinie w większości są pozytywne, jest dobrym rozwiązaniem. Wszystkie zastrzeżone właściwości producenta są poprawne. Przybliżony koszt to 3500 rubli. Za takie pieniądze to urządzenie będzie tylko prezentem.