469 Shares 5668 views

13 Działania, że nie jest konieczne, aby ich paznokcie

Bez względu na to, jak wygląda twój pielęgnacji paznokci – czy wiąże się to cotygodniowy manicure lub ograniczonych paznokcie odcięcia od czasu do czasu – na pewno zgadzają się, że zadbane dłonie mogą być źródłem dumy. Jednak często sami zepsuć swoje paznokcie, dzięki czemu co robić, nie należy. Na przykład, aby rosnąć zbyt długo, dość niebezpieczne. Paznokcie są narażone na codzień. Czy wiesz, że zapomnij osuszyć ręce po umyciu jest niebezpieczne? Po zapoznaniu się z tymi faktami, będziemy chcieli, aby lepiej dbać o swoje ręce.


Nie można gryźć paznokcie

Być może najbardziej oczywiste rada: obgryzanie paznokci – to zły nawyk, że należy odstawić. Pod paznokciami może ujawnić wiele bakterii, które nie muszą dostać się do jamy ustnej, oprócz niego szkody płytkę paznokcia. Jeśli nie wygrać swój nałóg w niedalekiej przyszłości, zawsze można zatrzymać się z krzywymi gwoździami, pokryte bruzdami.

Nie można używać starego lakieru

Każdy wie, że w czasie polskiej paznokci staje się grubsza. Zmień fakturę nie pozwala dokładnie manicure. Jeśli widzisz, że warstwa lakieru wygląda nierówna, masz czas na zakup nowego butelkę.

Nie jest konieczne, aby przeciąć naskórek

Normalna konserwacja wymaga przesuwając na bok naskórek, zamiast cięcia. Celem jest tworzenie bariery dla bakterii i utrzymania wilgoci w komórkach. Jeśli odciąć naskórek, to pozbawić ich ochrony, a paznokcie stają się suche i słabe.

Nie można wyciąć swoje paznokcie w różnych kierunkach

Jeśli obejrzałeś paznokcie ostre ruchy w różnych kierunkach, tworzysz małe zmiany, które mogą prowadzić do pęknięć. Piłowanie ruch tylko w jednym kierunku.

Nie jest konieczne otkovyrivat lakieru

Łzawienie z lakierem do paznokci, a oderwać wierzchnią warstwę. To nie tylko brzydkie, ale również niebezpieczne i może prowadzić do bolesnych problemów.

Nie można używać jako narzędzia paznokcie

Jeśli kiedykolwiek złamany paznokieć, próbując dostać baterię lub zrobić coś takiego, wiesz, nie ma nic o tym przyjemny. Zawsze używaj prawdziwych instrumentów.

Nie jest konieczne, aby pomalować paznokcie codziennie

Jeśli jesteś na codzień przy użyciu zmywacza do paznokci, powierzchnia paznokci schnie. Użyj to nie więcej niż kilka razy w tygodniu.

Nie nakładać farbę na skórę

Paznokci polski nie jest na próżno tzw. kontakt ze skórą może powodować podrażnienia, więc usunąć nadmiar polski jak najszybciej.

Nie jest konieczne do polerowania paznokci częściej niż raz w miesiącu

Jeśli poleruje paznokcie często chcesz myć ich wierzchnią warstwę. To pomaga osiągnąć swój promienny wygląd, ale może prowadzić do znacznego osłabienia paznokci.

Nie można zrywać sztucznych paznokci

Pokusa może być bardzo duża, ale trzeba ją zmierzyć. Można łatwo uszkodzić własne paznokcie, a nawet wyciągnąć płytkę paznokcia. Usuń sztucznych paznokci dokładnie zgodnie z instrukcją.

Nie zapomnij wytrzeć ręce

Jeśli twoje ręce są ciągle mokre po kąpieli lub mycia naczyń, zaczynają je wycierać. Na mokrej skóry grzyb rozwija się tak, że narażasz się na poważne ryzyko.

Nie można wstrząsnąć lakier przed nałożeniem

Wiele wstrząsnąć butelkę lakierem, a nie można tego zrobić. W rezultacie pojawiają się pęcherzyki w lakierze, może zapobiec aplikację. Wystarczy delikatnie wstrząsnąć butelką w celu uniknięcia pęcherzyków.

Nie jest konieczne, aby pływać z manicure

Manicure przed wakacjami – kuszący pomysł, ale z niej powinno być zaniechane. Gwoździe absorbują wodę, a lakier nie pozwalają wodzie pozostawić przestrzeń pomiędzy nią a płytką paznokcia. W rezultacie osłabia paznokci i manicure pęknięcia. Można tego uniknąć przez zaniechanie barwiące paznokcie przed kąpielą.